Yardım Mi8 se Global Rom yayınlanmayacak...

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Miui.com global forumda yazdım mi8se global tr dil desteği hakkında ve ne yazık ki çıkmayacağını, isterseniz eu rom yükleye bilirsiniz şeklinde bana cevap verildi dostlar. yazışmayı da ekledim dostlar

Ekli dosyalar

• adasdaa.jpg
    adasdaa.jpg
    199,2 KB · Görüntüleme: 234

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Mi 8 se de ekranda Instagram daki çizgili kıyafetlerde sayfayı hareket ettiriyoken titreme oluyor ve düşük parlaklıkta yine Instagram aşağı yukarı hareket ettiriyoken gölgelenme oluyor neden acaba siz yasadnzmi böyle bisi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi 8 se de ekranda Instagramda ki çizgili kıyafetlerde sayfayı hareket ettiriyoken titreme oluyor ve düşük parlaklıkta yine Instagram aşağı yukarı hareket ettiriyoken gölgelenme oluyor neden acaba siz yasadnzmi böyle bisi
o dediğiniz amoled ekran sorunu hocam mi8se'ye özgü bir sorun değil amoled kullanan her cihazda olağan bişey

Oyla:

aykutbozkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut Bozkur
Cihazım
XİAOMİ NOTE 7
Konular
0
o dediğiniz amoled ekran sorunu hocam mi8se'ye özgü bir sorun değil amoled kullanan her cihazda olağan bişey
Yani bu ekranda sorun var anlamına mı geliyor bı sorun teşkil ediyormu yoksa normal bı şekilde kullanmaya devam edelim mi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yanlış yere yazmışsın... konu hortlamış...
..
Bişi olmaz nolcak yokmu bunun hakkında bi bilgin

Oyla:

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Ekranda sorun yok hocam, amoled ekranlı cihazların dezavantajı bu sadece ve nerdeyse her marka amoled ekranlı cihazda olan bişey. Normal kullanmaya devam edebilirsin

Oyla:
Üst Alt