Uygulama Migrate Yedek Alma [Görsel Ekli] [Root]

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
İki rom arası geçiş yapmak çok kolay bir iş değildir. Her romda yeni bir başlangıçlar yapmak geride bıraktığımız düzeni sağlamak hem zaman alıyor hem de birtakım sorunlarla mücadele verebilir işler daha da can sıkıcı bir hale gelebilir. Uygulama tamamen ücretsiz.

Türkçe Dil Desteği bulunmamaktadır. Kullanmamı çok kolay olduğu için 4. Sınıf İngilizcesi gene yeterli olacaktır
:D:D

Android Q'da uyumluluk sorunu yașayabilirsiniz.

Aynen diğer yedekleme uygulamalarında da olduğu gibi Migrate de uygulama verilerini, APK dosyalarını, sistem izinlerini, çağrı kayıtlarını, mesajlaşmaları, rehberimizi, mesajlarımızı, ekran DPI ayarını ve varsayılan klavye tercihlerini yedekler.

Yedek aldığınız zaman telefonunuzun ana dizinine Migrate adında bir klasör oluşacaktır. Tüm yedekleriniz tahmin edeceğiniz gibi burada yer alıyor. Bu klasör herhangi bir sebepten dolayı silinirse doğal olarak yedekleriniz de gidecektir. Bu yüzden; dahili hafızanızı sileceğiniz kurulumlarda bu klasörü muhakkak kişisel bilgisayarınıza veya varsa hafıza kartınıza aktarmanızı öneririm.

Twrp'den Install bölümünden yükleyiniz.

Nasıl Kullanılır?

Migrate'ye giriyoruz. Backup(Yedekleme) kısmına tıklıyoruz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İstediğiniz uygulamaları yedekleyebilirsiniz.

Ben Kullanıcı Uygulamalarını seçiyorum. Toplu seçmek için aşağıdaki çift tike tıklayabilirsiniz. Yedekliyeceğimiz uygulamaları seçtikten sonra Next'e tıklıyoruz.

Burada Rehber, Mesajlar, Çağrı Kayıtları, DPI Ayarları
Klavye tercihleri yedeklensin mi diye soruyor. İstediklerinizi seçip Start Backup'a tıkladığımız zaman yedekleme işlemi başlıyor.

İşlem başarıyla tamamlandı :)

Son düzenleme:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
İki rom arası geçiş yapmak çok kolay bir iş değildir. Her romda yeni bir başlangıçlar yapmak geride bıraktığımız düzeni sağlamak hem zaman alıyor hem de birtakım sorunlarla mücadele verebilir işler daha da can sıkıcı bir hale gelebilir. Uygulama tamamen ücretsiz.

Türkçe Dil Desteği bulunmamaktadır. Kullanmamı çok kolay olduğu için 4. Sınıf İngilizcesi gene yeterli olacaktır:D:D

Aynen diğer yedekleme uygulamalarında da olduğu gibi Migrate de uygulama verilerini, APK dosyalarını, sistem izinlerini, çağrı kayıtlarını, mesajlaşmaları, rehberimizi, mesajlarımızı, ekran DPI ayarını ve varsayılan klavye tercihlerini yedekler.

Yedek aldığınız zaman telefonunuzun ana dizinine Migrate adında bir klasör oluşacaktır. Tüm yedekleriniz tahmin edeceğiniz gibi burada yer alıyor. Bu klasör herhangi bir sebepten dolayı silinirse doğal olarak yedekleriniz de gidecektir. Bu yüzden; dahili hafızanızı sileceğiniz kurulumlarda bu klasörü muhakkak kişisel bilgisayarınıza veya varsa hafıza kartınıza aktarmanızı öneririm.

Twrp'den Install bölümünden yükleyiniz.

Nasıl Kullanılır?

Migrate'ye giriyoruz. Backup(Yedekleme) kısmına tıklıyoruz.

İstediğiniz uygulamaları yedekleyebilirsiniz.

Ben Kullanıcı Uygulamalarını seçiyorum. Toplu seçmek için aşağıdaki çift tike tıklayabilirsiniz. Yedekliyeceğimiz uygulamaları seçtikten sonra Next'e tıklıyoruz.

Burada Rehber, Mesajlar, Çağrı Kayıtları, DPI Ayarları
Klavye tercihleri yedeklensin mi diye soruyor. İstediklerinizi seçip Start Backup'a tıkladığımız zaman yedekleme işlemi başlıyor.

İşlem başarıyla tamamlandı :)

Elinize emeğinize sağlık..

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Peki hocam da bunu rootsuz yapabileceğimiz bir uygulama var mı?

Üst Alt