Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Mi 9T Pro / K20 Pro Sizce Nasıl ?

• Mükemmel. Herşeyi ile Çok Memnunum. Tavsiye ederim.

• Fiyatına ve performansına göre alınabilecek bir telefon.

• Beklentilerimi karşılamadı. Memnun kalmadım.

• Henüz araştırıyorum.Karar aşamasındayım.

• Kararsız kaldım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

ozturk75

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
öztürk
Cihazım
Mi 9T pro
Konular
17
Merhaba arkadaşlar mi9 t pro ile aranıza bende katıldım mi 8 lite den geçtim şu an memnun um ama global versiyonu bootloader kilidi açılması için başvuru yaptım 168 saat verdi. Kilit açıldıktan sonra IMEI atılacak miş fabrika ayarlarına dönersen IMEI uçar diyorlar ben çok rom yükleyen birisiyim rom yuklemede IMEI gider mi veya nasıl kullanmak lazım şimdiden teşekkürler

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Merhaba arkadaşlar mi9 t pro ile aranıza bende katıldım mi 8 lite den geçtim şu an memnun um ama global versiyonu bootloader kilidi açılması için başvuru yaptım 168 saat verdi. Kilit açıldıktan sonra IMEI atılacak miş fabrika ayarlarına dönersen IMEI uçar diyorlar ben çok rom yükleyen birisiyim rom yuklemede IMEI gider mi veya nasıl kullanmak lazım şimdiden teşekkürler

Rom yükleme, güncelleme,root (magisk) atma, Spigen veya Şeffaf kılıf takma, batarya değiştirme ile İMEİ SİLİNMİYOR hocam Yes~~

İmei sadece twrp olmadığı zaman fabrika ayarlarına dönme veya hard reset atıldığında silinir. 4 yıllık üyesiniz bilmeniz/okumanız gerekir diye düşünüyorum Yes~~

ozturk75

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
öztürk
Cihazım
Mi 9T pro
Konular
17
Rom yükleme, güncelleme,root (magisk) atma, Spigen veya Şeffaf kılıf takma, batarya değiştirme ile İMEİ SİLİNMİYOR hocam Yes~~

İmei sadece twrp olmadığı zaman fabrika ayarlarına dönme veya hard reset atıldığında silinir. 4 yıllık üyesiniz bilmeniz/okumanız gerekir diye düşünüyorum Yes~~
Hocam hep garantili alıp kullandım ilk kez bu yöntem ile aldım ondan dolayı kusura bakmayın insan her zaman ve her yaşta bir şeyler öğreniyor teşekkürler

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hocam hep garantili alıp kullandım ilk kez bu yöntem ile aldım ondan dolayı kusura bakmayın insan her zaman ve her yaşta bir şeyler öğreniyor teşekkürler

Ne demek hocam hayırlı olsun cihazınız....

impneo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
k20 pro 8/128
Konular
0
Merhaba forumda yeniyim, bende aranıza Redmi K20 Pro 8/128 ile katıldım. Takipteyim

ozturk75

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
öztürk
Cihazım
Mi 9T pro
Konular
17
Arkadaşlar merhaba mi9 t pro için kilif alıcam sakar birisiyim telefonu sık sık yere düşürürüm bunun için iyi koruyan düşme ve darbelere karşı önerebileceğiniz bir kılıf var mı ekran koruyucu cam için de öneri varsa alabilirim

hakand77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K20 PRO
Meslek
Öğretmen
Konular
3
Kafam karıştı biraz. Eu rom kurmakla, global kararlı arasında ne fark var? Eşimin redmi note 5prosunda global kararlı yazıyor. Bende global kararlı kursam otomatik güncelleme alır mı? Ya da eu rom da otomatik güncelleme alıyor mu?

uurturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
UĞUR
Cihazım
mi9tpro
Konular
1
Arkadaşlar merhaba mi9 t pro için kilif alıcam sakar birisiyim telefonu sık sık yere düşürürüm bunun için iyi koruyan düşme ve darbelere karşı önerebileceğiniz bir kılıf var mı ekran koruyucu cam için de öneri varsa alabilirim
aliexpressden bakabilirsin hocam , çok kaba kılıf almanı tavsiye etmem kütük gibi oluyor telefon
bu tarzda bi kılıf alabilrisin daha kalınlarıda var aliexpressde

ffa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adım
Cihazım
Cihazım
Konular
6
Merhaba bu mi 9t pro kamerasında makro özelliği bulamadım acaba yazılım ile ilgili mi yoksa donanım özelliği ile ilgili mi? Program yükleyerek olmaz değil mi?

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Selam arkadaşlar. mi9tPro cihazımı yeni aldım ve aranıza katıldım. Hepinize iyi forumlar diliyorum.
Mİ 9T Pro ile Miu Türkiye Forum Ailesine Katıldım
Mi 5 den sonra Mi 9T pro ile yola devam
Mi 9t pro 6/128 ile aranızdayım ve mutluyum. Böyle güzel bir site kurucuları ve çalışanları güzel hizmetinizden ötürü teşekkürlerimi iletiyorum.
Telefonu almak isteyenlere ufak bir şikayetim var; kamerası biraz daha iyi olabilirdi.
Madalyanız varsa almak isterim. Sağlıcakla kalın, teşekkürler.
Mi 9T Pro kullanıcısıyım 3 haftayı geçti cihazdan aşırır memnunum. Ayrıca elimde Redmi Note 7 ve Mi Max Prime cihazda mevcut. Severek kullanıyoruz.
Merhaba forumda yeniyim, bende aranıza Redmi K20 Pro 8/128 ile katıldım. Takipteyim
Hepiniz forumumuza ve aramıza hoş geldiniz.

Üst Alt