Rehber Mi8 Bootloader kilidi nasıl açılır? (Mi8 Unlock Başvuru İşlemi)

ozaner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozaner
Cihazım
mi 8
Konular
0
Beyler benim beynim yandı şimdi. Dün mi8 aldım buradaki işlemleri yaptım dil türkçe olmuyordu fakat bugün dil türkçe yapabildim ayrıca MIUI glabol 10.0 sürümünde telefon. Yapmam gereken birşeyvarmı bu noktada.

Ayrıça Android 8,1 yüklü 9 nasıl yapabilirim ?

Son düzenleme:

ozaner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozaner
Cihazım
mi 8
Konular
0
Beyler benim beynim yandı şimdi. Dün mi8 aldım buradaki işlemleri yaptım dil türkçe olmuyordu fakat bugün dil türkçe yapabildim ayrıca MIUI glabol 10.0 sürümünde telefon. Yapmam gereken birşeyvarmı bu noktada.

Ayrıça Android 8,1 yüklü 9 nasıl yapabilirim ?

Kadima

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
11
İyi küfür ettim bugün. 15 gün önce unlock için başvuru yapmıştım ve 360 saat bugün dolmuştu. Kilidi açayım diye unlocktool uygulamasını açtım o da ne :S
Ayarlardan unlock için tekrar başvur dedi. Tekrar başvurmayı denedim bu seferde hesaptan çıkış yapıldığı için hata verdi. Format data yaptım tekrar oturum açıp unlock başvurusu yaptım. Unlocktool uygulamasını açınca süre tekrar 360 saat dedi :(

emreglgl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
ÖGRENCİ
Konular
26
Selamlar mi 5s den mi 8e geçtim. 5s in bl kilidi açıktı şimdi yeni telefona geçtiğimde yeniden xiaomi ye mesaj atmama eski işlemleri yapmama gerek var mı?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

istanbulbalisi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uyghur balis
Cihazım
xiami 5s
Konular
0
Selamlar mi 5s den mi 8e geçtim. 5s in bl kilidi açıktı şimdi yeni telefona geçtiğimde yeniden xiaomi ye mesaj atmama eski işlemleri yapmama gerek var mı?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
evet tekrar baş urman lazim

enes122

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi8 6/64
Konular
8
arkadaşlar bende mi8 aldım delta garantili global versiyon. bl kilidi için başvuru yaptım 360 saat süre başladı fakat telefona bugün bir güncelleme geldi. eğer güncelleme yaparsam benim bl kilidi açma süremi sıfırlarmı yada baştan başvuru yapmama gerek kalır mı?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
arkadaşlar bende mi8 aldım delta garantili global versiyon. bl kilidi için başvuru yaptım 360 saat süre başladı fakat telefona bugün bir güncelleme geldi. eğer güncelleme yaparsam benim bl kilidi açma süremi sıfırlarmı yada baştan başvuru yapmama gerek kalır mı?

Hesap aynı olduğu için sürenin değişmemesi lazım. Fakat xiaomi sürekli bu kuralları değiştiriyor

Kadima

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
11
OTA güncellemesi sorun oluşturmuyor. Lakin sıfırlama ya da Mi hesabınızdan çıkış yaparsanız tekrar başvuru yapmanız gerekebilir.

hrnx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hrn
Cihazım
mi8 256 mb-
Konular
0
Elinize sağlık ben bu işlemleri yapıp 360 saat yazısını görünce bilgisayarımı değiştirmek durumunda kaldım. Unlock tool fastboot ekranında usbyi bağladığım an fastboot ekranından çıkıyor. Unlock tool ile driverleri kontrol et dediğim zaman yine anlık bir bağlanıp kopma oluyor driverleri yüklediğini söylüyor. Ancak telefonu fastboot modunda tekrar bağladığım an aynı şekilde telefonun ekranı kararıyor ve sol üstte press any key to shutdown yazıyor.
Telefona factory reset yapip tekrar Tüm adımları uyguladım ancak aynı sorunu yaşıyorum.
Unlock tool Açık değilken fastboot ekranında telefonu bağlayinca o anlık kopma olmuyor ama fastbootta işlem yapmayınca yine 10 20 saniyede falan kendi kendine fastboottan çıkıyor.

Bu sorunu yaşayıp çözebilen var mı? Global rom çıkmadan bu işlemleri halletmek istiyorum. Telefon şu haliyle beni hayattan soğutuyor :)

aynı sorun bendede oldu.

360 saat doldu. fastload modunda açıyum unlock a login olup kabloyu bağladığımda sol üstte çok küçük any key to shotdown yazısı çıkıyor ve öyle kalıyor.
unlock çalışmıyor. ve herhangi tuşa basmak zorunda kalıyorum ve tekrar restart yapıp açılıyor.
nasıl unlock yapabilirim ?

Üst Alt