MIUI 12 Mİ9 SE - Global Kararlı Rom V12.0.3.0.QFBMIXM İndirme Bağlantıları

Ataberk35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9Se
Konular
7
Şuan bu sürümü kullanıyorum ve pil çok iyi seviyeye geldi şarjı bitmez oldu 6 saati zor alıyordum ekran süresi şimdi 7 yi geçiyor bile harika güncelleme
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Deneyen varmı kasma ve pil durumu nasıl miui10 dan geçilir mi
Geçilir

sakultakim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aye
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
Cihaz gayet akıcı hale geldi. Sorunsuz sürüm. Gönül rahatlığıyla geçebilirsiniz bu sürüme

radyobeta

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
enes
Cihazım
mi9 Se
Konular
0
Cihaz gayet akıcı hale geldi. Sorunsuz sürüm. Gönül rahatlığıyla geçebilirsiniz bu sürüme
Hocam kesin bilgi mi

Şuan bu sürümü kullanıyorum ve pil çok iyi seviyeye geldi şarjı bitmez oldu 6 saati zor alıyordum ekran süresi şimdi 7 yi geçiyor bile harika güncelleme

Geçilir
Hocam yapmaaa kesin bilgi mi

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Eğer "Recovery Rom İndirme Bağlantısı" üzerinden 2,5 GB lık romu indirir ve twrp üzerinden kurarsam telefonumda ki bütün veriler silinir mi? Silinmeden yapılabiliyorsa hangi adımları izlemeliyim? Bilen biri yardımcı olursa çok sevinirim. Herkese iyi forumlar :)

dispanserZ

Mi5 64gb
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 5 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Ekran sararma sorunu hala devam ediyor. Chrome giriyorum ekran direk sararıyor okuma modu gibi bi ayarıda yok. Rahatsız edici.

sakultakim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aye
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
Ekran sararma sorunu hala devam ediyor. Chrome giriyorum ekran direk sararıyor okuma modu gibi bi ayarıda yok. Rahatsız edici.
Sorun chromedan kaynaklaniyor. Chrome kullanirken ekran sarariyor ve ekran kilitleyip acmadan duzelmiyor. Bunun olmamasi icin chrome acin arama barina chrome://flags yazin ve acilan erkanda #dynamic-color-gamut aratip disable yapip kaydedin artik chrome kullanirken ekraniniz sararmayacaktir
Bu arkadaşın dediğini yap. Sorun miui ile alakalı değil chrome ile alakalı

Sinankerti01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orta düzey
Cihazım
Mi9SE
Konular
11
Şuan bu sürümü kullanıyorum cihaz sürekli kendi kendine yeniden başlıyor 20 kez tekrarladı.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sonrasında düzeldi neden böyle birsey olduğu hakkında hiç bir fikrim yok riskli bir güncelleme olduğu kesin cihazın dan memnun olan güncelleme yapmasın bnce.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Fastboot rom İndirme bağlantısı konuya eklenmiştir.

badtemperad46

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MEHMET
Cihazım
Mİ9 SE
Konular
0
Mİ9 SE
Global Kararlı Rom
V12.0.3.0.QFBMIXM

images.jpg
Güncelleme Yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
-V12.0.2.0.QFBMIXM Romunda iseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak geçiş yapabilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp /Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot rom Kurulum Rehberi

Ota Rom İndirme Bağlantısı

Recovery Rom İndirme Bağlantısı

Fastboot Rom İndirme Bağlantısı

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir
Cihazı aldım alalı güncelli 10.3.6 var imei kayıtlı yurt dışı cihazı bu sürüme güncellemek için ne yapmam lazım en kolay yönden.Verilerimin kaybolmasını istemiyorum veya herhangi bir uyuşmazlık bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi;?

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
Cihazı aldım alalı güncelli 10.3.6 var imei kayıtlı yurt dışı cihazı bu sürüme güncellemek için ne yapmam lazım en kolay yönden.Verilerimin kaybolmasını istemiyorum veya herhangi bir uyuşmazlık bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi;?
Hocam bildiğim kadarıyla twrpden flashlamanız lazım. recovery zip dosya olanı indirip flashlayın. ama öncesinde dalvik cache, cache ve datayı wipe yapın, sonra geri gelip format data yapın sonra reboot to recovery yapın. Ardından bu bu sürümün recovery olanını flashlayın. Global bir iki kere kurmuştum o yüzden detaylı bilmiyorum.

Üst Alt