Mod [Mi9] Ekranınızı overclock edin. Ekran Yenileme Oranı 84HZ [RooT] MIUI 10 Android 9

applefoni

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
huawei
Konular
2
normal miui globaldede olmuyor beyler hangi romda oluyor bu?

sefa142

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 9 Global
Konular
18
Android 9 da oluyor android 10 da 66 yada 69 Hz oluyoru en fazla arkadaşlar nedense

Derman98

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
8
Bu modu kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır!
Henüz ekrana herhangi bir hasara yol açıp açmadığı bilinmiyor.
Herhangi bir MIUI veya MIUI tabanlı olmayan ROM'da çalışmalıdır
.

Kurulum:
Ekteki Lanthanum System Toolbox.apk dosyasını ve dbto.img dosyasını indirin.
Lanthanum System Toolbox'ı yükleyin.
Root erişimi verin
Soldaki menüden Partition settings sekmesini açın ve dtbo öğesini bulun
dtbo ögesini tıklayıp Export image seçin ve orjinal yedeğinizin nereye kaydedeceğinizi seçin.
Sonra dtbo tekrar tıklayın ve flash image seçip ekte indirdiğimiz dbto.img seçin ve yükleyin.
Başarılı bir kurulumdan sonra telefonu yeniden başlatın.

Her şeyi geri döndürmek için orijinal dbto dosyasını (yedeklediğimiz) flaşlamanız ve telefonu yeniden başlatmanız gerekir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Hocam mi8 için denedim cihaz fastboot moduna girdi ne yaptıysam çıkmadı recovery yada twrp girmiyor mi flash ile rom attım yine aynı yardımcı olursanız sevinirim

byrupi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ensar
Cihazım
Mi 9
Konular
11
ClassiCTR hocam ana konuyu güncellemekte fayda var. Mağduruyetler ve geri bildirimler var.

Andoid 10 da 69hz oluyor diyor arkadaş.
Mi 9 dışında telefonlara denemeyiniz diye bi uyarı da ekleyelim bence. Arkadaşımız neden böyle birşey yapmış onunda anlamış değilim.
Artı yazınızda hangi romu kastettiniz tam anlayamadım. Mıuı 11.0.2 global yüklü bende. Sağlıklı sonuç alabilir miyiz ?

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Bence konuyu açan yönetici arkadaş hatali. Acilan konudaki içeriklerin denenmeden forumda yayinlanmamasi gerekiyor. Mi8 e yükleyen arkadaslar da neye göre yuklediler oda bir muamma. Arkdaslar denenmemis ve kesin bir sonucu olmayan islemleri yapmayın

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Bence konuyu açan yönetici arkadaş hatali. Acilan konudaki içeriklerin denenmeden forumda yayinlanmamasi gerekiyor. Mi8 e yükleyen arkadaslar da neye göre yuklediler oda bir muamma. Arkdaslar denenmemis ve kesin bir sonucu olmayan islemleri yapmayın

Sayın Mehmet bey. Sıkıntılarınızı anlıyorum. Ama altta gördüğünüz gibi deneyip çalıştıran arkadaşlar mevcut. Ayriyeten XDA da da konuyu ayrıntılı takip etmiştim. Zarar gören göremedim. Buna rağmen ilk konuya kırmızı harflerle uyarılar yazdım. Mi9 için yazıyorum millet mi8 e deniyorsa benim bunda bir suçum veya sorumluluğum yoktur. Ama Syn byrupi arkadaşımızın dediği gibi MIUI 11 ve android 10 için guncellenmesi gerekmektedir. İlk müsait zamanda güncellenecektir
Yaklaşık 1 haftadır telefonumu 84hz olarak kullanıyorum bana öyle geldi ki telefon gerçekten çok akıcı oldu sanki eskiden kasıyormuş gibime geliyor. Ayrıca eğer uygulama ile yüklerken hata alırsanız bilgisayar ile CMD üzerinden yükleyebilirsiniz.
Şimdi oyunda deneyeyim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Pubg Mobile ve Mobile Legends oyununda game turbo ile 60 FPS üstüne çıkmıyor diğerlerini bende tam test etmedim
xiaomi eu beta 9.8.1 kurdum.üzerine bu modu yükledim ve çalışıyor.herhangi bir sorun olursa buradan yazacağım ama sanki 60hz iken kasıyodu telefon.şimdi gözle görülür derece daha seri çalışıyor.ben çok beğendim.pili çok etki etmez ve sorun çıkarmazsa süper olur.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Miui 11 de çalışmaz mı acaba ya da yükledik bunu nereden görüyoruz

aga61

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ÇağlarATABAY
Cihazım
Mi9
Konular
8
eu stabil 11.0.3 de denedim ama telefon açılmıyor. Çözüm önerisi olan varsa acil yardım edebilir mi ?
cihaz mi 9

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik