Rehber Mi9T Pro MIUI 11, 12/Android 10 Global Stabil (EU ve MI) için MIUI Arama ve Mesaj uygulaması

eranyum

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Yedekleme kısmından telefon ayarları ve engelli listesi yedekle diye bir seçenek olacak onu yapın yedekler MIUI klasörüne gider o klasörü yeni cihazınıza atıp geri yükleyin bakalım olacak mı

hocam teşekkürler, bu yöntemin işe yarayacağını düşünüyorum ancak tam deneyecektim ki, ilginç bir sorunla karşılaştım. uzun uğraşlar sonunda arama ve mesajlar uygulamasını miui 12'de portlamayı başardım. ancak portladığımız arama uygulamasında engelli listesi olmadığını fark ettim. sizin kullandığınız arama uygulamasında Engelli Listesi mevcut mu? benim eski telefonun arama ayarları altta paylaştığım resimdeki gibi, Engelli Listesi adı altında bir seçenek var. oraya girince engelli numaraların sayısını vs.. gösteriyor. yeni ekleme yapılabiliyor vs.. ama portladığımız arama uygulamasında böyle bir seçenek yok. Bu engelli listesinin yedeğini aldım ve yeni telefona yükledim, yükleme başarı ile yapıldı diyor ama menüde Engelli Listesi olmadığı için bu listeye ulaşamıyorum..

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-03-03-40-59-815_com.android.phone.jpg
    Screenshot_2020-11-03-03-40-59-815_com.android.phone.jpg
    205 KB · Görüntüleme: 15

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
hocam teşekkürler, bu yöntemin işe yarayacağını düşünüyorum ancak tam deneyecektim ki, ilginç bir sorunla karşılaştım. uzun uğraşlar sonunda arama ve mesajlar uygulamasını miui 12'de portlamayı başardım. ancak portladığımız arama uygulamasında engelli listesi olmadığını fark ettim. sizin kullandığınız arama uygulamasında Engelli Listesi mevcut mu? benim eski telefonun arama ayarları altta paylaştığım resimdeki gibi, Engelli Listesi adı altında bir seçenek var. oraya girince engelli numaraların sayısını vs.. gösteriyor. yeni ekleme yapılabiliyor vs.. ama portladığımız arama uygulamasında böyle bir seçenek yok. Bu engelli listesinin yedeğini aldım ve yeni telefona yükledim, yükleme başarı ile yapıldı diyor ama menüde Engelli Listesi olmadığı için bu listeye ulaşamıyorum..
Engelli listesi güvenlik uygulamasının en alt kısımlarında oluyor. Oraya bakabilirsiniz.

eranyum

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Engelli listesi güvenlik uygulamasının en alt kısımlarında oluyor. Oraya bakabilirsiniz.

tamamdır hocam , söylediğiniz yerdeymiş. yedekleme ve geri yükleme işlemi başarılı olmuş. çok teşekkürler clap~~

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Hocam elinize emeğiniz sağlık. Mesajlar uygulaması eski ve yeni sürümleri apk mirrordan indirince ingilizce oluyor.En son Türkçe mesajlar uygulaması acaba hangi sürüm?

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Hocam elinize emeğiniz sağlık. Mesajlar uygulaması eski ve yeni sürümleri apk mirrordan indirince ingilizce oluyor.En son Türkçe mesajlar uygulaması acaba hangi sürüm?
Evet onu bende fark ettim.
en son yüklediğim Türkçe versiyon.
Ondan sonra Türkçe var mı bilmiyorum.

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Sadece belirtilen model için mi ?

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Hocam konuyu hortlatıyorum fakat bende 14 mb boş yer var mixplore üzerinden facebook uygulamalarını siliyorum ama geçerli olmuyor hangi uygulamaları silmek bootloopa düşmeden işlemi tamamlamaya olanak sağlar sizce ?

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Hocam sorunu çözdüm fakat boot image sildigim için android diye başlıyor cihaz harcinde bir sorun yok :D
(MİUİ global 11.0.2 denendi)

Son düzenleme:
Üst Alt