Mod Mi8se display overclock 66-72-77-84 hz

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Şu ana kadar mi8se de zararını gören olmamıştır lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin 90hz yapmıyoruz 66 72 civarı hiçbir ekrana zarar vermeyecektir. Orjinali 60hz ki fark zarar verecek boyutta değil.

Mahmut Koçyiğit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Şu ana kadar mi8se de zararını gören olmamıştır lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin 90hz yapmıyoruz 66 72 civarı hiçbir ekrana zarar vermeyecektir. Orjinali 60hz ki fark zarar verecek boyutta değil.
Telefona ekstra bişey katmıyacağını düşünüyorum hocam animasyonlar ve oyun grafikleri hariç.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275

90hz ile 72 hz ile alakalı bir durum değil. Eğer o değerlerde sağlıklı olsaydı Xiaomi koyardı zaten bunu. Orjinalini bozdun mu her türlü zarar verir bunu anlamak için illa zarar görmenize gerek yok. Düşünürseniz anlarsınız.

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
90hz ile 72 hz ile alakalı bir durum değil. Eğer o değerlerde sağlıklı olsaydı Xiaomi koyardı zaten bunu. Orjinalini bozdun mu her türlü zarar verir bunu anlamak için illa zarar görmenize gerek yok. Düşünürseniz anlarsınız.
Ne alakası var hocam xiaomi koyardı? Birçok mod var xiaominin istese koyacağı ama koymayacağı buda onun gibi birşey istese xiaomi mi 8 seye nfc de koyardı niye koymadı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ne alakası var hocam xiaomi koyardı? Birçok mod var xiaominin istese koyacağı ama koymayacağı buda onun gibi birşey istese xiaomi mi 8 seye nfc de koyardı niye koymadı?
Fiyat politikası yüzünden kısıyorlar bazı özellikleri bizde root atarak developerların modları ile bazılarını aktif ediyoruz

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fiyat politikası yüzünden kısıyorlar bazı özellikleri bizde root atarak developerların modları ile bazılarını aktif ediyoruz
NFC dediğiniz şey donanımsal bir şey. Ekran hz arttırma olayı şahine etanol koymak gibi bir şey.

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Hocam xiaomi telefona daha yüksek performans ve pil ömrü veren kernellerden de koyabilirdi ama zararlı diye o zaman. Bence bu düşünce yapısı biraz zararlı ve birçok kişinin mantığına uymadığını düşünüyorum. Xiaomi lkt de koymamış fde.ai da koymamış gms doze de koymamış camera2 enabler de koymamış bunlar zararlı değil ki koymasın (saçma). Ben hz overclock ile problem yaşayan görmedim link atar mısınız? Mümkünse heni model ve süoer amoled ekran örneği olsun.

Üst Alt