Çözüldü Mi8SE Nereden Alayım ?

• Konbuyu başlatan CRTL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 40
  • Görüntüleme 7K

meCOOL

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Android 9
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
15
orjinal imei olması ne kaybettirecek yada ne kazandıracak ki. ayrıca orjinal global dahi alsam yine rom yükleyeceğim bu telefonu alan kişiler zaten bunu biliyorlar bu işlerden anlıyorlar. kaldı ki anlamasa dahi aldığı için güncel TR rom ile veriyorlar. tabi ki bu tercih meselesi ama kendi imesi olması yada olmaması telefona artı özellik eklemez.
Kardeş orjinal takıntım, var ondandır belki. Rahat ol kasma

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Merhaba;
1 hafta içinde Xiaomi Mi8SE Telefon almaya karar verdim ama nereden alacagıma henüz karar veremedim. sahibinden de TURAN GSM diye bir yer buldum ama oradan alırsam önce havale sonra kargo şeklinde yapabilrim çünkü İstanbulda değil Uşaktayım. burada uygun fiyata satan da yok.
Turan GSM güvenilir midir veya başka bir yer tavsiye edebilir misiniz, kapıda ödeme veya havale sonrası kargo şeklinde güvenebilecegim ? :)
ilk mesaj ve sonrakiler arasında hiç bir alaka yok
çekişmeyi bırakıp ta Konuyu açan arkadaşa yardımcı olsanız ?

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
A.BayramKorkmaz arkadaşın sorusunun cevabı belli. facebookda referanslı satıcılar var gruplardan girip alacak. benim şuana kadar 11 adet cihaz aldığım satıcı var isterse özelden bilgilerini verebilirim. 5 adet cihaz ücretini tek seferde eft yaptım cihazlarım sorunsuz 2 gün içinde geldi.

diğer taraftan 15 yıllık imei meselesine gelince benim mi 8 se cihazımda samsung e 250 imeisi var. sorunsuz 4,5 g kullanıyorum. bu cihazla tanıştıktan sonra satmak için cihaz aldığım kişide bootloader kilidi açık note 6 pro lar var ve ben almak istemiyordum. anladımki onları alıp satmak daha mantıklı. sebebi ise atarım içine custom rom'u verdiğim müşterilerim rahatça kullansın ve reklamlardanda kurtulsun..

miyawc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Ben turandan aldim. Kutusuz geldi

CRTL

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
Hepinize teşekkür ederim Semers iletişimden alacağım. Konu kapanabilir :)

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
Bu amoledin ayrıca bi çekiciliği var sanki, telefonu sürekli elime alasım geliyor

Sayaturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökcan
Cihazım
Mi8 Se
Meslek
Teknisyen
Konular
1
Merhaba;
1 hafta içinde Xiaomi Mi8SE Telefon almaya karar verdim ama nereden alacagıma henüz karar veremedim. sahibinden de TURAN GSM diye bir yer buldum ama oradan alırsam önce havale sonra kargo şeklinde yapabilrim çünkü İstanbulda değil Uşaktayım. burada uygun fiyata satan da yok.
Turan GSM güvenilir midir veya başka bir yer tavsiye edebilir misiniz, kapıda ödeme veya havale sonrası kargo şeklinde güvenebilecegim ? :)
Kardeşim 4 ay önce bende oradan aldım kargo ile geldi

Üst Alt