Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Mi 9T Pro / K20 Pro Sizce Nasıl ?

• Mükemmel. Herşeyi ile Çok Memnunum. Tavsiye ederim.

• Fiyatına ve performansına göre alınabilecek bir telefon.

• Beklentilerimi karşılamadı. Memnun kalmadım.

• Henüz araştırıyorum.Karar aşamasındayım.

• Kararsız kaldım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

osmanyasan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
mi 9 t pro
Konular
2
3 aydir mi 9t pro kullaniyorum whatsapp hergun donuyor..masa ustunden girince icrideki iceriklere tiklamiyor ms ayarlar geri tusu vs gibi...ustten gelen bildirimlerden cevap yazabiliryorum sadece...sorun cihazdami whatdaptami 50 kere silip yeniden yuklmsimdir cihaz 2 kez garantiye gitti yine ayni devam ediyorm..acaba room ile alakali bi durummu lutfenbyardim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

eksiomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Parfümcü
Konular
5
3 aydir mi 9t pro kullaniyorum whatsapp hergun donuyor..masa ustunden girince icrideki iceriklere tiklamiyor ms ayarlar geri tusu vs gibi...ustten gelen bildirimlerden cevap yazabiliryorum sadece...sorun cihazdami whatdaptami 50 kere silip yeniden yuklmsimdir cihaz 2 kez garantiye gitti yine ayni devam ediyorm..acaba room ile alakali bi durummu lutfenbyardim
Cihazınız garantili olmasa bootloader açıp twrp yüklemenzi tavsiye ederdim.Fabrika ayarlarına sıfırlayıp baştan kurulum yaptınız mı?

osmanyasan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
mi 9 t pro
Konular
2
Cihazınız garantili olmasa bootloader açıp twrp yüklemenzi tavsiye ederdim.Fabrika ayarlarına sıfırlayıp baştan kurulum yaptınız mı?
kac defa yaptim ayni...2 kez garantiye yolladim kamera onizleme sorumu vardi ..alti cizili telefon numaralarini tiklamiyor idi onlar duzeldi wp sorunu duzelmedi....peki benim kullandigim rom global mirom mu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ayrica duzelecegjni bilsem garantiyi falan yoksayacagim rom icin

eksiomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Parfümcü
Konular
5
kac defa yaptim ayni...2 kez garantiye yolladim kamera onizleme sorumu vardi ..alti cizili telefon numaralarini tiklamiyor idi onlar duzeldi wp sorunu duzelmedi....peki benim kullandigim rom global mirom mu

ayrica duzelecegjni bilsem garantiyi falan yoksayacagim rom icin
Ekranınızın dokunmatiğinde kullanım açısından bir problem yoksa sorununuzun romdan olduğunu düşünüyorum.Ekranınızın tepkilerini değişik uygulamaların içinde ve ekran test programları ile deneyin.Donanımla alakalı bir sorın yok ise bl kilidini açıp eu rom,miroom,mmx rom gibi gayet stabil romlardan yükleyebilirsiniz.

mdicle

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Mi9tpro
Konular
0
Merhaba bende ilk mi telefonumla aranızdayım. Mi 9t pro yazıyor ama çok emin değilim k20 pro da olabilir. Telefonu güç tuşu ve ses açma tuşuna basıp açtığımda k 20 pro yazıyor

Arkadaşlar yeni üye oldum ilk mi telefonum şimdilik çok memnunum gören herkes çok beğeniyor. Yalnız bi sorum olacak bende Huawei watch gt 2 saat var daha önce ki telefonumda kullanıyordum fakat bu telefonuma kuramıyorum 4.0. Güncellemesi diyor fakat yapamıyorum bu konuda yardımcı olabilir misiniz. Şimdiden teşekkürler

HyrllhDgn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hayrullah
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Elek Elek Mühendis
Konular
1
Merhaba bende ilk mi telefonumla aranızdayım. Mi 9t pro yazıyor ama çok emin değilim k20 pro da olabilir. Telefonu güç tuşu ve ses açma tuşuna basıp açtığımda k 20 pro yazıyor

Arkadaşlar yeni üye oldum ilk mi telefonum şimdilik çok memnunum gören herkes çok beğeniyor. Yalnız bi sorum olacak bende Huawei watch gt 2 saat var daha önce ki telefonumda kullanıyordum fakat bu telefonuma kuramıyorum 4.0. Güncellemesi diyor fakat yapamıyorum bu konuda yardımcı olabilir misiniz. Şimdiden teşekkürler
-telefonunuzun arkasında mi mı yazıyor redmı mı ?
eğer mi yazıyorsa MI9T Pro dur ancak aldıgınız yer K20Pro yazılımı atmıs olabılır.

