Haber Mi8 Satışa Çıktı! [Hepsiburada]

emresycn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre Soycan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
TCDD Tekniker
Konular
13
Bayrama kalmasın da yoksa işler iyice yaş :D

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
Bayrama kalmasın da yoksa işler iyice yaş :D
Öyle olursa iptal ederim başka telefon alırım hocam 3 aydır Mi 8 bekliyorum 2 aydır da telefonsuzum. Olmuyorsa zorlamanın bir mantığı yok gibi :)

emresycn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre Soycan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
TCDD Tekniker
Konular
13
Dolar bu şekildeyken iptal etmeni önermem hiç, orta seviye telefonları neredeyse bu fiyata alacağız bu gidişle.

Yasin003

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
4
Az daha sabredicez artık ama dediğin gibi bayramdan önce gelmesi şart yoksa bi 10 gün bayram izni nedeniyle beklicez :(

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
Az daha sabredicez artık ama dediğin gibi bayramdan önce gelmesi şart yoksa bi 10 gün bayram izni nedeniyle beklicez :(
Aylardır bekliyorum hocam zaten telefon da yok bende. 02.08.2018 sipariş verdim 10 gün olmuş hala elimde bişey yok. Hafta içi geldi geldi gelmedi evime 100 metre uzakta migros var oradan alacağım.

ekremkonca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekrem
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
Student
Konular
5

Yasin003

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
4
Aylardır bekliyorum hocam zaten telefon da yok bende. 02.08.2018 sipariş verdim 10 gün olmuş hala elimde bişey yok. Hafta içi geldi geldi gelmedi evime 100 metre uzakta migros var oradan alacağım.
Gittiğin mağazada yoksa onlarda depodan getirticdk yine beklersin. Bence hepsi buradayı beklemek daha mantıklı

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
Gittiğin mağazada yoksa onlarda depodan getirticdk yine beklersin. Bence hepsi buradayı beklemek daha mantıklı
Var hocam orada alan da yok küçük bir yer olduğundan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dolar bu şekildeyken iptal etmeni önermem hiç, orta seviye telefonları neredeyse bu fiyata alacağız bu gidişle.
Hepsiburada da yine satıştan kalktı. Diğer satıcıların ürünleri mevcut. Çoğu cihazı satmıyor HB. Apple Samsung Huawei. Sanırım kurdan dolayı satışları durdurdular. Bizim de eylüle kaldı gibi...

Son düzenleme:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
satislari durdurmalari cok normal bizde firma olarak siparisleri durdurduk cogu musteri in iskonto oranlarini dusurduk bayramdan sinra yine zam yapicaz yani bu kurdan sonra firmalarin cikar yolu yok biseyleri yapmak zorundalar cogu teknoloji market dolarla.alio tl ile satma yuzunden batti biliyorsunuz bu tur hareketler firmalari batirir bunun onune gecmek icin sabit kura gecilmesi lazim acilen bakalim ekenomimiz uzerinde cok kirli oyunlar oynuyor abd ins tez zamanda iyi bi ekonomi gapilanmasi ile tersine ceviririz diye umit etmekden baska bisey gelmiyor elimde zaten 2 yildir gizli bi ambargi vardi turkiyeye simdi iyiden iyide dillendiriyorlar.

bence migrostan ayni fiyata alabiliyirsaniz hic beklemeyin alin

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
satislari durdurmalari cok normal bizde firma olarak siparisleri durdurduk cogu musteri in iskonto oranlarini dusurduk bayramdan sinra yine zam yapicaz yani bu kurdan sonra firmalarin cikar yolu yok biseyleri yapmak zorundalar cogu teknoloji market dolarla.alio tl ile satma yuzunden batti biliyorsunuz bu tur hareketler firmalari batirir bunun onune gecmek icin sabit kura gecilmesi lazim acilen bakalim ekenomimiz uzerinde cok kirli oyunlar oynuyor abd ins tez zamanda iyi bi ekonomi gapilanmasi ile tersine ceviririz diye umit etmekden baska bisey gelmiyor elimde zaten 2 yildir gizli bi ambargi vardi turkiyeye simdi iyiden iyide dillendiriyorlar.

bence migrostan ayni fiyata alabiliyirsaniz hic beklemeyin alin
Bir yanım bekle diyor bir yanım al diyor. 200 TL daha fazla Migros, Ritzy garantisi var ve ithalatçı tarafından global rom yüklenmiş geliyor; Hepsiburada 200 daha ucuz, Global Sürüm, Delta garantisi... Hafta içi karar vereceğim gibi

Üst Alt