Haber Mi8 Global Rom Bu Sefer Yayınlandı

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bu bilgi için teşekkürler. Fakat resetlemeye gerek yok sadecce ayarlar ek ayarlar bölge kısmından bölgeyi hindistan yapmak yeterli oluyor. Yüz tanımayı böyle çözdük fakat adımsayar otomatik gelmedi buna çözüm bulan varsa paylaşsın lütfen...

ingilizce forumunda sadece çin romunda olduğu yazıyor zannederim diğer dillere çevirmekte sorun yaşamışlar. Bizim Türkçeleştirme ekibimizde sanırım telefonun Katkıda Bulunanlar bölümünde yayınlanan
Emre KİLCİLER
İhsan HALICI
Hakan GÜVEN
Hasan ÖZKAN
isimli arkadaşlar diye düşünüyorum. Bu arkadaşların step counter yada adım sayar ile ilgili bildikleri bir şey varsa paylaşmalarını rica ediyor ve tüm çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Aradığınız şey nasıl bir bilgi hocam?

emresycn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre Soycan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
TCDD Tekniker
Konular
13
Bende 9.6.1.0 güncellemesiyle dikkatimi çeken şey. Sizde de hücre beklemede olayı var mı ?

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

mehrac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehrac
Cihazım
xioami
Konular
1
Komek mi8 fastboot da qaldi aclmyor ne edim

ulashoca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulaş
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğretmen
Konular
3
Aradığınız şey nasıl bir bilgi hocam?
Bu gün yayınlanan güncelleme ile bazı bölgelerde yüz tanıma geldi. Acaba bizim Türkiye bölgesine yüz tanıma ne zaman gelir? Yada neden bölgelere ayirmislar? Bu bilgiyi arıyordum. Birde adım sayar uygulaması bu tonlara ne zaman gelir?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bu gün yayınlanan güncelleme ile bazı bölgelerde yüz tanıma geldi. Acaba bizim Türkiye bölgesine yüz tanıma ne zaman gelir? Yada neden bölgelere ayirmislar? Bu bilgiyi arıyordum. Birde adım sayar uygulaması bu tonlara ne zaman gelir?

Yüz tanımaya ilişkin çevirilerimiz tam hocam. Bölgemizde bulunmaması çeviri ile ilgili değil. Adım sayar ile ilgili ise maalesef her hangi bir bilgim yok.

oguzhankarslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deneyimli
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
0
Yazdıklarınızı anlayabilirsek yadımcı olmaya çalışacağız aslında... Ama ne yalan söyleyeyim yazdıklarınızı çözmek için 3 defa okudum. Sorununuzu çözmek için soru soracağım ve aynı şekilde cevap vereceksiniz. Yine 3-4 defa okumak zorunda kalacağım... Korkuyorum yani.

İmla kurallarına uyarak ve güzel dilimizi katletmeden sıkıntınızı yazarsanız yardım etme cesareti gösteren bir arkadaşımız çıkabilir belki :)
ben bootloader kilidini acmak icin ugrastim ve sonunda yaptim 360 saat.bekliyecektim fakat.bir.hata.yaptim ve telefona reset attim simdi ne hesabi.girebiliyorum nede kilit.acik telefonumu turkceye cevirmek istiyorum lb kilidi.acilmadan da sanirim olmuyor ne yapmaliyim tlefonda cin room yuklu.oldugu icin de.yazamiyorum

beyzagur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beyza
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tıp okuyor :((
Konular
12
global rom için interenette farklı farklı yöntemler var siz hangisiyle geçtiniz hangisi en sağlıklı

slmhzl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selami Hızlı
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
0
sevgili dostlar china rom kullanıyorum cihazın bl kilidini kaldırdım root ettim. 9.6.7 güncellemesi geldi fakat yüklerken hata veriyor twrp ekranına atıyor.bu güncellemeyi mi tool ile mi atmam lazım yardımcı olur musunuz?

qkavlak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökçen
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Bende 9.6.1.0 güncellemesiyle dikkatimi çeken şey. Sizde de hücre beklemede olayı var mı ?

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Bu 9.6.10 global sürüm mü ve türkçe var mı ?

Üst Alt