Yardım Mi8 şarj hızlı bitmesi ve pubg oyun kasma sorunu

apogcr1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdullah
Cihazım
mi6
Konular
4
Telefonda mui global 10.2.2 kurulu, aldım tüm güncellemeleri yapıp temiz sıfırladım, sonra kullanmaya başladım.alalı 1 gün oldu. Cumartesi dün gece şarja bağladım 7 saat şarjda kaldı doldurdum çıkardım.Çıkardım sadece arka ön kamera sırayla açtım ve 1er foroğraf çektim,hemen %99 oldu.sonra internet hiç açmadım,normal msjlaştım 1.30 saat sonra 91'e düştü, akşam 7ye kadarda net açmadım sadece aralıklarla mesajlaştım 74e düştü.Aynı senaryo iphone x 86 falan oluyordu ve xs max 94.Şarj hızlı doluyor ama çabuk boşalıyor.
Pubg en iyi ve normal ayarlardada zevksiz ve bariz takılmalar var.iphone x ve xs max kullandım.şarjları daha iyiydi ve pubg takılma diye birşey yoktu. Sizdede böylemi. Büyük hayal kırıklığı yaşadım şuan telefonda.Snapdragon 845mi zayıf kalıyor pubgde anlamadım. Oynayan ve kullananlar rica etsem cvp yazabilir mi.şimdiden teşekkürler.

StubborN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Geçmiş olsun, ben de Mi 8 kullanıyorum yaşadığın problemler bende oluşmadı. Elindeki cihazla ilgili bir problem olabilir mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Forumdaki tavsiyeleri takip ederek aldığım gün Android 9 güncellemesinin akabinde Hard Reset yaptım. Android yükseltmesi kalıntılarının sebep olabileceği sıkıntıları giderdiği söylenmişti. Ben en baştan bu şekilde yaptığım için kıyaslama yapabileceğim herhangi bir sorunla karşılaşmadım. PUBG'de de kasma yok şuan

Oyla:

merttdolu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Kardeşim iphone x kullandım canavardı. Xs maxa geçtim, sonra bir telefona bu kadar para verilmez diye 1 ay kullanıp sattım.3gündür kullanıyorum mi8 xin yanından bile geçemez, xs maxi karıştırmıyorum.Geri iade etsem almaz migros, alırlar mı bilginiz varmı. Alacam tekrar ios.pubg bariz takılıyor ve can sıkıyor.
Açıkçası bende herhangi bir oyunda takılma olmuyor hiç 5 ay boyunca hiç oyunlarda kasma yaşamadım ama şarj probleminin önüne gecemiyorum bir türlü

Oyla:

apogcr1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdullah
Cihazım
mi6
Konular
4
Açıkçası bende herhangi bir oyunda takılma olmuyor hiç 5 ay boyunca hiç oyunlarda kasma yaşamadım ama şarj probleminin önüne gecemiyorum bir türlü
Şarj bugün ikinciyi fulledim.şarj konusunda mi8 ne yazık ki kötü ve tıpatıp ios.elime alıyorum reli gezmeye başlıyorum uygulamalada ve tıkır tıkır şarj aşağ düşüyor.Şarj yüzünden elimi sürmek istemiyoru.google klavye ve shift klavye yazarkenki hissiyatı çok kötü.ios veya samsungdaki klavye gibi seri değil Kullandığınız seri hissiyatı güzel başka klavye var mı bildiğiniz.

Oyla:

alpkaankrdmn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp Kaan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
41
Oyla:

apogcr1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdullah
Cihazım
mi6
Konular
4
Telefon Sıkıntısız Hızlı çalısıyo demi o sürümde ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi.eu mu ?
Hayır orjinal global romu

Tambu klavye iyi gibi şuan.fazla kasmıyor yazarken

Oyla:

M_aTRa_X

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
mi 13
Konular
0
fazla kasmıyor derken? aynı cihazları mı kullanıyoruz ? Telefonda gram kasılma yok Pubg hd ayarlarda problemsiz çalışıyor iphone x ilede fps farkı göremedim...

Oyla:

apogcr1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdullah
Cihazım
mi6
Konular
4
fazla kasmıyor derken? aynı cihazları mı kullanıyoruz ? Telefonda gram kasılma yok Pubg hd ayarlarda problemsiz çalışıyor iphone x ilede fps farkı göremedim...
Sıralama Hdr, aşırı yüksek, renkli, erkinleştir ayarlı ve bariz kasıyor takılıyor.sen ayı ayarlar iphone x aç oyna birde zevk gör derim.takılma sıfır iphone xte. Asphalt 9 kurdum fena akıcı kasma yok şuan.ama pubg bariz kasıyor.gerçi mi8 klavyeside kasıyor ne kursam.zevksiz yazılıyor.samsung ios gibi akmıyor klavye.resim ekledim.bu ayarda arkadaş p20 proda gram kasma yok.honor play gram kasma yok.bence arayüz kötü xiaomi herhalde ondan kasıyor.bi amlayabilsem.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt