Haber Mi8 Satışa Çıktı! [Hepsiburada]

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Sonunda Mi 8 e kavuştum. Bu gün Migros'dan 128 GB Siyah olarak cihazımı aldım.
Cihaz Bootloader kilidi açık ve Global rom ile birlikte geldi.
Hayırlı olsun hocam, güzel günlerde kullanın :) Özel mesajla size bir kaç soru soruyorum cevaplarsanız sevinirim.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Migos mi 8 garantisi hangi firma alanlar yardımcı olabilir mi
Üç-dort ay önce mı 6 almak için araştırdığımda migros ta satılan cihazlar ya Evobt yada ritzy garantiliydi.Şu an mı 8 için aynı satış politikasını sürdürüyorlar mı bilemem. En yakın migros mağazasına uğrayarak öğrenmeniz pekâlâ mümkün.

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
Bu hafta 5M Migros'ta satışa sunuldu. 1000 stok adedi ile.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

emirimer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir İmer
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Merhabalar;

Henüz girebildim foruma. Cihazı Migrostan aldım. Genel bilgilere gelirsek;

- Cihaz global kutulu değil. (Kutu çince, şarj ucu çin kutunun yanında dönüştürücü var.)
- Bootloader kilidi açık, global rom yüklü olarak geldi. (MIUI Global 9.5 - Kararlı 9.5.11.0)
- Garanti RITZY Teknik Servis tarafından veriliyor.
- İmei sorgulaması yaptım. Kutu üzeri, Cihaz ve Sistemde imei numaraları uyuşuyor. İthalat yolu ile gelmiş MI8 olarak kayıtlı sistemde

Ekli dosyalar

• IMG_20180802_164739.jpg
    IMG_20180802_164739.jpg
    3,2 MB · Görüntüleme: 72

Onoresa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Henüz yok
Konular
4
Merhabalar;

Henüz girebildim foruma. Cihazı Migrostan aldım. Genel bilgilere gelirsek;

- Cihaz global kutulu değil. (Kutu çince, şarj ucu çin kutunun yanında dönüştürücü var.)
- Bootloader kilidi açık, global rom yüklü olarak geldi. (MIUI Global 9.5 - Kararlı 9.5.11.0)
- Garanti RITZY Teknik Servis tarafından veriliyor.
- İmei sorgulaması yaptım. Kutu üzeri, Cihaz ve Sistemde imei numaraları uyuşuyor. İthalat yolu ile gelmiş MI8 olarak kayıtlı sistemde

Güle güle kullanın inşallah :) Ritzy ilk defa duyuyorum iyi bir firma mıdır acaba?

Onoresa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Henüz yok
Konular
4

Diyecek hiçbir şeyim yok. Yorumsuz...

isoomail

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
RedmiNote8
Meslek
Reklamcı
Konular
4

Diyecek hiçbir şeyim yok. Yorumsuz...
Hepsiburada üzerinde çok ilginç satıcılar var. Şanslarını deniyorlar resmen. Olur da iş bilmeyen, aaa bu pahalı ya, servisi daha iyidir diyen saf arıyorlar. Geçenlerde aynı sitede Redmi Note 4'ü 2 bin TL'ye yakın fiyata satmaya çalışan satıcı vardı. Allah akıl fikir versin.

Bylykia

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdullah
Cihazım
iPhone 7
Konular
2
Hepsi buradada 64 gb modeli 3099 ile başlamışken şu an 3299 tl oldu azalması gerekırken cogalıyor anlamadım gitti

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
bakin simdi foyat artirma konusuna gelelim. ben suan x firmasinda mudurum hali hazirda kur yuzunden ha bire maliyet hesabi yapmak zorunda kaliyorum
kur 4.90a firlayinca zam yapacaktik ki yapamadik piyasa izin vermedi 5.10 olunca zam yapacaktik karar verdik oldu 5.30 aldigim ham maddeye bakiyorum suanki kura bakiyorum sattigim urunun fiyatlarina bakiyorum.el ele bas basa mecburen karliligimi korumak icin en az %20 zam yapmam lazim 4.90 kende hesaplamistim bunlari yapin dedim fiyatlari tek tek inceledik son anda vazgectiler mesela ama.suan kacinilmaz son ortalama %15 zam yolu gorunuyor kardan keserek. ben sattigim urunun yerime yenisini koymak istesem suan yerine koysam depomdaki urunleri hammadde fiyatina hata bazilarini hammadde fiyatinin altina satmis oluyorum ama depoya koydugumda ki kar orani korumdugu icin bir miktar idare ettik depo stoklari yenilenmeye basladikcada su bahsettigim.mecburi zammi koyduk yerine.
ithalatcilardada durum boyle
simdi mix 2 lerin ve mi 6larin fiyati cok fahis mesela neden eski stoklari eritene kadar onlarda bi miktar kura direndiler fahis artislar yapmadilar ama elde depoya yeni koyduklari urunler zamli urunler oldugu icin mecburen fiyatlar tavan fiyat koyarken herkes bu aldigi kuru belli bi kararjiyla satmaya calisir o yuzden ha bire fiyatlarda sacma sapan durumlar oluyor mesela gecen arkadas inceliyordu mix 2 al dedim ona sana zamaninda al dedim almadin dedim yada bosver mix 2 alacana az daha koy 2s al dedim.
bakiyor cin ve tr fiyatlarina mi8 cin fiyatinin altinda mix serisi ise cin fiyatiyla neredeyse ayni :) bu olaylarin tek sebeplisi kur cok yakinda mi8 lerin fiyatindada fahis yukselmeler gelir benden size demesi

Üst Alt