Rehber Mi9 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
arkadaşlar bazı kişiler uzaktan bağlantı ile anında bootloader kilidi açıyor acaba bunun bi anlatımı varmı süre beklemeden kilit açmak için
Yetkili hesap ile açabilirsiniz.

DiamonD

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Meslek
İşçiyiz gardaş
Konular
10
Hocam harika bir rehber olmuş, elinize sağlık

eLDiaBLo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
Kolay gelsin. Dün Bootloader kilidini açmak için işlem yaparken Mi hesabına telefonu kaydetmeyi unutmuştum. Unlock sırasında uyarı verdi. Telefon numarasını tanımlayıp tekrar unlock yapmaya çalıştığımda tekrar başvuru için 168 saat sonrasına süre verdi. Bunu sıfırlamanın bir yolu var mıdır?

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Kolay gelsin. Dün Bootloader kilidini açmak için işlem yaparken Mi hesabına telefonu kaydetmeyi unutmuştum. Unlock sırasında uyarı verdi. Telefon numarasını tanımlayıp tekrar unlock yapmaya çalıştığımda tekrar başvuru için 168 saat sonrasına süre verdi. Bunu sıfırlamanın bir yolu var mıdır?

Süreyi bypass etmek mümkün değil malesef ilgili süre dolduğunda işlemi tamamlayabilirsiniz.Baştan hesap ekli olsa dahi bu süreyi alacaktınız herhangi bir sorun teşkil etmiyor yazdığınız durum.

eLDiaBLo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
Süreyi bypass etmek mümkün değil malesef ilgili süre dolduğunda işlemi tamamlayabilirsiniz.Baştan hesap ekli olsa dahi bu süreyi alacaktınız herhangi bir sorun teşkil etmiyor yazdığınız durum.
Yani 168 saat sonra başvuru yaptığımda; direk unlock mu olacak yoksa unlock işlemi için süre mi verecek ? O kısmı anlayamadım.

Tensa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzalp
Cihazım
Pocophone f1
Konular
1
Teşekkürler hocam elinize sağlik cok iyi bir anlatim olmuş.Hocam pocophone F1 modelinde de bu durum aynimidir bende kilidini acip eu rom yuklemek istiyorumda. Ne kadar guvenli bilmiyorum. Beni bir aydinlatirmisiniz.. şimdiden teşekkürler iyi calişmalar.

Üst Alt