Uygulama Migrate Yedek Alma [Görsel Ekli] [Root]

Ellen Ripley

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ellen
Cihazım
Redmi 5
Konular
0
Deneyen varsa Titanium Backup ile kıyaslayabilecek var mı?

İkisini de kullandım. Titanium gereksiz yere yavaş. Bir tane APK yedeği alacağım diyelim Titanium'da, o bile uzun sürüyor.
Migrate ile 30 küsür APK 'yı yaklaşık 35 saniyede ZIP formatında yedekliyorum. Uygulama verisini hiç yedeklemedim. Ama eminim o da hızlıdır.

Anlatım için teşekkürler. Yararlı bir konu olmuş. Yalnız ben TWRP ile Migrate yedeğimi geri yükleyemedim hiç. Ya bende sorun var ya da başka bir şey var.
Uygulama içinden restore seçeneği ile hemen geri yükleyebiliyorum. Benim için yeterli.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
İkisini de kullandım. Titanium gereksiz yere yavaş. Bir tane APK yedeği alacağım diyelim Titanium'da, o bile uzun sürüyor.
Migrate ile 30 küsür APK 'yı yaklaşık 35 saniyede ZIP formatında yedekliyorum. Uygulama verisini hiç yedeklemedim. Ama eminim o da hızlıdır.

Anlatım için teşekkürler. Yararlı bir konu olmuş. Yalnız ben TWRP ile Migrate yedeğimi geri yükleyemedim hiç. Ya bende sorun var ya da başka bir şey var.
Uygulama içinden restore seçeneği ile hemen geri yükleyebiliyorum. Benim için yeterli.
Nasıl bir hata alıyorsunuz?

Ellen Ripley

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ellen
Cihazım
Redmi 5
Konular
0
Nasıl bir hata alıyorsunuz?

Yaklaşık 2 hafta önce geri yüklemeyi denemiştim. Doğru hatırlıyorsam ZIP dosyasını flaşladım, hata falan almadım. Telefonu açtığımda hiçbir uygulama yüklenmemişti.
ROM değiştirirsem bi ara mesaj atarım bununla ilgili :D

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Yaklaşık 2 hafta önce geri yüklemeyi denemiştim. Doğru hatırlıyorsam ZIP dosyasını flaşladım, hata falan almadım. Telefonu açtığımda hiçbir uygulama yüklenmemişti.
ROM değiştirirsem bi ara mesaj atarım bununla ilgili :D
Zip dosyasini Twrpden yükledikten sonra telefonu açtığınız zaman Migrate bildirim geliyor ona tıkladığınızda uygulamaları yüklüyor :)

kaan.tolga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga Kaan
Cihazım
Mi
Konular
1
Neden kendiniz deneyip bilgilerinizi aktar mıyorsunuz?
.
Çünkü bunu denemek için rom yüklemek lazım. Sırf bunu denemek için de şu an rom yükleyemem :D Hali hazırda deneyen kişiler vardır mutlaka.

Üst Alt