Soru Mi9T/K20 Mart 2022 hangi rom kullanılır?

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
74
AOSP kullanmak sabır işi bence ben telefonu öldürdüğünü düşünüyorum artık. Saf android arayüzünün hızı performansı okey ama kıyafetlerim olmadan bende hızlı koşarım. Miui 13'e gelirsek portlarda hala daha fingerprint ve stabilite sorunları var.

Eski olmalarına rağmen her defasında geri döndüğüm 2 rom var ve cihazla en uyumlu rom olduklarını düşünüyorum.

1- Masik P
2- Masik 16.1

Bunların dışında bozulmamış olsaydı eğer Greeshan romu da çok iyi oluyordu bizim cihaza

yanya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bob
Cihazım
Yok
Konular
0
Bazı romlar geç başladı mesela dotos da şu an için hareket yok ama çalışmaların sürüldüğü söylenmişti. Hali hazırda güzel aosp romlar mevcut bakmanızı tavsiye ederim. Tek roma bağlı kalmayın. Derya deniz gibi rom kaynıyor bizim cihaz için :)

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler cevabınız için. Peki halihazırda PE benzeri önerebileceğiniz bir A12 Romu var mıdır? Sadece saf - bloatware free bir rom arıyorum.

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Teşekkürler cevabınız için. Peki halihazırda PE benzeri önerebileceğiniz bir A12 Romu var mıdır? Sadece saf - bloatware free bir rom arıyorum.
Hocam pe çıktı

Derpfest çok iyi rom onuda kullana bilirsiniz. Ben 1.5 2 aydır kullanıyorum sorunsuz

Daha yeni evolution x çıktı a12l sürüm yanlış görmediysem miui kamera da entegre edilmiş

Bu aralar aosp romlar a12l adapte etme derdinde onun için bu aralar işler kesat :)

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KarakasE

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9t
Konular
1
android 12 güzel fakat düzgün çalışan bir miui camera/anx camera yok sanırım bir tane miui kamera buldum fakat o da sürekli hata veriyordu.

bbma

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış mutlu
Cihazım
Mi5x
Konular
5

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Arıyorum hâlâ miui olup o ayarda olan :(
Kamerayı magisk modülü ile hallettim ama muhtemelen a10 miui 12 eu romuna dönecem ben. Fakat fırsat bulamadım. Bir de güzel miui 13 port romlar çıkıyor onları da bekleyebilirim

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Kamerayı magisk modülü ile hallettim ama muhtemelen a10 miui 12 eu romuna dönecem ben. Fakat fırsat bulamadım. Bir de güzel miui 13 port romlar çıkıyor onları da bekleyebilirim
Miui 12ye donmeden birde miui 11 deneyin hocam.

Üst Alt