Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Mi 9T Pro / K20 Pro Sizce Nasıl ?

• Mükemmel. Herşeyi ile Çok Memnunum. Tavsiye ederim.

• Fiyatına ve performansına göre alınabilecek bir telefon.

• Beklentilerimi karşılamadı. Memnun kalmadım.

• Henüz araştırıyorum.Karar aşamasındayım.

• Kararsız kaldım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Ehli_keyf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mı 9t pro
Konular
3
Bendede aynı model var hangi sorunlarla karşılaştın hocam dokunmatik algılama hassasiyetinden sikayetcimisin özellikle pubg gibi oyunlarda oyun oynanmiyor
Hocam telefonuma hiç pubg yüklemedim oynamadım. Mobil levend oynuyordum. Oynarken geç tepkime süresi tarzı hiçbir sorunla karşılaşmıştım.

J@X

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Salim
Cihazım
K20pro
Konular
1
Yaklaşık 1 aydır mi9t pro 6/128gb modelini kullanıyorum. Cihazım yurtdışı cihazı idi. IMEI kaydı yapılasıya kadar yaklaşık 2 hafta global rom kullandım. Kayıttan sonra global romda takılmalar ve birkaç sorunla karşılaştım. Bu sebepten dolayı xiaomi.eu stabil Roma geçtim ve şuan 11.0.5 romunu kullanıyorum gayet stabil pil performansı olarak benim senaryom da şarjım 2 gün gidiyor. Bu romu kullanmak isteyenlere tavsiye ederim.
Selamlar aynı romu kullanıyorum. Çağrı kayıt kalitesi çok düşük siz denediniz mi çağrı kayıtı?
Mümkünse dener misiniz?

Ehli_keyf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mı 9t pro
Konular
3
Selamlar aynı romu kullanıyorum. Çağrı kayıt kalitesi çok düşük siz denediniz mi çağrı kayıtı?
Mümkünse dener misiniz?
Çağrı kayıt özelliğini demedim dediğiniz gibi eski tuşlu telefonlardaki ses kaydı gibi kayıt alıyor.

dumert09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
0
Yaklaşık 1 aydır mi9t pro 6/128gb modelini kullanıyorum. Cihazım yurtdışı cihazı idi. IMEI kaydı yapılasıya kadar yaklaşık 2 hafta global rom kullandım. Kayıttan sonra global romda takılmalar ve birkaç sorunla karşılaştım. Bu sebepten dolayı xiaomi.eu stabil Roma geçtim ve şuan 11.0.5 romunu kullanıyorum gayet stabil pil performansı olarak benim senaryom da şarjım 2 gün gidiyor. Bu romu kullanmak isteyenlere tavsiye ederim.
Merhabalar. Cihaz açılışta redmi yazarak mı açılıyor? Ayarlarda da k20 pro olarak mı gözüküyor?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek