Yardım Mi8, TWRP, Xiaomi, Flash, Rom, Global..... Kafayı yiyecem.......

İbrahim BAŞAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibasar
Cihazım
XİAOMİ Mİ 8
Konular
3
Kolay gelsin arkadaşlar. Çinden Çin rom yüklü telefonum geldi. Bootlader kilidini kaldırdım. Bugünde global room kurayım dedim.3 saattir kitlendim kaldım. Allah rızası için kafayı yemeden bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum :( Resimde tıkandım kaldım....

Ekli dosyalar

• 20181101_215004.jpg
    20181101_215004.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 100

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Klavye mi çıkmıyor hocam ? Ben size teşekkür ederim iyi dilekleriniz için hocam :)
Kardeş Allah senden razı olsun. Rabbim seninde darlığında sana da senin gibi birilerini göndersin. Sana özelden yazacam inşallah. Hakkını helal et çok vaktini aldım. Bu konudan yardım alıp yapan çok kişi olacak eminim. Çok teşekkür ederim.

Oyla:

İbrahim BAŞAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibasar
Cihazım
XİAOMİ Mİ 8
Konular
3
Kardeş Allah senden razı olsun. Rabbim seninde darlığında sana da senin gibi birilerini göndersin. Sana özelden yazacam inşallah. Hakkını helal et çok vaktini aldım. Bu konudan yardım alıp yapan çok kişi olacak eminim. Çok teşekkür ederim.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Hocam helal olsun sağ olun ama şu anda tek merak ettiğim sorunu çözebildiniz mi ? Cihazı aktif edebildiniz mi ? Yoksa klavye sorunu mu yaşıyorsunuz.

Oyla:

İbrahim BAŞAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibasar
Cihazım
XİAOMİ Mİ 8
Konular
3
Hocam helal olsun sağ olun ama şu anda tek merak ettiğim sorunu çözebildiniz mi ? Cihazı aktif edebildiniz mi ? Yoksa klavye sorunu mu yaşıyorsunuz.

Çözdüm çözdüm. Aktif kullanıyorum programları yükledim storeden bir sıkıntı yok. Klavye sorununuda kopyala yapıştırla çözdüm. Kullanıyorum Allah razı olsun. Bi problem olursa inşallah olmaz, paylaşırım...

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Çözdüm çözdüm. Aktif kullanıyorum programları yükledim storeden bir sıkıntı yok. Klavye sorununuda kopyala yapıştırla çözdüm. Kullanıyorum Allah razı olsun. Bi problem olursa inşallah olmaz, paylaşırım...
Tamamdır hocam geçmiş olsun o halde :D

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Çok teşekkür ederim kardeş tekrar. Bundan sonra güncelleme vs kendisi gelir inşallah, en önelisi o. Daha da değmem :):)
Tekrardan rica ederim hocam. Stabil versiyon yüklediğimiz için sürekli haftalık güncelleme gelmeyecektir ama ne zaman stabil versiyon güncellenirse sizede gelecektir.

Oyla:

İbrahim BAŞAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibasar
Cihazım
XİAOMİ Mİ 8
Konular
3
Bu hesap telefonda kayıtlı olan hesap mi? Bootloader kilidini ben açmadım o hesabı istemez değil mi

Evet telefonda kayıtlı mi hesabın ve şifren.Benim yaptığım bütün bu işlemler bl kilidini açtıktan sonra bilgin olsun.

Oyla:

chaviourknight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan
Cihazım
mi9t
Konular
5
Twrp yükledim ancak zip dosyasını görmüyor. Twrp yi telden nasıl açıyoruz daha sonra.eu rom yükleyecektim.

Oyla:
Üst Alt