Rehber Mi9 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618

Unlock için başvuruda bulunduğunuz Sım kart ile hesabınız da tanımlı sımkart numarası aynı olmalı hocam,

Aşağıdaki linke tıklayarak oturum açınız, Hesap bilgilerine telefon numaranızı ekleyiniz. Farklı ise telefon numarasını değiştiriniz.

yukselbulut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yüksel
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Esnaf
Konular
8
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Arkadaşlar ne yaptıysam beceremedim tüm sürücüler güncel.Telefon mi 9 t 6/64 gb BL kilini açmak için tüm işlemlerin hepsini sırasıyla yaptım 5 saattir bunla uğraşıyorum.Bilgisayar telefonu görüyor ama proğramda unlock tuşu bir türlü aktif olmadı.Ne yapmamız lazım bir türlü beceremedim.Telefona defalarca format attım olmadı.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Arkadaşlar ne yaptıysam beceremedim tüm sürücüler güncel.Telefon mi 9 t 6/64 gb BL kilini açmak için tüm işlemlerin hepsini sırasıyla yaptım 5 saattir bunla uğraşıyorum.Bilgisayar telefonu görüyor ama proğramda unlock tuşu bir türlü aktif olmadı.Ne yapmamız lazım bir türlü beceremedim.Telefona defalarca format attım olmadı.
LeMobile Android Device altında görüyor hocam bilgisayarınız. Sorun telefonda değil bilgisayarda gibi görünüyor mümkünse farklı bir bilgisayarda denemenizi tavsiye ederim. Eğer değilse sürücüleri kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.

yukselbulut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yüksel
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Esnaf
Konular
8
LeMobile Android Device altında görüyor hocam bilgisayarınız. Sorun telefonda değil bilgisayarda gibi görünüyor mümkünse farklı bir bilgisayarda denemenizi tavsiye ederim. Eğer değilse sürücüleri kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.
Hocam şayet başka bilgisayarda denersem unlock tuşu aktif olurmu.Yani arkadaşın birisi tüm işlemleri yaptıktan 72 saat sonra unlock tuşu aktif oluyor demiş.O yüzden sordum.Şimdi durduk yere birde bilgisayara format atmayalım :)

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39

yukselbulut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yüksel
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Esnaf
Konular
8

Bilgisayara format attıktan sonra çalıştı cantara hocam dediğin doğru bilgisayara format atınca düzelti şimdi bekliyoruz umarım 7 gün sonra açmayı beceririz bundan sonraki süreç nedir ?

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Bilgisayara format attıktan sonra çalıştı cantara hocam dediğin doğru bilgisayara format atınca düzelti şimdi bekliyoruz umarım 7 gün sonra açmayı beceririz bundan sonraki süreç nedir ?
Normal bir şekilde cihazınızı kullanmaya devam edin hocam. Mi hesabınızdan çıkış yapmayın, cihazı sıfırlamayın. Belirtilen süre kadar bekledikten sonra aynı işlemi yaptığınızda kilit açılacaktır.

teomans

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Teoman
Cihazım
Xiaomi K20 Pro
Konular
2
Elinize sağlık güzel anlatım olmuş. Benim sorularım:
1: Çinden K20 Pro aldım. Yanlış bilmiyorsam Mi 9 ile K20 Pro aynı cihaz sadece bölge isimleri değişik mi?
2:İşlemleri yaptım 1 hafta bekleme süresi verdi, fakat bu işlemi yaparken kendi sim kartımı kullandım. Telefonu asıl kullanacak kişi başkası sorun olur mu? Telefonu botloader yaparken asıl kulanacak kişinin Mİ hesabıyla işlemleri yaptım sorun oluşurmu. Sadece devam etmek için kendi sim kart/hattımı kullandım? 7 günlük bekleme sürem yeni başladı sorun oluşurmu? Teşekkürler.

SERHAT NAS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
siyahyek
Cihazım
Mi 9 t
Konular
0
Merhabalar benim elimde mi 9T var. bootloader kilidi açmaya çalışırken sürenin aşağıdaki fotodaki gibi bir hatayla karşılaştım.Yalnız açma işlemini yaparken telefonda cihaz ve hesap ekle kısmına tıkladığımda doğrulanamadı yeniden hesap açarak deneyin gibi bir ifadeyle karşılaştım bende oturum kapatıp tekrar açtım ve aşağıdaki kilit açma ekranındaki hatayla karşılaştım nasıl bir yol izlemeliyim şimdi bana yardımcı olabilir misiniz Şimdiden teşekkür ederim. ne yapacağımı bilemiyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20190924_202609.jpg
    IMG_20190924_202609.jpg
    2,5 MB · Görüntüleme: 21
Üst Alt