Soru Mi9t pro PUBG ve dokunmatik ekran hassasiyet problemi

D1rty03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
samsung s8+
Konular
24
Herkeze merhaba ve de iyi forumlar. Daha önce forumda hem konu açtım hem de açılan konuları okudum. PUBG oynayan bazı arkadaşlar (mi9t pro için) oyunda dokunmatik hassasiyet algısının değiştiğini söylüyor ve benim de sorunum bu şekilde. PUBG oynarken ekranın sag tarafında crosshairi ve karakteri saga sola yukarı aşağı çevirdiğimiz kısımın hassasiyet ayarı oyun esnasında bozuluyor yavaşlıyor. Game turbo, gfx tools, 3 parmak ekran görüntüsü alma vs. birçok şeyi denedim ancak; azalmış olmasına rağmen bu sorundan halen muzdaribim. Rom konusunda araştırma yaparken aklıma şöyle bir şey geldi. Şu an cihazımda orjinal olarak gelen global rom yüklü durumda ve 8 ay daha kullanabileceğim için malum yolla kayıt işlemini yaptırmadım. Acaba kayıt işlemini yaptırıp eu stabil roma geçiş yapsam bu oyun içerisindeki hassasiyet sorunu düzelir mi? Eu rom kullanıp da Pubg oynayan arkadaşlar yazabilir mi? Hatta forumda global romdan eu roma geçen var mı?

alperemiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
Mi9
Konular
35
Mi9 kullanıyorum bu sorun bende de var hem ekran hassasiyeti olarak hemde jireskop hassasiyeti olarak

Oyla:

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Hocam bir de şu görselden anladığım kadarıyla siz orjinal olarak gelen global romu kullanmıyorsunuz acaba kullandığınız rom nedir?
Hocam stabil de de eu beta da da güvenlik uygulaması mevcut. Güvenlik uygulaması içinde game turbo özelliği yokmu? Hangi romu kullanıyorsunuz?

Oyla:

D1rty03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
samsung s8+
Konular
24
Hocam stabil de de eu beta da da güvenlik uygulaması mevcut. Güvenlik uygulaması içinde game turbo özelliği yokmu? Hangi romu kullanıyorsunuz?
Hocam bende orjinal global rom yuklu eu rom islemci ve ram konusunda performansi daha iyiyse onu yukliyeyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bende orjinal global rom yuklu eu rom islemci ve ram konusunda performansi daha iyiyse onu yukliyeyim
Birde eu rom global veya revos yada mirom bunlar arasinda performans konusunda en basarili hangisi?

Son düzenleme:
Oyla:

atak946

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
5
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde eu rom global veya revos yada mirom bunlar arasinda performans konusunda en basarili hangisi?
Ben 3 ünü de denedim en stabil olanı revos hocam şuan diğerlerinde çok bug var

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Ben 3 ünü de denedim en stabil olanı revos hocam şuan diğerlerinde çok bug var

Revos u çok merak ediyorum üstad
Mi room un 1 senedir kullanıcısıyım, batarya performansından çok memnunum.. Diğer stabil ve eu betaya göre.. Revos u hiç denemedim.. Haftalık güncelleme veriyor mu revos?

Oyla:

atak946

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
5
Revos u çok merak ediyorum üstad
Mi room un 1 senedir kullanıcısıyım, batarya performansından çok memnunum.. Diğer stabil ve eu betaya göre.. Revos u hiç denemedim.. Haftalık güncelleme veriyor mu revos?
Ota yok hocam manuel siteden indirerek guncelleyebiliyorsunuz ve eu gibi romlardan çok daha stabil çalışıyor

Oyla:

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Ota yok hocam manuel siteden indirerek guncelleyebiliyorsunuz ve eu gibi romlardan çok daha stabil çalışıyor

Oto gelmediğini biliyorum sorma istediğim diğer beta romlar gibi haftalık mi veriyor?

Oyla:

atak946

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
5
Oto gelmediğini biliyorum sorma istediğim diğer beta romlar gibi haftalık mi veriyor?
Haftalık diye biliyorum ama net emin değilim telegram grubunda sormak lazım

Oyla:

D1rty03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
samsung s8+
Konular
24
Haftalık diye biliyorum ama net emin değilim telegram grubunda sormak lazım

Bugun kendi telefonum degil de mi9 kullanan bir abinin cihazinda pubg oynadim eu stable yazan bir rom yukluydu ve dokunmatik sorunu yoktu mi9 t pro ile ekran islemci ram herseyi ayni heralde eu globale gore daha iyi performans konusunda

Oyla:

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Bugun kendi telefonum degil de mi9 kullanan bir abinin cihazinda pubg oynadim eu stable yazan bir rom yukluydu ve dokunmatik sorunu yoktu mi9 t pro ile ekran islemci ram herseyi ayni heralde eu globale gore daha iyi performans konusunda
Sizinki eu global değil, global stabildir. Arkadaşınızın ki, eu stabildir. Ve evet eu stabil in global e göre daha stabil olduğunu söylüyorlar. Benim size tavsiyem mi room kullanmanız. Tabi botloader kilidiniz ack ve bu rom atma işlerinden orta derece anlıyor iseniz..

Oyla:
Üst Alt