Rom Mi9T Pro / K20 Pro - crDroid Rom [Android 11]

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
savioranqel68, cihazınız için yayınlanan son vendoru kullanın. 12.0.4 veya 12.0.3 gibi. Core pakette haritalar yok baz pakettir, sonradan play storedan haritaları ve dilediğiniz diğer google uygulamalarını indirebilirsiniz. Paket içeriklerine google dan bakabilirsiniz.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
savioranqel68, cihazınız için yayınlanan son vendoru kullanın. 12.0.4 veya 12.0.3 gibi. Core pakette haritalar yok baz pakettir, sonradan play storedan haritaları ve dilediğiniz diğer google uygulamalarını indirebilirsiniz. Paket içeriklerine google dan bakabilirsiniz.
Anladım hocam çok teşekkür ederim elimde cihazla ilgili tüm global romlar mevcut son sürüm vendoru romdan çıkarıp flaşlıyorum o zaman

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
süvari2019 hocam "bu paket, Android 10 tabanlı bir miui derlemesinden ürün yazılımı gerektirir." hatası alıyorum miui 12.0.3 vendor flashladım oysa ki

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
savioranqel68, hocam ilk mesajı okudunuz değil mi? Format data sonrası reboot Recovery/ 4 wipe/ dosyaları aktaracaksiniz telefona / vendor-rom-GApps bu sırayla yüklemeyi gerceklestireceksiniz. Wipe cache yapıp reboot system deyince sorun çıkmaması gerek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

savioranqel68, Stoya hocamızın paylaştığı şu videoya göz gezdirin hocam

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
savioranqel68, hocam ilk mesajı okudunuz değil mi? Format data sonrası reboot Recovery/ 4 wipe/ dosyaları aktaracaksiniz telefona / vendor-rom-GApps bu sırayla yüklemeyi gerceklestireceksiniz. Wipe cache yapıp reboot system deyince sorun çıkmaması gerek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

savioranqel68, Stoya hocamızın paylaştığı şu videoya göz gezdirin hocam

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Hocam işlemlerde sorun yoktu onları önceden de biliyorum da mesele benim vendor indirme tembelliğimden kaynaklandı (download hızım 500kbs) bende 12.0.3 sürümü vardı ben bunu fastboot flash vendor vendor.img komutuyla yükledim tabi ki sürümden kaynaklıdır tutmadı illa indirmek zorunda bıraktı beni neyseki şuan yükleniyor sorun kalmadı teşekkür ederim

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
savioranqel68, tamam hocam hallettiyseniz ne mutlu. Hayırlı olsun

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Yeni güncelleme.

Değişiklikler listesi :
- Sistem genelinde Uygulama kilidi özelleştirmesi eklendi (Güvenlik > Uygulama dolabı)
- Yeni Switch stilleri eklendi (crdroid > UI)
- Yeni şarj sesi / titreşim eklendi (crdroid > ses)
- Pano simgeleri için özelleştirme eklendi (crdroid > UI)
- Piksel navbar ve animasyon geçiş eklendi (crdroid > navbar > stok navbar)
- Yepyeni yüz kilidi açma uygulaması eklendi (şimdi daha fazla yerde çalışıyor!)
- QS başlığı veri kullanım bilgileri eklendi (crdroid > QS)
- Launcher için misc güncellemeleri!
- Misc düzeltmeleri ve genel impro

LionKing17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
S
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
5
-WhatsApp bildirim, mesaj geldiğinde üst menüden gösteriyor. Her yeni mesajda gelen mesaj ekranda gözüküyor. Bunun yerine sadece durum çubuğunda simge olarak gösterme var mı? Ayarlar-Uygulama ve Bildirimler-Bildirimler-Bildirim pencereleri-Kara Liste altında uygulama ekle butonuna tıklayıp WhatsApp seçersek durum çubuğundan aşağı doğru inen bildirimler gelmiyor ve sadece durum çubuğunda simge olarak çıkıyor. ArrowOS
1.ArrowOS romunda yukarıdaki alıntıda yazdığım adımlarla istemediğimiz uygulamalardan bildirim pencerelerini kapatıyorduk fakat Crdroid'de böyle bir seçenek yok mu ya da ben mi bulamadım?
2.Bir diğer sorumda uygulama çekmesini özelleştiremiyor muyuz? Yani mesela uygulama çekmecesinde uygulamaları harf sırasına göre dizmiş fakat ben bunları mesela klasörlemek istiyorum. Ana ekranda klasörlemek istemiyorum böyle bir ayarı var mı? Crdroid ya da diğer AOSP romlarda?

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
LionKing17,
1-uygulama ve bildirimler Kısmında baloncuk ayarını kapatın, bende yalnızca simge şeklinde görünüyor.
2-uninvited üstad bu soruyla ilgili oneplus launcher önermişti. Onu deneyebilirsiniz.

Üst Alt