Rom Mi9T Pro / K20 Pro - crDroid Rom Android 10 Official

• Konbuyu başlatan archesm
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 103
  • Görüntüleme 13K

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
ssenlik, android 10 da iken bu romu kurup hemen kaldırmıştım lakin crdroid a11 i de denemenizi öneririm. Aod kullandığım bir özellik olmadığından birşey diyemeyeceğim, miui da nasıldı onu hiç hatırlamıyorum zaten. Lakin saat, bildirim, hava durumu gibi özellikleri gösteriyor. Özel bir kullanım alışkanlığınız/beklentiniz yoksa yeterli gelecektir diye düşünüyorum. Bahsettiğiniz görsellik ise o konuda haklısınız.

ssenlik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
iphone 5s
Konular
0
süvari2019, Anladım. Dediğiniz gibi deneyimleyerek en uygun romu bulmak gerekiyor. Crdorid a11 ve arrowOS a11 oladına yükleyeyim. Yabancı bir youtuber arrowOS a11 i çok beğenmiş ve övmüş. Tekrar teşekkür ederim.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
UnlnViTeD, archesm, Muradovs, süvari2019, Arkadaşlar bu rom da karanlık modu aktif ettiğim zaman bazı uygulamaların yazıları okunmuyor. Miui daki gibi istenilen uygulamaları karanlık mod dışında tutma gibi bir özellik ve ayar mevcut mu acaba? Teşekkürler.
süvari2019 hocamızın dediği gibi öyle bir seçenek yok ama bazı uygulamaların kendi özellikleri arasında karanlık mod ayarları var. Sorunlu uygulamanın ayarlarında varsa şayet doğrudan karanlık modu seçerseniz sorun çıkmıyor.

Üst Alt