Rom Mi9T Pro / K20 Pro - crDroid Rom Android 10 Official

• Konbuyu başlatan archesm
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 103
  • Görüntüleme 13K

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Dün sorunsuz şekilde kullandım. Yanlış hatırlamıyorsam arrowda da çalışıyordu. Ekran görüntüsü atarım yansıtma yaptığımda.

Düzenleme : hocam ayarlardaki yayınlama özelliğinden bahsediyoruz değil mi? Mesela Teldeki bir videoyu tvde oynatma?

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
hidalgo58, hocam şimdi test ettim bu konuyu. Direk youtube vs açıp yansıt dediğimde sorunsuz TV den izleyebiliyorum ayrıca başka kontrollere calisiyor lakin screen share tarzı programlarla bağlanmaya Çalıştığımda telefon reset atıyor kendi kendine.hafızam beni yanılmıyorsa ekrani direk tvye screen share ile yansıtmaya arrowda kullanıyordum diye hatırlıyorum. Yine de yanlış yönlendirmek istemem.

madcyler

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cihat
Cihazım
MI6
Konular
0
Allah Allah forumda bile aynı şikayetden bir sürü geri bildirim var tam bağlanacagı zaman reset atıyor
Hocam askolsun, sizi neden yanılgıya düşürelim. Daha açıklayıcı yazayım hocam belki ben yanlış anladım.
Hocam ekran yansıma ile bağlandığım da
1.telefon ekranimi TV de görüyorum
2.telefonda açtığım iptv, yotube ve benzeri programları izleyebiliyorum.
Ben ekran yansimayi yanlış anlamış sizinde kafanızı karıştırdıysam çok pardon. Benim anladığım bu ekran yansıma diye bildiğim.
Ötesini yaş 53 olduğuna verin, saygılar..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam askolsun, sizi neden yanılgıya düşürelim. Daha açıklayıcı yazayım hocam belki ben yanlış anladım.
Ben ekran yansimayi yanlış anlamış sizinde kafanızı karıştırdıysam çok pardon. Benim anladığım bu ekran yansıma diye bildiğim.
Ayrıca hidalgo hocam 1 haftadır kullanıyorum bir kere bile telefon geldiğinde sizin dediğiniz ekran kilidi ni açıp sonra cevap verme sorunu ile de karşılaşmadım. Alarm hergün kuruyorum işten dolayı o sorun da yok.

Son düzenleme:

madcyler

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cihat
Cihazım
MI6
Konular
0

Ayrıca hidalgo hocam 1 haftadır kullanıyorum bir kere bile telefon geldiğinde sizin dediğiniz ekran kilidi ni açıp sonra cevap verme sorunu ile de karşılaşmadım. Alarm hergün kuruyorum işten dolayı o sorun da yok.
13

Ekran resimleri hocam

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210315-005313_Ayarlar.png
    Screenshot_20210315-005313_Ayarlar.png
    49,8 KB · Görüntüleme: 12
  • Screenshot_20210315-005303_Sistem_Arayüzü.png
    Screenshot_20210315-005303_Sistem_Arayüzü.png
    280,1 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_20210315-005249_OnePlus_Launcher.png
    Screenshot_20210315-005249_OnePlus_Launcher.png
    1 MB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_20210315-005232_Ayarlar.png
    Screenshot_20210315-005232_Ayarlar.png
    222,3 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20210315_004814.jpg
    IMG_20210315_004814.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
13

Ekran resimleri hocam
estafurullah hocam nedemek ben size beni yanılgıya düşüyorsunuz diye bişey demek istemedim yanlış anlaşıldıysam ben özür dilerim biraz geç baktım mesajlara kusura bakmayın youtube yada video izlerken sorun yok tv de izliyebliyorum ama direk ekran yansıtmada reset atıyor geliştiircide zaten doğruladı sıkıntı yok ben a10 devam ediyorum biraz bekledikden sonra a11 tekrar deniyecem saygılar

hidalgo58, hocam şimdi test ettim bu konuyu. Direk youtube vs açıp yansıt dediğimde sorunsuz TV den izleyebiliyorum ayrıca başka kontrollere calisiyor lakin screen share tarzı programlarla bağlanmaya Çalıştığımda telefon reset atıyor kendi kendine.hafızam beni yanılmıyorsa ekrani direk tvye screen share ile yansıtmaya arrowda kullanıyordum diye hatırlıyorum. Yine de yanlış yönlendirmek istemem.
aynen hocam reset atıyor teşekkür ederim tekrar test edip cevap yazdığınız için.

madcyler

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cihat
Cihazım
MI6
Konular
0
estafurullah hocam nedemek ben size beni yanılgıya düşüyorsunuz diye bişey demek istemedim yanlış anlaşıldıysam ben özür dilerim biraz geç baktım mesajlara kusura bakmayın youtube yada video izlerken sorun yok tv de izliyebliyorum ama direk ekran yansıtmada reset atıyor geliştiircide zaten doğruladı sıkıntı yok ben a10 devam ediyorum biraz bekledikden sonra a11 tekrar deniyecem saygılar

aynen hocam reset atıyor teşekkür ederim tekrar test edip cevap yazdığınız için.
Sorun yok hocam, bende A10 döndüm. Sevgiyle kalın.

ssenlik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
iphone 5s
Konular
0
UnlnViTeD, archesm, Muradovs, süvari2019, Arkadaşlar bu rom da karanlık modu aktif ettiğim zaman bazı uygulamaların yazıları okunmuyor. Miui daki gibi istenilen uygulamaları karanlık mod dışında tutma gibi bir özellik ve ayar mevcut mu acaba? Teşekkürler.

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
ssenlik, benim bildiğim kadarıyla böyle bir ayar yok.
Not:ben crdroid a11 deyim.

ssenlik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
iphone 5s
Konular
0
ssenlik, benim bildiğim kadarıyla böyle bir ayar yok.
Not:ben crdroid a11 deyim.
Teşekkür ederim. Hep bir eksik kalıyor maalesef, telefonu aldığımdan beri hiç güncelleme yapmadan kulladım. İlk kez Bliss sonra da bunu kurdum. Bu rom daha sade anlaşılır geldi. Bu romlarda AOD kullanımı da sınırlı kalıyor gibi.

Üst Alt