MIUI 12 Mİ9 SE - Global Kararlı Rom V12.0.3.0.QFBMIXM İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Mİ9 SE
Global Kararlı Rom
V12.0.3.0.QFBMIXM

images.jpg
Güncelleme Yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
-V12.0.2.0.QFBMIXM Romunda iseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak geçiş yapabilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp /Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot rom Kurulum Rehberi

Ota Rom İndirme Bağlantısı

Recovery Rom İndirme Bağlantısı

Fastboot Rom İndirme Bağlantısı

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir

Son düzenleme:

radyobeta

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
enes
Cihazım
mi9 Se
Konular
0
Deneyen varmı kasma ve pil durumu nasıl miui10 dan geçilir mi

plesk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi9se
Konular
1
Ben guncelledim yeni sürüm gayet akıcı. Telefonu alalı 2 sene oldu yağ gibi akıyor hiçbir donma kasma yok çok memnunum. Pil konusunda birşey diyemiyorum 2 sene oldu gene en kotu 5 saat ekran süresi verir

Bundan sonraki telefonum 120hz ekranlı başka bir xaomi olacak.

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
OTA yoluyla gelen 12.0.2 güncellemesini hata verdiği için bir türlü kuramamıştım. O nedenle hala 12.0.1 sürümündeyim. Şimdi yine OTA yoluyla gelen bu yeni sürümü indirsem hatasız bir şekilde kurabilirmiyim acaba? Deneyimleyenler varsa ve fikirlerini söyleyebilirlerse çok memnun olurum. Herkese iyi forumlar :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

OTA yoluyla gelen 12.0.2 güncellemesini hata verdiği için bir türlü kuramamıştım. O nedenle hala 12.0.1 sürümündeyim. Şimdi yine OTA yoluyla gelen bu yeni sürümü indirsem hatasız bir şekilde kurabilirmiyim acaba? Deneyimleyenler varsa ve fikirlerini söyleyebilirlerse çok memnun olurum. Herkese iyi forumlar :)
Şimdi denedüm son sürümü (12.0.3) kurmayı, fakat "install update zip" gibi bir hata verdi. OTA yoluyla gelen güncellemeleri bir türlü kuramıyorum. Lütfen yardım edin..

Son düzenleme:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi denedüm son sürümü (12.0.3) kurmayı, fakat "install update zip" gibi bir hata verdi. OTA yoluyla gelen güncellemeleri bir türlü kuramıyorum. Lütfen yardım edin..

Mevcut Romunuz dan(12.0.1.0), Ota indirme bağlantısı ile V12.0.2.0 a güncellemeniz, daha sonra V12.0.3.0 Ota indirme bağlantısı ile geçiş yapabilirsiniz.
Aksi durumda yukarıda belirttiğiniz hatayı alırsınız.

- Önce Burdaki sürüme - > güncelleyiniz.
Daha sonra konu da yer alan Ota indirme bağlantısını kullanarak geçiş yapabilirsiniz.

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Mevcut Romunuz dan(12.0.1.0), Ota indirme bağlantısı ile V12.0.2.0 a güncellemeniz, daha sonra V12.0.3.0 Ota indirme bağlantısı ile geçiş yapabilirsiniz.
Aksi durumda yukarıda belirttiğiniz hatayı alırsınız.

- Önce Burdaki sürüme - > güncelleyiniz.
Daha sonra konu da yer alan Ota indirme bağlantısını kullanarak geçiş yapabilirsiniz.
Bu sürüme güncellemeye çalışırken de aynı hatayı alıyorum.

Sinankerti01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orta düzey
Cihazım
Mi9SE
Konular
11
Şuan bu sürümü kullanıyorum cihaz sürekli kendi kendine yeniden başlıyor 20 kez tekrarladı.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alacakusagi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bayram
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
12.0.3 güncellemeyle telefon harika olmuş. V10 surumune gore pil ve ekran görüntüleri çok güzel olmuş.bug yok.hata yok.goruntu 10 numara

Üst Alt