-saat konusunda diyebileceğim tek şey saati fabrıkasyon ayarlarına getırıp tekrar bağlamak

Son düzenleme:

mdicle

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Mi9tpro
Konular
0
-telefonunuzun arkasında mi mı yazıyor redmı mı ?
eğer mi yazıyorsa MI9T Pro dur ancak aldıgınız yer K20Pro yazılımı atmıs olabılır.

-saat konusunda diyebileceğim tek şey saati fabrıkasyon ayarlarına getırıp tekrar bağlamak
Teşekkürler ilginize...
Şimdi baktım mi yazıyor... Yazılımı değiştirmem gerekir mi? Değiştirirsem yüklediğim şeyler gider mi? Önerceğiniz bi yazılım varmı?
Saat konusunda bağlanmasında sorun yok. Sorun Huawei health diye bir program var onu yüklemede sıkıntı yaşıyorum.
Bu arada hakkınızı helal edin lütfen çok bi bilgim yok öğrenmek amaçlı soruyorum. Tekrar teşekkür ediyorum

HyrllhDgn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hayrullah
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Elek Elek Mühendis
Konular
1
Teşekkürler ilginize...
Şimdi baktım mi yazıyor... Yazılımı değiştirmem gerekir mi? Değiştirirsem yüklediğim şeyler gider mi? Önerceğiniz bi yazılım varmı?
Saat konusunda bağlanmasında sorun yok. Sorun Huawei health diye bir program var onu yüklemede sıkıntı yaşıyorum.
Bu arada hakkınızı helal edin lütfen çok bi bilgim yok öğrenmek amaçlı soruyorum. Tekrar teşekkür ediyorum
Telefonun kullanımında bir sorun yaşamıyor iseniz değiştirmenize gerek yok.Oldugu gibi kullanabilirsiniz.
Yazılım değiştirir iseniz evet verileriniz silinir.
Yazılım değiştirmek isterseniz forumda telefonunuza ait olan konuları mutlaka okumalısınız. Takıldıgınız bir yer olur ise forum size yardımcı olacaktır.

Huawei in saat uygulaması telefonunuza hiç yüklenmıyor mu? Aldıgınız hata/sorun için bir ekran görüntüsü ekleyebilirseniz daha iyi olur.

Burası yardımlaşmanın oldugu bir forum. Hak hukuka gerek yok :)

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Cihaz genel anlamda iyi fakat Custom Romlardan yaklaşık 5/6 tane denedim Beta olsun Stabil olsun bildirim sorunu yaşadım durum çubuğunda bazen bildirimin geldiğini görüyorum aşağı çekince yok görünmüyor, başka arkadaşlarda var mı? Bilmiyorum ama can sıkıcı bir durum, denediğim Romlar XiaomiEu - MiRoom - MiuiMix - MasikX

mdicle

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Mi9tpro
Konular
0
Telefonun kullanımında bir sorun yaşamıyor iseniz değiştirmenize gerek yok.Oldugu gibi kullanabilirsiniz.
Yazılım değiştirir iseniz evet verileriniz silinir.
Yazılım değiştirmek isterseniz forumda telefonunuza ait olan konuları mutlaka okumalısınız. Takıldıgınız bir yer olur ise forum size yardımcı olacaktır.

Huawei in saat uygulaması telefonunuza hiç yüklenmıyor mu? Aldıgınız hata/sorun için bir ekran görüntüsü ekleyebilirseniz daha iyi olur.

Burası yardımlaşmanın oldugu bir forum. Hak hukuka gerek yok :)
aslında şöyle bi sorunum var biraz fazla kullanınca hafif ısınma yapıyor ve birde sanki şarj çabuk bitiyor. Onun dışında şimdilik sorunum yok. Ve iyiki almışım dediğim bir cihaz.

Üst Alt