Soru Mi8 SE şarz süresi

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
merhaba arkadaşlar mi8SE almayı düşünüyorum telefoncuyu aradım ve bana içinde eu rom olduğunu söyledi
herhangi bir sorunu sıkıntısı varmı eu romun şarzı ne kadar gider mi8se nin ne kadar götürür??

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
Eu rom bence stoktan daha iyi ve çok hızlı, bir sorunu olacağını düşünmüyorum aksine; normaline göre daha güzel olacaktır.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam normal şartlarda se modellerinde Türkçe olarak kullanabileceğiniz en iyi rom eu dur. Şarj konusunda Stabil veya Haftalık olarak değişkenlik gösterebilir.

Oyla:

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
Hocam normal şartlarda se modellerinde Türkçe olarak kullanabileceğiniz en iyi rom eu dur. Şarj konusunda Stabil veya Haftalık olarak değişkenlik gösterebilir.
Eu rom bence stoktan daha iyi ve çok hızlı, bir sorunu olacağını düşünmüyorum aksine normaline göre daha güzel olacaktır.
telefonun parlaklığı %40-50 arasında olsa wifi açık diğer bluetooth ve gps kapalı arkadada çalışan uygulamaları ramden temizlesem yputubede ınstagramda whatsappta takılsammm yaklaşık kaç saatin sonunda telefonun şarzı %100den 0 a iner ? ortalama bi saat söylermisiniz

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
telefonun parlaklığı %40-50 arasında olsa wifi açık diğer bluetooth ve gps kapalı arkadada çalışan uygulamaları ramden temizlesem yputubede ınstagramda whatsappta takılsammm yaklaşık kaç saatin sonunda telefonun şarzı %100den 0 a iner ? ortalama bi saat söylermisiniz
Tek söyleyebileceğim sizi gün içinde şarj etmek için sağa sola koşturmaz hocam :)

Oyla:

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
Telefonun ekranı amoled olduğu için siyah renkli yerlerde dolaşırsanız şarjınız bir günü rahat çıkarır 5-6 saat sonucunda %25 kadar olur, ama eğer beyaz renkli yerlerde dolaşırsanız çok fazla pil tüketebilir.

Oyla:

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
merhaba arkadaşlar mi8SE almayı düşünüyorum
herhangi bir sorunu sıkıntısı varmı eu romun şarzı ne kadar gider Mi8 SE nin ne kadar götürür??
Global yüklüde gelse siz zaten Eu roma geçerdiniz
Şarj konusuna gelince 10 nm işlemci fazla tüketim olmuyor (günü rahat çıkarır) şarj süresi çok kısa buda iyi bir özellik.

Oyla:

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
Global yüklüde gelse siz zaten Eu roma geçerdiniz
Şarj konusuna gelince 10 nm işlemci fazla tüketim olmuyor (günü rahat çıkarır) şarj süresi çok kısa buda iyi bir özellik.
bende öyle düşünüyrum hocam ama forumda 4.5 saat ekran süresi alıyorum vsvsvs diyenleri görünce tereddütte düştüm

Oyla:

okanbekar80

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan Bekar
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
İngilizce Öğretmen
Konular
5
Size önereceğim Mi Room isimli ROM. Tüm romları denedim MIUI Tabanlı olarak en iyisi bu. 6 saatten aşağı şarj süresi aldığımı hatırlamıyorum. EU 10.3 stabil kurmayın da 9.4.x ve sonrası betalar da güzel olur. Mi room için 9.4.25 öneririm.

EDIT: Sorunuza gelecek olursak EU Rom çok iyi bir romdur. Sıkıntı çıkarmaz. Zaten bu cihazların global romu yok bu sebeple en iyisi Türkçe dil desteğine sahip EU gibi romlar.

Oyla:

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13