Soru Mi8 SE şarz süresi

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
merhaba arkadaşlar mi8SE almayı düşünüyorum telefoncuyu aradım ve bana içinde eu rom olduğunu söyledi
herhangi bir sorunu sıkıntısı varmı eu romun şarzı ne kadar gider mi8se nin ne kadar götürür??

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
Size önereceğim Mi Room isimli ROM. Tüm romları denedim MIUI Tabanlı olarak en iyisi bu. 6 saatten aşağı şarj süresi aldığımı hatırlamıyorum. EU 10.3 stabil kurmayın da 9.4.x ve sonrası betalar da güzel olur. Mi room için 9.4.25 öneririm.

EDIT: Sorunuza gelecek olursak EU Rom çok iyi bir romdur. Sıkıntı çıkarmaz. Zaten bu cihazların global romu yok bu sebeple en iyisi Türkçe dil desteğine sahip EU gibi romlar.

hocam şey sorcam mı8se de eu romlusunu alırsam uğraşmak istemiyorum rom twrp root falan bana göre değil standart bir kullanıcıyım yani iyi ve hızlı olurmu cihaz

ve bir diğer sorum ise eu romlu mi8se de dışardan tema kurabiliyomuyuz yoksa 3.parti hatasımı variyor yani dışardan indirdiğim mtz uzantılı temaları doğrudan kurabiliyomuyum cihaza

Oyla:

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
Bende mi8se var 5 saat ile 6 saat arası ekran süresi alıyorum 6 saati geçemedim. Mi eu stabil rom kullanıyorum.

Oyla:

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Mirom harbiden iyi hocam eu romdan sorunsuz geldi banada
Size önereceğim Mi Room isimli ROM. Tüm romları denedim MIUI Tabanlı olarak en iyisi bu. 6 saatten aşağı şarj süresi aldığımı hatırlamıyorum. EU 10.3 stabil kurmayın da 9.4.x ve sonrası betalar da güzel olur. Mi room için 9.4.25 öneririm.

EDIT: Sorunuza gelecek olursak EU Rom çok iyi bir romdur. Sıkıntı çıkarmaz. Zaten bu cihazların global romu yok bu sebeple en iyisi Türkçe dil desteğine sahip EU gibi romlar.

Oyla:
Üst Alt