Soru Mİ9 SE En begendiginiz ROM

Ugurmiraç21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugur
Cihazım
Mi 9se
Konular
35
S.a arkadaslar mi 9 se icin en beğendiğiniz tavsiye edeceginiz room hangisi..Bende suan global room yuklu 1 ay once aldim pil cok gidiyor isinma problemi yasiyorum pubg de hdr modunda cok isiniyor

abuabu1221

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9 Se
Konular
40
S.a arkadaslar mi 9 se icin en beğendiğiniz tavsiye edeceginiz room hangisi..Bende suan global room yuklu 1 ay once aldim pil cok gidiyor isinma problemi yasiyorum pubg de hdr modunda cok isiniyor
Bende pubg hdr modu açılmıyor nasıl açtınız ?

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

emirklyc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMIR
Cihazım
MI5
Konular
2
global haldeyken rom atılınca veriler silinir mi?

Oyla:

guvenayaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
guven
Cihazım
mi 9 se
Konular
16
Romlarda kamera performansi değişiyor mu

Oyla:

SametC

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet Çelik
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Konular
3
Romlarda kamera performansi değişiyor mu
Hayır değişmiyor. Hatta inanın eu stabilde kamera çöp oluyor. Fotoğraf çekince telefon çöküyor ve kendini kapatıyor. Videolar takılıyor. Anlayacağınız roma bağlı. En iyisi global bence hiç uğraşmayın.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

irep32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Daha önce eu beta 9.7.18 kullandim ufak bir kaç bug vardi sonra global 10.2.2.0 a geçtim bunlara kiyasla batarya süresi hemen hemen ayni hocam ısınma konusunda ise bilmiyorum havalardan mi ama şarj sırasında 42 dereceyi görüyorum onun haricinde bi ısınma sorunum yok cok fazla oyun oynamam arada bir pubg e atar çıkarım genel anlamda YouTube Spotify ve sosyal medya ağırlıklı kullanıyorum 7 saat ekran (%20 sarj kalana kadar)süresi aliyorum genelde ki sarj %20 altina indirmiyorum ssleri eklerim birazdan mi room bu romlara göre bana daha akıcı geldi hiçbir bug donma kasma yaşamadım ayrica kamera modundaki mimoji ve fotoğraf düzenlemedeki gökyüzü modu cok hoşuma gitti şuan masik 6.3 ve eu beta 9.8.1 i indirdim ama açıkçasi mi room u değiştirmeyi düşünmüyorum.
Hocam yalnız bu sağlıklı bir sonuç değil . 9 saatlik kullanımda 7 saat ekran süresi almanız zaten cok normal . Önemli olan 1 günlük yani 24 saatlik kullanımda aldığınız ekran süresi

Oyla:

EkoPlus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Konular
0
Hocam yalnız bu sağlıklı bir sonuç değil . 9 saatlik kullanımda 7 saat ekran süresi almanız zaten cok normal . Önemli olan 1 günlük yani 24 saatlik kullanımda aldığınız ekran süresi
Kesinlikle hocam ama dedigim gibi şuan açıkçası uzun kullanımda felan global romdan daha uzun ekran süresi veriyor herhangi bir bug felan da görmedim. Pazartesi yeni sürüm geliyormuş onu bekliyorum

Oyla:

emirklyc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMIR
Cihazım
MI5
Konular
2
kafam çok karıştı arkadaşlar... yardım edin lütfen.

masik / miroom / miui pro / global / eea

ne yapsam ne etsem hangi rom derken cihazı kullanmaya, sim kartı takmaya bile geçemedim. verilerimi aktarsam sim kart taksam sonra romdan memnun kalmazsan verilerimi kaybetmek istemiyorum..

tek dikkat ettiğim şey stabil olması, saçma buglar olmaması ve en önemlisi ise batarya performansı.

neyi tercih etmeliyim... teşekkürler...

Oyla:
Üst Alt