Yardım Mi8 şarj hızlı bitmesi ve pubg oyun kasma sorunu

apogcr1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdullah
Cihazım
mi6
Konular
4
Telefonda mui global 10.2.2 kurulu, aldım tüm güncellemeleri yapıp temiz sıfırladım, sonra kullanmaya başladım.alalı 1 gün oldu. Cumartesi dün gece şarja bağladım 7 saat şarjda kaldı doldurdum çıkardım.Çıkardım sadece arka ön kamera sırayla açtım ve 1er foroğraf çektim,hemen %99 oldu.sonra internet hiç açmadım,normal msjlaştım 1.30 saat sonra 91'e düştü, akşam 7ye kadarda net açmadım sadece aralıklarla mesajlaştım 74e düştü.Aynı senaryo iphone x 86 falan oluyordu ve xs max 94.Şarj hızlı doluyor ama çabuk boşalıyor.
Pubg en iyi ve normal ayarlardada zevksiz ve bariz takılmalar var.iphone x ve xs max kullandım.şarjları daha iyiydi ve pubg takılma diye birşey yoktu. Sizdede böylemi. Büyük hayal kırıklığı yaşadım şuan telefonda.Snapdragon 845mi zayıf kalıyor pubgde anlamadım. Oynayan ve kullananlar rica etsem cvp yazabilir mi.şimdiden teşekkürler.

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Bende redmi note 6 pro aldım iPhone 6s den geçtim ilk gün seninki gibi oldu şarj 100 Ken 2 dk sonra 99 oldu neyse mesajlastim falan 90 oldu acayip canım sıkıldı. Ama farkettim ki bu telefonlar da hep aynı hızda düşüyor ister ağır kullan işte hafif hep aynı gidiyor ve rahat 6 saat ekran süresi veriyor günü rahat çıkarıyor o yüzden canını sıkma ben çok sıktım

Oyla:

34apo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Apo34
Cihazım
Redmi note 5
Meslek
Oto tekniker
Konular
15
Telefonda mui global 10.2.2 kurulu, aldım tüm güncellemeleri yapıp temiz sıfırladım, sonra kullanmaya başladım.alalı 1 gün oldu. Cumartesi dün gece şarja bağladım 7 saat şarjda kaldı doldurdum çıkardım.Çıkardım sadece arka ön kamera sırayla açtım ve 1er foroğraf çektim,hemen %99 oldu.sonra internet hiç açmadım,normal msjlaştım 1.30 saat sonra 91'e düştü, akşam 7ye kadarda net açmadım sadece aralıklarla mesajlaştım 74e düştü.Aynı senaryo iphone x 86 falan oluyordu ve xs max 94.Şarj hızlı doluyor ama çabuk boşalıyor.
Pubg en iyi ve normal ayarlardada zevksiz ve bariz takılmalar var.iphone x ve xs max kullandım.şarjları daha iyiydi ve pubg takılma diye birşey yoktu. Sizdede böylemi. Büyük hayal kırıklığı yaşadım şuan telefonda.Snapdragon 845mi zayıf kalıyor pubgde anlamadım. Oynayan ve kullananlar rica etsem cvp yazabilir mi.şimdiden teşekkürler.
Bende redmi note 6 pro aldım iPhone 6s den geçtim ilk gün seninki gibi oldu şarj 100 Ken 2 dk sonra 99 oldu neyse mesajlastim falan 90 oldu acayip canım sıkıldı. Ama farkettim ki bu telefonlar da hep aynı hızda düşüyor ister ağır kullan işte hafif hep aynı gidiyor ve rahat 6 saat ekran süresi veriyor günü rahat çıkarıyor o yüzden canını sıkma ben çok sıktım
Redmi note 5 kullanıyorum 64/4 10.2.2 kurulu arka planda en az 10 uygulama açık twittee instagram vs hiç kapatmıyorum şarjdan alıyorum 100 oynuyorum öyle 99 oluyor aslında telefonlar çok şarj yemiyor belkide uygulamaları sürekli açıp kapamadan gps e kadar kontrol edelim arkadaşlar çok şarj yiyor diye bakmayın keyfini çıkarın

Oyla:

oguzhanbekci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan Bekc
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Mi8 batarya ile ilgili açılmış konulara da bi göz at derim çünkü yapmadığın ayar eminim ki vardır. Ben de yeni aldım cihazı ilk gün 6 saat ekran süresi 2. gün 7.5 saat ekran süresi aldım. Ayrıca cihaz yeniyse pil optimizasyonu için 3-5 gün zorlamamanı tavsiye ederim. Bugün ise 1gün 1 saat pil süresi ve 4 saat 2dk ekran süresiyle %46 şarjım var

Oyla:

merttdolu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Aynı cihazı bende kullanıyorum ve aynı sorun bende de var 5 aydır kullanıyorum düzelmedi

Oyla:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Mi8 se var benimki bayağı iyi gidiyor. Şaşırtıcı

Oyla:

apogcr1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdullah
Cihazım
mi6
Konular
4
Aynı cihazı bende kullanıyorum ve aynı sorun bende de var 5 aydır kullanıyorum düzelmedi
Kardeşim iphone x kullandım canavardı. Xs maxa geçtim, sonra bir telefona bu kadar para verilmez diye 1 ay kullanıp sattım.3gündür kullanıyorum mi8 xin yanından bile geçemez, xs maxi karıştırmıyorum.Geri iade etsem almaz migros, alırlar mı bilginiz varmı. Alacam tekrar ios.pubg bariz takılıyor ve can sıkıyor.

Oyla:
Üst Alt