Yardım Mi8 şarj hızlı bitmesi ve pubg oyun kasma sorunu

apogcr1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdullah
Cihazım
mi6
Konular
4
Telefonda mui global 10.2.2 kurulu, aldım tüm güncellemeleri yapıp temiz sıfırladım, sonra kullanmaya başladım.alalı 1 gün oldu. Cumartesi dün gece şarja bağladım 7 saat şarjda kaldı doldurdum çıkardım.Çıkardım sadece arka ön kamera sırayla açtım ve 1er foroğraf çektim,hemen %99 oldu.sonra internet hiç açmadım,normal msjlaştım 1.30 saat sonra 91'e düştü, akşam 7ye kadarda net açmadım sadece aralıklarla mesajlaştım 74e düştü.Aynı senaryo iphone x 86 falan oluyordu ve xs max 94.Şarj hızlı doluyor ama çabuk boşalıyor.
Pubg en iyi ve normal ayarlardada zevksiz ve bariz takılmalar var.iphone x ve xs max kullandım.şarjları daha iyiydi ve pubg takılma diye birşey yoktu. Sizdede böylemi. Büyük hayal kırıklığı yaşadım şuan telefonda.Snapdragon 845mi zayıf kalıyor pubgde anlamadım. Oynayan ve kullananlar rica etsem cvp yazabilir mi.şimdiden teşekkürler.

oguzhanbekci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan Bekc
Cihazım
Mi 8
Konular
16
bugün senin yaşadığın soruna istinaden bende yükleyip deneme yaptım. HDR ve Aşırı yüksek ayarlarda hiç takılma donma yaşamadım gayet akıcı ve iyiydi. Hard reset atıp tekrar denemiş miydin cihazı?

Oyla:

Erdem388

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Sıralama Hdr, aşırı yüksek, renkli, erkinleştir ayarlı ve bariz kasıyor takılıyor.sen ayı ayarlar iphone x aç oyna birde zevk gör derim.takılma sıfır iphone xte. Asphalt 9 kurdum fena akıcı kasma yok şuan.ama pubg bariz kasıyor.gerçi mi8 klavyeside kasıyor ne kursam.zevksiz yazılıyor.samsung ios gibi akmıyor klavye.resim ekledim.bu ayarda arkadaş p20 proda gram kasma yok.honor play gram kasma yok.bence arayüz kötü xiaomi herhalde ondan kasıyor.bi amlayabilsem.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hdr aşırı yüksek yada aşırı açıyorum bir gram kasma yok. Eu rom kullanıyorum

Oyla:

apogcr1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdullah
Cihazım
mi6
Konular
4
bugün senin yaşadığın soruna istinaden bende yükleyip deneme yaptım. HDR ve Aşırı yüksek ayarlarda hiç takılma donma yaşamadım gayet akıcı ve iyiydi. Hard reset atıp tekrar denemiş miydin cihazı?
Daha 4günlük telefon konuyu okudun mu.aldum güncelledim sıfırladım temiz başladım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hdr aşırı yüksek yada aşırı açıyorum bir gram kasma yok. Eu rom kullanıyorum
Benim telefon bozuk o zaman.

Oyla:

Pych025

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emirhan
Cihazım
Mi8
Konular
9
Pub g oynarken bende ayarlari akici ve orta kullanıyorum. Yüksek ve full hdlere çıkarsam cihazda hem ufak tefek buglar hemde ciddi manada ısınma sorunu yasiyorum oynanmıyor rahatsız ediyor ve şarj yağ gibi akıyor. Konuyu açan arkadaşın söylediği gibi bende mi8 e iphone 8plustan geçiş yaptım. Açıkçası pişmanım diyebilirim cidden maksat karalamak değil lakin iosun yağ gibi akıcılığı gerek günlük kullanım gerek oyun performansı olarak android hiçbir cihazda alamadım. Şunu da belirteyim şu an kullandığım cihaz 29.cihazım. Malesef durum böyle yazılımda mıdır yoksa donanımdan mıdır ona birşey diyemem.

Oyla:

oguzhanbekci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan Bekc
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Daha 4günlük telefon konuyu okudun mu.aldum güncelledim sıfırladım temiz başladım.

Benim telefon bozuk o zaman.
Okudum kusura bakma gözden kaçırmışım. Tekrar hard reset atıp dene dicem ama o da baya uzun iş. İstersen aldığın yerle iletişime geç belki yardımcı olurlar.

