Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Mi 9T Pro / K20 Pro Sizce Nasıl ?

• Mükemmel. Herşeyi ile Çok Memnunum. Tavsiye ederim.

• Fiyatına ve performansına göre alınabilecek bir telefon.

• Beklentilerimi karşılamadı. Memnun kalmadım.

• Henüz araştırıyorum.Karar aşamasındayım.

• Kararsız kaldım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
K20 pro ile aranizdayim fazla olmadı ama yardımlarınız için teşekkürler. Neskafe hocam Trabzonlu adamsınız

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hoş geldiniz hocam. Rica ederim. İyi forumlar. Bahsetmek istediginiz uye isminin önüne @ koyup yazarsanız bahsettiğiniz kişinin de haberi olur.
Ornegin POIZIN_S .

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Size uzun bi hikaye anlatayım bu cihazlar ile ilgili.
Bir arkadaşım (öğrenci yurdunda) yanıma geldi mi 9t ile note 8 pro arasında tercih yapma konusunda yardımcı olmamı istedi araştırırken mi9t pro yu daha sonra k20 pro daha sornada k20 pro premium cihazlarını keşfettim. K20 pro premium çok hoşuma gitti özellikle 12 gb ram ve 512gb olması ilgimi çekmişti. Cezayirde olan arkadaşıma fiyat sordum mi9t pro için 1950 tl k20 pro premium 12/512 için 2367 tl fiyat bandında olduğunu söyledi çok heyecanlandım param k20 pr remiuma yetiyordu arkadaşıma sipariş verdim o da bana şirketten 81.000czn alırım bu şekilde cihazı alırım 1 ay sonra geleceğim dedi beni heyecan bastı araştırıyorum da deli gibi hayalim olmuş cihaz uykuma geliyor sonra şirket para vermedi arkadaşa daha sonra mi 9t pro al dedim arkadaş cihazı almaya giderken pasaportu kaybetmiş sınır dışı edildi 5 yıl cezayire gidememe cezası aldı. Hayaller yıkıldı tabi sonra irana gelip giden bir arkadaşım vardı ondan rica ettim o da telefondan pek anlamadığından bulamadığını söyledi gürcistandan dubaiden tanıdık çalışan ahbablar ne yaptıysam alamadım tam türkiyedeki kayıtsız cihazlara bakiyim dedim kapalı kutu arıyorum insanlar ya dolandırıcı ya ciddi satıcı değil yahut fiyatta anlaşamıyoruz. Derken Corona çıktı tabi ortaya birde üstüne mi9t pro üretimi durdurulunca tr deki stoklarda bitti ben halen araştırma peşindeyim. Alıp kullanmayı bırak bir kez dokunmak nasip olmadı bana kısmetim değilmiş diye avutuyorum kendimi kullanan bütün kardeşlerim iyi günlerde kullansınlar zaten ben hayatta ne istediysem benim olmadı bu kadar sabırla da bu mesajı okuyan varsa allah razı olsun mutlu forumlar allah bol sağlık rızık nasip etsin hayırlı kandiller dilerim ❤

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Bir arkadaşım (öğrenci yurdunda) yanıma geldi mi 9t ile note 8 pro arasında tercih yapma konusunda yardımcı olmamı istedi araştırırken mi9t pro yu daha sonra k20 pro daha sornada k20 pro premium cihazlarını keşfettim. K20 pro premium çok hoşuma gitti özellikle 12 gb ram ve 512gb olması ilgimi çekmişti. Cezayirde olan arkadaşıma fiyat sordum mi9t pro için 1950 tl k20 pro premium 12/512 için 2367 tl fiyat bandında olduğunu söyledi çok heyecanlandım param k20 pr remiuma yetiyordu arkadaşıma sipariş verdim o da bana şirketten 81.000czn alırım bu şekilde cihazı alırım 1 ay sonra geleceğim dedi beni heyecan bastı araştırıyorum da deli gibi hayalim olmuş cihaz uykuma geliyor sonra şirket para vermedi arkadaşa daha sonra mi 9t pro al dedim arkadaş cihazı almaya giderken pasaportu kaybetmiş sınır dışı edildi 5 yıl cezayire gidememe cezası aldı. Hayaller yıkıldı tabi sonra irana gelip giden bir arkadaşım vardı ondan rica ettim o da telefondan pek anlamadığından bulamadığını söyledi gürcistandan dubaiden tanıdık çalışan ahbablar ne yaptıysam alamadım tam türkiyedeki kayıtsız cihazlara bakiyim dedim kapalı kutu arıyorum insanlar ya dolandırıcı ya ciddi satıcı değil yahut fiyatta anlaşamıyoruz. Derken Corona çıktı tabi ortaya birde üstüne mi9t pro üretimi durdurulunca tr deki stoklarda bitti ben halen araştırma peşindeyim. Alıp kullanmayı bırak bir kez dokunmak nasip olmadı bana kısmetim değilmiş diye avutuyorum kendimi kullanan bütün kardeşlerim iyi günlerde kullansınlar zaten ben hayatta ne istediysem benim olmadı bu kadar sabırla da bu mesajı okuyan varsa allah razı olsun mutlu forumlar allah bol sağlık rızık nasip etsin hayırlı kandiller dilerim ❤
Öyle bir anlatım tarzın var ki, hiç aklımda olmamasına rağmen cihazı sana satasım geldi.
Birini ikna etmek istersen eğer normal konuş direk doğal takıl, o hemen ikna olur hocam

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Her iste bir hayir vardir. Benim de planladigim bir cok sey gerceklesmiyor sonra baska bir sey oluyor ve diyorum ki planladigim sey iyi ki gerceklesmemis.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Öyle bir anlatım tarzın var ki, hiç aklımda olmamasına rağmen cihazı sana satasım geldi.
Birini ikna etmek istersen eğer normal konuş direk doğal takıl, o hemen ikna olur hocam
Estağfirullah üstad içimden geçeni dile getirdim. Kusura bakma lütfen

serkan85

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
MI 10T 8/128
Meslek
Bilgisayar Donanım
Konular
4
Uzun bir süre mi 9 kullandıktan sonra mi 9t Pro ile yola devam etmeye karar verdim.

Mi 9T Pro 6/128 ile aranıza katıldım..

Cihaz batarya konusunda çok iyi. Mi9 dan bu cihaza geçtiğim için kendimi daha mutlu hissediyorum.

Madalya alma şansım var ise memnun olurum :)

Yerkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz erkan
Cihazım
Mi 6
Konular
3
iyi günler aranıza mi9t pro modeli ile katıldım. önceki telefonum ise mi 6 idi bozulunca bunu aldım. fakat mi 6 dan alışık oldugum arama kaydetme ozelliği bu 9t pro da yok onun içinde yeni bir rom yüklemem gerekiyormuş. o kadar uzağım ki bu konulara anlatamam bana yardımcı olurmusunuz? hangi rom işimi görür veya önerirsiniz? şimdiden çok teşekkür ederim.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
iyi günler aranıza mi9t pro modeli ile katıldım. önceki telefonum ise mi 6 idi bozulunca bunu aldım. fakat mi 6 dan alışık oldugum arama kaydetme ozelliği bu 9t pro da yok onun içinde yeni bir rom yüklemem gerekiyormuş. o kadar uzağım ki bu konulara anlatamam bana yardımcı olurmusunuz? hangi rom işimi görür veya önerirsiniz? şimdiden çok teşekkür ederim.

Hayırlı olsun hocam.
Madalyanız da teslim edilmiştir.

Arama kaydetme için aşağıdaki konuyu uygulayabilirsiniz.

Üst Alt