Rehber Mi8 Bootloader kilidi nasıl açılır? (Mi8 Unlock Başvuru İşlemi)

wildwachsend

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervişoğlu
Cihazım
Xiaomi MI A1
Konular
10
Arkadaşlar unlock başvurusunu yaptım. İlk başta başvuru yaparken hata vermişti cihazımı bulu açtıktan sonra başvuru yapıp hesabı ekledim. Sormak istediğim şu.
1 - Pc den saat dolup unlock yapmadan evvel cihazı kapat ı kapatmamız gerekiyor mu ?
2- Unlock yaptıktan sonra açılacak ekrana şu anki mi hesabımı gireceğim değil mi ?

gabamarul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
1
aynı sorun bendede oldu.

360 saat doldu. fastload modunda açıyum unlock a login olup kabloyu bağladığımda sol üstte çok küçük any key to shotdown yazısı çıkıyor ve öyle kalıyor.
unlock çalışmıyor. ve herhangi tuşa basmak zorunda kalıyorum ve tekrar restart yapıp açılıyor.
nasıl unlock yapabilirim ?
bir çözümü yok. zaten globale falan geçseniz de yazılım çöp. xiaomi yazılımı düzeltene kadar donanım çöp olur. hülasa uğraşmayın değmez

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Blackelectro Bu sadece başvuru işlemi, tamamlandığında cihazı unlock hakkı kazanıyorsunuz. PC'ye bağlanıp tool ile unlock etmezseniz unlock olmaz. Unlock ettiğinizde veriler silinir, cihaz üzerindeki ROM ne ise onun ilk temiz hali ile unlock olmuş şekilde açılır.

serkanelik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
mi13, mi8, mi6
Konular
6
China romlu mi 8 cihazima V10.2.2.0 PEACNXM guncellemesi geldi. Bl kilidi acmak icin carsamba gunu suresi dolacak. Guncellersem global rom atarken sorun olurmu veya gece kendisi guncellermi?

Sent from my MI 8 using Tapatalk

zaferkahraman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer Kahram
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
4
BL yi kitlesem ne gibi sorun olur? Avantaj-dezavantajları nelerdir acaba?

bosanac

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Bootloader kilidi MiFlash ile Rom atarken Clean all and lock kısmını tıklamam nedeniyle kilit kapandı.Ve yeniden açmak için 720 saat süre verdi.6 Gün bekledikten sonra aklıma en.miui.com geldi zaten oraya da üye olmuştum..Oradan bir Modaratör'e Mesaj attım ve Kildin açılmasında yardımcı olursanız sevinirim diye ve bir gün sonra yine denememde baktım kilidim açıldı.Ve hemen o Modaratöre Teşekkür ettim.Ve şimdi cihazımı bu şekilde Greeshan Romu atarak kullanıyorum..
Hocam Kendisine Mesaj Attığınız Moderatörün İsmini Verebilirmisiniz?

aysekili06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
Bootloader kilidi MiFlash ile Rom atarken Clean all and lock kısmını tıklamam nedeniyle kilit kapandı.Ve yeniden açmak için 720 saat süre verdi.6 Gün bekledikten sonra aklıma en.miui.com geldi zaten oraya da üye olmuştum..Oradan bir Modaratör'e Mesaj attım ve Kildin açılmasında yardımcı olursanız sevinirim diye ve bir gün sonra yine denememde baktım kilidim açıldı.Ve hemen o Modaratöre Teşekkür ettim.Ve şimdi cihazımı bu şekilde Greeshan Romu atarak kullanıyorum..
reis moderatör kim bize de söyle de o kadar saat beklemeyelim

berkemir0

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Adb sürücülerini yüklemeli miyiz

SirHoT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
2
Elinize sağlık hocam ben mi note 3 kullanıyorum söylediğiniz adımları yaptım lakin son adımda hesap ve cihaz bağlanmıyor ne yapabilirim?

Üst Alt