Oyla:

apogcr1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdullah
Cihazım
mi6
Konular
4
Pub g oynarken bende ayarlari akici ve orta kullanıyorum. Yüksek ve full hdlere çıkarsam cihazda hem ufak tefek buglar hemde ciddi manada ısınma sorunu yasiyorum oynanmıyor rahatsız ediyor ve şarj yağ gibi akıyor. Konuyu açan arkadaşın söylediği gibi bende mi8 e iphone 8plustan geçiş yaptım. Açıkçası pişmanım diyebilirim cidden maksat karalamak değil lakin iosun yağ gibi akıcılığı gerek günlük kullanım gerek oyun performansı olarak android hiçbir cihazda alamadım. Şunu da belirteyim şu an kullandığım cihaz 29.cihazım. Malesef durum böyle yazılımda mıdır yoksa donanımdan mıdır ona birşey diyemem.
Bence yazılım mi arayüz yazılım kötü.huawei o konuda iyi bak. Arkadaş p20 pro ve honor play kullanıyor yağ gibi akıyor.xiaomi arayüz ve yazılmda sorun var.klavye bile ağır yazıyor siliyor ne denersem deneyeyim değişmedi (google klavyr, shiftkey, tambu)denedim bariz kasarak yazıyor hızlı değil.

Oyla:

M_aTRa_X

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
mi 13
Konular
0
Sıralama Hdr, aşırı yüksek, renkli, erkinleştir ayarlı ve bariz kasıyor takılıyor.sen ayı ayarlar iphone x aç oyna birde zevk gör derim.takılma sıfır iphone xte. Asphalt 9 kurdum fena akıcı kasma yok şuan.ama pubg bariz kasıyor.gerçi mi8 klavyeside kasıyor ne kursam.zevksiz yazılıyor.samsung ios gibi akmıyor klavye.resim ekledim.bu ayarda arkadaş p20 proda gram kasma yok.honor play gram kasma yok.bence arayüz kötü xiaomi herhalde ondan kasıyor.bi amlayabilsem.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

aynı ayarlarda oynadığım zaman yine kasma yok. Sizin cihaza kurduğunuz bi uygulama vs problem yaratıyor olabilir.

Aynı şekilde klavyede gram kasma yok gayet akıcı. Asus cihazım vardı daha önce asus klavye ile bi farkı yok alıştığım sadece kısayol tuşları bulunmuyor.

Oyla:

apogcr1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdullah
Cihazım
mi6
Konular
4
aynı ayarlarda oynadığım zaman yine kasma yok. Sizin cihaza kurduğunuz bi uygulama vs problem yaratıyor olabilir.

Aynı şekilde klavyede gram kasma yok gayet akıcı. Asus cihazım vardı daha önce asus klavye ile bi farkı yok alıştığım sadece kısayol tuşları bulunmuyor.
Cihaza 3 kere hard reset attım.pubg hdrde ve aşırı yüksekte kasmadan sorunsuz oynuyorum ve şarj biraz düzeldi.

Klavye seri değil yapcak bişi yok alışcam.xiaomi devam.belki 9a geçerim.ama mi8 kamerada gece modu çok iyi.

Klavye seri değil yapcak bişi yok alışcam.xiaomi devam.belki 9a geçerim.ama mi8 kamerada gece modu çok iyi.

Oyla:

Lixard

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burhan
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Cihaza 3 kere hard reset attım.pubg hdrde ve aşırı yüksekte kasmadan sorunsuz oynuyorum ve şarj biraz düzeldi.

Hocam mi 6 kullanıyorum aynı sorun bende de var sıfırlarım telefonu dün 1 gün kullandım güzeldi 2 saat önce şarj ettim şimdi yine su gibi gidiyor yarın lineage os rom a geçmeyi planlıyorum çözüm bulursan bilgilendirme yap lütfen.PUBG attım 30 dakika hocam telefon soğuk havada bataryası 48 dereceye çıktı sizcede fazla değil mi ?

Oyla:

egofor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
Gerçekten büyük hayal kırıklığı yaşıyorum, global rom 10.2.2 kurulu bendede sırf pubg için aldım diyebilirim telefonu aşırı kasma ve ısınma oluyor telefonda, ekran tam ekran olmuyor. yani böyle bir bileşenlere sahip bir telefondan beklenmeyecek performans sergiliyor. muhakkak yazılımsal sebeplerden dolayı ama bu sorunun çözülmesine gayret gösterilmediği malefes aşikar. Bu sorunlarla alakalı telefonun içerisinde bulunan sorun bildir bölümünden de sorunları resimli bir şekilde bildirdim ne düzelme var nede geri dönüş.Her güncellemede başka sorunlar ayyuka çıkmakta. '' Yok hard reset at yok başka rom yükle ben bu telefonu almışım güncelleme alan bir telefon niye bunlarla uğraşayımki!! '' yeni gelecek güncellemedede bu sorunlar devam ederse malesef xiaomi sayfasını kapatacağım

Oyla:
Üst Alt