Yardım Mi8 se Global Rom yayınlanmayacak...

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Miui.com global forumda yazdım mi8se global tr dil desteği hakkında ve ne yazık ki çıkmayacağını, isterseniz eu rom yükleye bilirsiniz şeklinde bana cevap verildi dostlar. yazışmayı da ekledim dostlar

Ekli dosyalar

• adasdaa.jpg
    adasdaa.jpg
    199,2 KB · Görüntüleme: 234

ismo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Konular
2
Bu rom çin global rom telefonu aldığımda üzerinde ki olan rom ben de ki

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Global stabil diyor. Çin stabil olanlarında seri numarasında CN olmuyor mu?

Oyla:

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Global stabil diyor. Çin stabil olanlarında seri numarasında CN olmuyor mu?
O kadar detayını bilmiyorum ama sana şunu söyleyeyim bu rom yüklüyken İngilizce dil vardı çin haricinde tr dil yok yani

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Bu telefonun Global olanı yok aslında , satılanların hepsi çinde satılanların aynısı o sebeple içinde çin romu var ,
çin romunu kullanmanın 2 kötü yanı var birincisi google yasaklı bir çok uygulaması var markette dahil , birde gps gibi alt sistemler hep çin sunucularına bağlanmaya uğraşıyor buradan da bağlantı yavaş ve bazende olmuyor , global rom olmadığını yazmış arkadaşlar zaten oda Galobal versiyon satışı olmamasından kaynaklı dahada çıkmaz ,

Bu rom twrp felan bilenler için bir sorun ima etmemekte , zaten globalde olsa ben rom kuruyorum başka :D reklam v.s olmaması için en kotu eu kuruyorum çin oluncada gene kurdum bir farkı yok yani ,

eu avrupa sunucularını kullandığı ve çin için ayrı alt sistemlerde iş çevirmiyor , reklamda yok sağda solda ,

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Bu telefonun Global olanı yok aslında , satılanların hepsi çinde satılanların aynısı o sebeple içinde çin romu var ,
çin romunu kullanmanın 2 kötü yanı var birincisi google yasaklı bir çok uygulaması var markette dahil , birde gps gibi alt sistemler hep çin sunucularına bağlanmaya uğraşıyor buradan da bağlantı yavaş ve bazende olmuyor , global rom olmadığını yazmış arkadaşlar zaten oda Galobal versiyon satışı olmamasından kaynaklı dahada çıkmaz ,

Bu rom twrp felan bilenler için bir sorun ima etmemekte , zaten globalde olsa ben rom kuruyorum başka :D reklam v.s olmaması için en kotu eu kuruyorum çin oluncada gene kurdum bir farkı yok yani ,

eu avrupa sunucularını kullandığı ve çin için ayrı alt sistemlerde iş çevirmiyor , reklamda yok sağda solda ,
Dediğiniz sorunlar eu rom da yok değil mi?

Oyla:

eyyodeniz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz Şanlı
Cihazım
xiaomi mi mix2
Konular
11
Arkadaşlar boşuna hayal dünyasına kapılmayın ya da çıkacak diye boş yere kimseye umut vermeyin.Adamlar note 6 pro yu neden çıkardı ? veya mi 6x i ? Ben eu stabil rom dan memnunum bundan önce mix2 im vardı ondada eu stabil kullanıyordum.

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Arkadaşlar boşuna hayal dünyasına kapılmayın ya da çıkacak diye boş yere kimseye umut vermeyin.Adamlar note 6 pro yu neden çıkardı ? veya mi 6x i ? Ben eu stabil rom dan memnunum bundan önce mix2 im vardı ondada eu stabil kullanıyordum.
Mi 8 SE mi kullanıyorsunuz hocam

Oyla:
Üst Alt