Soru Mi9T/K20 Mart 2022 hangi rom kullanılır?

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
hocam karanlik modda uygulamalarin hepsi karanlık olmuyor geliştirici seçeneklerinden zorunlu koyu rengide ayarliyorum olmuyor başka bir yolu varmı acaba?
Telefonda kurulumla gelen uygulamalar ve google uygulamaları karanlık mod da oluyor diğerleri karanlık modda çalışmıyor diğer romlarda durum nasıl, bütün uygulamalar karanlık moda uyumlumu calisirmi birde o konu var.

Mesela tüm google uygulamaları ve telegram whatsup karanlık modda çalışıyor

Ama hepsi burada trendyol sahibinden letgo bende karanlık mod aktif olmasına rağmen kendi modunda calisiyor

Son düzenleme:

seksek16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi9t
Konular
5
Telefonda kurulumla gelen uygulamalar ve google uygulamaları karanlık mod da oluyor diğerleri karanlık modda çalışmıyor diğer romlarda durum nasıl, bütün uygulamalar karanlık moda uyumlumu calisirmi birde o konu var.

Mesela tüm google uygulamaları ve telegram whatsup karanlık modda çalışıyor

Ama hepsi burada trendyol sahibinden letgo bende karanlık mod aktif olmasına rağmen kendi modunda calisiyor
global romda hepsini karanlık yapıyor olmayan uygulama çok nadir o yüzden sordum birde geliştirici seçeneklerinden zorlamayı açınca diğer romlarda çoğu uygulama yine karanlığa geçiyor

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12

global romda hepsini karanlık yapıyor olmayan uygulama çok nadir o yüzden sordum birde geliştirici seçeneklerinden zorlamayı açınca diğer romlarda çoğu uygulama yine karanlığa geçiyor
Uzun suredir crdroid deyim başka romda hic dikkatimi cekmedi. Doğrudur.

Anakha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Pro Plus 5G
Meslek
Mali Müşavir
Konular
4
Merhabalar, Mi 9T/K20 cihazlar için ''Official Pixel Experience Android 12'' romu neden geliştirilmiyor bilen var mı acaba? Daha eski cihazlar için stabil sürümlere rastladım, ama bu cihaz için nedense bir hareketlilik yok. En azından resmi sitelerinde bu konu ile ilgili bir bilgi bulamadım. Bilgisi olan var mı?
Merhaba dün bende Pixel Experience yükledim android 11, yüklerken plus yüklemediğim için şimdi tekrar plus ı indiriyorum. bazı özelleştirmeler de mevcutmuş.

gayet sade ve kullanışlı gibi duruyor. pili çabuk tükeniyor gibi geldi ama belki ilk gün olduğu içindir. birkaç gün denedikten sonra karar vermek lazım.

ROM'un resmi sitesinde mesaj göndereceğim bir yer bulamadım yoksa bende soracaktım neden Android 12 gelmiyor diye.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Merhaba dün bende Pixel Experience yükledim android 11, yüklerken plus yüklemediğim için şimdi tekrar plus ı indiriyorum. bazı özelleştirmeler de mevcutmuş.

gayet sade ve kullanışlı gibi duruyor. pili çabuk tükeniyor gibi geldi ama belki ilk gün olduğu içindir. birkaç gün denedikten sonra karar vermek lazım.

ROM'un resmi sitesinde mesaj göndereceğim bir yer bulamadım yoksa bende soracaktım neden Android 12 gelmiyor diye.

Desteği bitmiş, UNOFFICIAL olarak A12 çıkmış ancak Beta'dayken sanırım onu da terketmiş geliştirici. Denemek isterseniz

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Desteği bitmiş, UNOFFICIAL olarak A12 çıkmış ancak Beta'dayken sanırım onu da terketmiş geliştirici. Denemek isterseniz

Davinci ile uğraşan bir tek ondorid kanlındaki geliştiriciler kaldı herhalde. 60 hz kesmiyor artık kimseyi

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Davinci ile uğraşan bir tek ondorid kanlındaki geliştiriciler kaldı herhalde. 60 hz kesmiyor artık kimseyi
Ondroid Miui ile uğraşan sanırım şuan tek geliştirici, AOSP tarafında hala Rumains,Andrey Denikin, Ahmed Fouad, Steve, Andrzej Perczak başta olmak üzere rom yapanlar var.

Özellikle Andrey Denikin'in yapıları bayağı başarılı, Rumains ise Unofficial CherishOs yaparken ekibe katıldı artık onun Cherish romları da OFFICIAL statüsünde. Resmi romlar yerini biraz daha Unofficial romlara bıraktı, bu da bağımsız geliştiricilerin kendini göstermesi için bir fırsat oldu, bazıları kendilerine ekip buldu başta da dediğim.

Davinci yıkılmadı ama ayakta mı? tartışılır 😄

Üst Alt