Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Mi 9T Pro / K20 Pro Sizce Nasıl ?

• Mükemmel. Herşeyi ile Çok Memnunum. Tavsiye ederim.

• Fiyatına ve performansına göre alınabilecek bir telefon.

• Beklentilerimi karşılamadı. Memnun kalmadım.

• Henüz araştırıyorum.Karar aşamasındayım.

• Kararsız kaldım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
Ülkemizeden 2 tane aldım cam koruyucu 26 birisi bir ay olmadan ufak tefek köşelerden kırıldı çinden sipariş verdim 20 d olanlarından.parmak izi işim gereği ellerim çoğu zaman makina yağlı şekilde kullanıyorum parmak izinden yana sıkıntı çekmedim.kılıfta kendi kılıfı siyahlı geldi bir tanede şeffaf kendim aldıım darbe önleyicili ama kalınlaştırdı tlf sonra satıcı gönderdi kılıf hediye şeffaf ince onu kullandım.en sonda aliexpresten almıştım arkası desenli şeffaf kılıf onlar hoşuma gitti kapaklısınıda aldım ama kullanmadım duruyor evde cam kapaklı iki tane biri siyah diğeri gold.şu an yılan desenli şeffaf kullanıyorum sıkı sarıyor kaygan da değil.tavsiye ederim.

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Ülkemizeden 2 tane aldım cam koruyucu 26 birisi bir ay olmadan ufak tefek köşelerden kırıldı çinden sipariş verdim 20 d olanlarından.parmak izi işim gereği ellerim çoğu zaman makina yağlı şekilde kullanıyorum parmak izinden yana sıkıntı çekmedim.kılıfta kendi kılıfı siyahlı geldi bir tanede şeffaf kendim aldıım darbe önleyicili ama kalınlaştırdı tlf sonra satıcı gönderdi kılıf hediye şeffaf ince onu kullandım.en sonda aliexpresten almıştım arkası desenli şeffaf kılıf onlar hoşuma gitti kapaklısınıda aldım ama kullanmadım duruyor evde cam kapaklı iki tane biri siyah diğeri gold.şu an yılan desenli şeffaf kullanıyorum sıkı sarıyor kaygan da değil.tavsiye ederim.
Hocam kılıf değilde ekran korucu cam lazım.. Türkiye de bulabilir miyiz? Bi markası var mı? Paylaşırsanız sevinirim..

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Ekran koruyucu meselesi problem. Cam olanlar 9t icin uretilmis ama pro icin de satiyorlar. Ama pronun ekraninin kenarlari kavisli. Bu nedenle oturmuyor. Ekran koruyucu yaninda yag gibi bir sey veriyorlar ama o da zamanla cikiyor. Nano koruyucular guzel oturuyor ama cok inceler ve ben koruma konusunda cok etkili olmadigini dusunuyorum. Hem cabuk ciziliyor.
Kutudan cikan kilif ince ama siyah oldugu icin telefonun guzelligini kapatiyor. Yine koruma anlaminda cok bir sey katmaz telefona. Seffaf silikon kiliflar kalin ama hem guzellik hem koruma isinde iyiler

iAlbayrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
iskender alb
Cihazım
sony z5
Konular
0
Yahu bizim millete inovasyon görsellik de yaramıyor:D
Bizim millet sallıyorsunuz banada :) video konulmuyor buraya atamıyorum gerçekten kötü olmuş ekran bozulmuş gibi kamera zaten yeterli inovasyonu sağlamıştı etrafındaki ışıkla ses efekti ile bunu ekrana yansıtmanın gereği yoktu tabi bu benim fikrim

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Bizim millet sallıyorsunuz banada :) video konulmuyor buraya atamıyorum gerçekten kötü olmuş ekran bozulmuş gibi kamera zaten yeterli inovasyonu sağlamıştı etrafındaki ışıkla ses efekti ile bunu ekrana yansıtmanın gereği yoktu tabi bu benim fikrim
Mavideki animasyonu diyorsunuz biliyorum, bence çok güzel. Sağdaki benim cihazdı, yok diye üzülüyordum :D
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

serkanulucay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
0
Ben de bu efekti çok seviyorum. Abartılı kötü değil yahu.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iAlbayrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
iskender alb
Cihazım
sony z5
Konular
0
Mavideki animasyonu diyorsunuz biliyorum, bence çok güzel. Sağdaki benim cihazdı, yok diye üzülüyordum :D
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Aynen..Neyse zaten sorun değil özellik olarak eklemişler benim telefonda problem yokmuş benim ilk sorma amacım telefonmu gümlüyordu :) (Yani bence öyle hissettiriyor) madem özellik isteyen kullanır istemeyen kullanmaz ileride bide kapatıp açma seçeneği gelir problem edecek bişey yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arama cevapladığımda telefon titriyordu bootloader açıldıktan sonra ayar açık olmasına rağmen titremiyor buna varmıdır bir çözüm

Son düzenleme:

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Aynen..Neyse zaten sorun değil özellik olarak eklemişler benim telefonda problem yokmuş benim ilk sorma amacım telefonmu gümlüyordu :) (Yani bence öyle hissettiriyor) madem özellik isteyen kullanır istemeyen kullanmaz ileride bide kapatıp açma seçeneği gelir problem edecek bişey yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arama cevapladığımda telefon titriyordu bootloader açıldıktan sonra ayar açık olmasına rağmen titremiyor buna varmıdır bir çözüm
Titreme olayını bilmiyorum fakat, Ayarlar > özel ayarlar > ön kamera efektlerini kapattığınızda da aynı efekt çıkıyor mu?

Üst Alt