Rom Mido için Eu Beta 20.3.19 Mi Note 3 den Port

mkgolpek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Bende şuan miuipro port kurulu kernel olarakta ethereal v21 ayrıca magisk paket adı değiştirilerek gizlendi Vakıfbank şifre ekranına kadar gayet normal çalışıyor. Hesabım olmadığı için burdan sonrasını deneyemedim.
Siz bu konuda geçen romu kullanıyorsanız ethereal v25 kerneli flashlayın, magiski ayarlarından paket adını değiştirin sonra banka uygulamasını yükleyin büyük ihtimalle çalışacak.
Not: Neden kernelin v25 versiyonunu tavsiye ettiğimi merak ederseniz, v21 bu romda bootlopa neden oluyor , v26 yı da sakın yüklemeyin dahili hafızamda soruna neden oldu ,full format atmak zorunda kaldım ( 10 yıldır kernel ve custom rom yüklüyorum ilk defa kernel yüklemek böyle bir soruna neden oldu.

Kernel linki: rom yükler gibi flashlayın. Yüklemeden önce yada sonra hiçbir wipe işlemi yapmayın

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yarın denemeye çalışırım şuan pixel rom kurulu hemen hemen hiçbir problemi yok sadece ekran parlaklığı ve netliğinden memnun değilim ama miui tadı yok alışkanlık olabilir belki ama arıyorum MIUI yi

Hasanozsarac

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
4
arkadaslar acil yardım cihazım yetkili hesapta kaldı kurtarmaya gecmiyor fastboota gecmiyor BL ACIK SUAN

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
arkadaslar acil yardım cihazım yetkili hesapta kaldı kurtarmaya gecmiyor fastboota gecmiyor BL ACIK SUAN
Yetkili hesap mı?
Forumda olması lazım konunun ama.
Romu kurarken tamamen herşeyi full wipe+format yapıp kurmalıydınız.

Hasanozsarac

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
4
Yetkili hesap mı?
Forumda olması lazım konunun ama.
Romu kurarken tamamen herşeyi full wipe+format yapıp kurmalıydınız.
Sorunu çözdüm hocam sıkıntı yok and 7 eu V10.2 döndüm şuan :)
Asıl sorum bu Romdami tema uygulamasını yada versiyonunu bendeki roma nasıl entegre ederim.ozellikle zil sesi olarak kullandığım mi caz kullanmak istiyorum :)

Son düzenleme:

mkgolpek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Bende şuan miuipro port kurulu kernel olarakta ethereal v21 ayrıca magisk paket adı değiştirilerek gizlendi Vakıfbank şifre ekranına kadar gayet normal çalışıyor. Hesabım olmadığı için burdan sonrasını deneyemedim.
Siz bu konuda geçen romu kullanıyorsanız ethereal v25 kerneli flashlayın, magiski ayarlarından paket adını değiştirin sonra banka uygulamasını yükleyin büyük ihtimalle çalışacak.
Not: Neden kernelin v25 versiyonunu tavsiye ettiğimi merak ederseniz, v21 bu romda bootlopa neden oluyor , v26 yı da sakın yüklemeyin dahili hafızamda soruna neden oldu ,full format atmak zorunda kaldım ( 10 yıldır kernel ve custom rom yüklüyorum ilk defa kernel yüklemek böyle bir soruna neden oldu.

Kernel linki: rom yükler gibi flashlayın. Yüklemeden önce yada sonra hiçbir wipe işlemi yapmayın

Hocam merhaba bu kernel Redmi Note 4x (mido) Xiaomi.eu Miui12 (v20.5.21) konusundaki rom ile kullanılabilir mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam merhaba bu kernel Redmi Note 4x (mido) Xiaomi.eu Miui12 (v20.5.21) konusundaki rom ile kullanılabilir mi?
Bu kernel ile Magisk kaldırarak Vakıfbank sorunu çözüldü ancak oynadığım tek oyun olan got " game of thrones " diye bir oyun var internete bağlanamadığı için açılmıyor. Bütün izinleri verdim hem wifi hemde mobil veride denedim olmadı.

Son düzenleme:

Furkanemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 4
Konular
8

Bu kernel ile Magisk kaldırarak Vakıfbank sorunu çözüldü ancak oynadığım tek oyun olan got " game of thrones " diye bir oyun var internete bağlanamadığı için açılmıyor. Bütün izinleri verdim hem wifi hemde mobil veride denedim olmadı.
Evet v25 kullanılabilir

Furkanemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 4
Konular
8

Büyük ihtimalle kernel versiyonu ile alakalı hocam. Bu versiyonda wifi sıkıntısı olabiliyormuş. V27 yi deneyebilirsiniz. En iyisi v21 ama MIUI 12 de yüklediğimde cihaz boot olmadı. Full Back-Up alıp v21 ide deneyebilirsiniz

mkgolpek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Büyük ihtimalle kernel versiyonu ile alakalı hocam. Bu versiyonda wifi sıkıntısı olabiliyormuş. V27 yi deneyebilirsiniz. En iyisi v21 ama MIUI 12 de yüklediğimde cihaz boot olmadı. Full Back-Up alıp v21 ide deneyebilirsiniz

Kerneli denedim MIUI 12 de sorun çıkarmadı ancak oyun sorunum halen çözülmüş değil V21 ve V27 yi forum içinde bulabilirmiyim?

Furkanemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 4
Konular
8
Kerneli denedim MIUI 12 de sorun çıkarmadı ancak oyun sorunum halen çözülmüş değil V21 ve V27 yi forum içinde bulabilirmiyim?
V27 linki (bu versiyonu hiç denemedim)

mkgolpek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
V27 linki (bu versiyonu hiç denemedim)

Hocam pixel romda kullanılan kernel MIUI 12 de kullanılabilir mi?

Üst Alt