Yardım MI8 Ekran Açılmaması

Yasin003

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
4
15 agustosta Hepsiburadadan ritzy garantili aldığım mi 8 telefonum sarji bittiginde tekrar açılmadı sarja taktığımda led uyarı geliyor alarmı çalıyor ama ekranı gelmiyordu. Servise gönderdim ve benden 1800 tl para istiyorlar ne yapmam gerekiyor.

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Kafam çok karıştı geçen ayın 20sinde göndermiştim aras kargo sağolsun daha 4 gün önce teslim etti canımı.sıkmaya başladı iyice. Yarın büyük ihtimal dediginiz gibi yapicam da nasıl yapılır nereden yapılır bilmiyorum ?
Edevlet üzerinden verebiliyorsun hocam. Ufak bi araştırma ile kolayca halledebilirsiniz. İnşallah istediğiniz şekilde sonuçlanır

Oyla:

Yasin003

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
4
Edevlet üzerinden verebiliyorsun hocam. Ufak bi araştırma ile kolayca halledebilirsiniz. İnşallah istediğiniz şekilde sonuçlanır
Ben telefonu teslim.ettigimde üzerinde catlak yoktu simdi çatlak var ve iç ekranı kırmışsınız diyorlar. Iç ekranın kırılması benden olabilecek bir şey mi

Oyla:

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Aynen oyle 1700 ekran fiyatı 100tl işçilik dedi başka firmayla görüştüm 950 tlye yapiyoruz dedi. Thh ye başvursam sonuç alabilir miyim.

THH den sonuç almanız zor, çünkü servis kullanıcı kaynaklı ekran kırık demiş. Yurtdışında ekran 600 TL civarı,beklemem diyorsanız 950 TL uygun yaptırın kullanın derim.

Oyla:
Üst Alt