Haber Mi8 Satışa Çıktı! [Hepsiburada]

Tolga D.

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
0
Hocam BL kilidi açık olduğundan(Kapatmayın deniyor) Google Play üzerinden indiremezsiniz fakat apk olarak yükleyebilirsiniz.

Şöyleki benim custom rom yükleme vs. gibi planlarım yok. Cihazı stabil ve resmi şekilde kullanmak istiyorum. Bu telefon ile bunu yapamıyormuyum?

emirimer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir İmer
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Merhaba bootloader kilidi açık derken, kilit yok anlamında demek istemiştim. Bölgeyi Hong-Kong yaptığınızda GPS problemleri yaşadınızmı? Bölge değiştirince sıkıntı yaşandığı okumuştum.

Hayır hocam herhangi bir problem olmadı.

Tolga D.

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
0
Sorun rom ile alakalı sanırım.
Şuan bootloader kilidi açık custom rom yüklü redmi 5 plusta direkt google play üzerinden indiriyor netflixi.
İleride çözülecektir bu sorun.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet umarım o şekilde çözülür. Yıllarca S5 kullandım, cihazı hiç root etmedim ve custom rom vs. yüklemedim. Bu cihazımıda o şekilde kullanmak düşüncesindeyim.

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
Şöyleki benim custom rom yükleme vs. gibi planlarım yok. Cihazı stabil ve resmi şekilde kullanmak istiyorum. Bu telefon ile bunu yapamıyormuyum?
Evet hocam en az 2-3 sene bu stabillikte götüreceğini düşünüyorum.

emresycn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre Soycan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
TCDD Tekniker
Konular
13

ürünlerini aldım. Yan yana duruyorlar şuan evde ama asıl elaman yok hocam asıl eleman. Gönder artık şu telefonu hepsiburada :D

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21

ürünlerini aldım. Yan yana duruyorlar şuan evde ama asıl elaman yok hocam asıl eleman. Gönder artık şu telefonu hepsiburada :D

Ben de bunu aldım bir tane huawei kulaklık var kablolu fakat kablosuz da alacağım. Hepsiburada özür mahiyetinde 20 TL çek verdi :)

Bu ikisinden birini alacağım :)

emirimer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir İmer
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Bende cihazı almadan 1 ay önce aliexpress'den 5 adet kılıf ve cam sipariş vermiştim. 2 kılıf ve camlardan 1 tanesi cihazı almadan önce elime geçmişti bile.

htaskin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
s7 edge
Konular
0
şimdi hepsiburada dan aldığım mi8 128 gb elime ulaştı cihaz ritzy garantili ve üzerinde global ibaresi bulunmuyor. ne gibi sıkıntılar yaşarım sizce iade etmelimiyim cihazı. bu arada 3750 tl den aldığım için fiyat anlamında hiç bir avantajım olmadığından iade etmeyi düşünüyorum

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
hepsiburada cihazlari genelde ritzy garantili eskiden evo idi ama evo sikintili bi firma ritzy biraz daha iyi xiaomi alacaklara oneri deltadir ama guven acisindan delta bulamiyorsan ritzy deltadan biraz asagi evodanda iyidir.
ritzy ile delta yan yana dogubankda o yuzden biraz rakip gibiler kaliteli hizmet vermeleri gerekiyor rekabet icin onyuzden evo mu ritzymi dersen ritzy ama delta alternatifin varsa kesinlikle delta olani tercih et

Üst Alt