Haber Mi8 Global Rom Bu Sefer Yayınlandı

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Miui 9.5 di miui 9.6 gelmis sanırım. Yükleyeyimmi sıkıntı olurmu arkadaşlar. Yeniyim bu telde , küçük yardımlarınızın büyük etkisi olur bizim icin. Teşekkürler şimdiden
Performansa yönelik bir iyileştirme yapılmamış sanırım. Ama yükleyin isterseniz bir sorun olacağını düşünmüyorum. Ne zaman global roma geçiş yapacaksınız?

kutlubaylan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kutlu
Cihazım
mi 8
Konular
3
Performansa yönelik bir iyileştirme yapılmamış sanırım. Ama yükleyin isterseniz bir sorun olacağını düşünmüyorum. Ne zaman global roma geçiş yapacaksınız?
Teşekkür ederim şuan için İngilizce olması benim için sorun değil ama çince yazılar hâliyle biraz can sıkıcı olabiliyor, global rom yüklemeyi düşünüyorum ama mi rom da , henüz yayınlanmamış olması beni biraz düşündürüyor, çokmu pinpirikliyim acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sürüm notları

Teşekkür ederim şuan için İngilizce olması benim için sorun değil ama çince yazılar hâliyle biraz can sıkıcı olabiliyor, global rom yüklemeyi düşünüyorum ama mi rom da , henüz yayınlanmamış olması beni biraz düşündürüyor, çokmu pinpirikliyim acaba

Sürüm notları
Arkadaşlar forum kullanan birisi değilim normalde , sık yada parça parça yazdığım için kusura bakmayın , zamanla öğrenicem

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-08-13-17-24-36-905_com.android.updater.png
    Screenshot_2018-08-13-17-24-36-905_com.android.updater.png
    120,4 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25

Sürüm notları

Arkadaşlar forum kullanan birisi değilim normalde , sık yada parça parça yazdığım için kusura bakmayın , zamanla öğrenicem

Mi romda yayınlanmaması bir şey değiştirmez. Resmi forum sitesinde moderatör tarafından paylaşılmış. Global romu yükledikten sonra gelen güncellemeleri sorunsuz yükleyebilirsiniz. Sızdırılmış rom felan değil yani official :)

Frkngg

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 6
Konular
10
Mi romda yayınlanmaması bir şey değiştirmez. Resmi forum sitesinde moderatör tarafından paylaşılmış. Global romu yükledikten sonra gelen güncellemeleri sorunsuz yükleyebilirsiniz. Sızdırılmış rom felan değil yani official :)
global rom kurarken imei silinir mi

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
global rom kurarken imei silinir mi
Hayır imei silinmez. Fakat rom atarken dogru miflash surumunu kullanin yanlislikla lock secenegi secili kalirsa brick olabilir cihaziniz. Ama bu soylediklerimden endise duymayin gayet basit bir yontemi var rom atmanin.

sefanin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Kamera çekimi cin romuna gore daha kötü geldi bana böyle izlenimi olan varmı?

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Kamera çekimi cin romuna gore daha kötü geldi bana böyle izlenimi olan varmı?

Böyle söylentiler var. Çin romunda kamera çekimleri felan daha iyiymiş Globale göre. Büyük ihtimalle güncellemeyle düzeltirler. Bakalım bekliyoruz.

Osgul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper Ergene
Cihazım
mi5
Konular
2
Merhaba Twrpyi genelde custom rom yükleyenler kuruyor. Eğer telefonu orjinal romu ile kullanmak istiyorsan MiUnlock ile 360 saat sonrası kilidi açıp MiFlash ile güncel fastboot romu yükleyebilirsin. (MiFlash 20160401 versiyonu öneriliyor ve 64Bit bilgisayar gerekiyor.) 360 saatlik süre dolduktan sonra telefondaki yedekleriniz alın çünkü BL kilidi açılınca telefon sıfırlanıyor.
Teşekkür ederim. Denedikten sonra umarım teşekkürüm misli katlanacak.

oguzhankarslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deneyimli
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
0
peki bu roma gecersem guncelleme alirmiyim esas global.room geldiginde.guncelleme.olarak.gelirmi

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Bugun global romu yükledim fakat guncelleme almadim benim yukledim surum 9.5 di 9.6 cikmis sanirim ama guncelleme yok diyor

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt