Yardım mi6 root komut hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre mert ya
Cihazım
mi6 128 gb
Konular
2
arkadaşlar yardıma ihtiyacım var bootloader kilidimi açtım root atacaktım her şeyi yaptım sıra komut girmeye geldi komudu girdiğim zaman şöyle bir hata alıyorum kırmızı fonda the term fastboot is not recognized as the name of a cmdlet bu hata neden olur çözümü nedir ?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
rom yüklemeyi bilmiyorum hocam ben daha twrp yükleyemedim cmd ye komutları girdiğim zaman o hatayı verdi bahsettiğim konudaki proglamla yaptım bu sefer de twrp açıldı 0 megabayt görünüyordu oysaki programlar telefonda
Hocam aynı mesajı yeniliyorum;

"Hocam temizle kısmından "Format data" yapın ve daha sonra yine Temizle kısmından "Gelişmiş temizlik" sekmesinden tüm kutucukları işaretleyip, temizle yapın ama tüm bilgileriniz silinir ve tekrar rom yüklemeniz gerekir"

Oyla:

emre33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre mert ya
Cihazım
mi6 128 gb
Konular
2
Hocam aynı mesajı yeniliyorum;

"Hocam temizle kısmından "Format data" yapın ve daha sonra yine Temizle kısmından "Gelişmiş temizlik" sekmesinden tüm kutucukları işaretleyip, temizle yapın ama tüm bilgileriniz silinir ve tekrar rom yüklemeniz gerekir"
hocam tekrar nasıl rom yükleyeceğim derdimi anlatamıyorum sanırım size bu kadar zor olmamalı

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
hocam tekrar nasıl rom yükleyeceğim derdimi anlatamıyorum sanırım size bu kadar zor olmamalı
Hocam ben sizi anlıyorum ama siz beni anlamıyorsunuz? Size tekrar soruyorum "0 mb" görünüyor mu hala tek bir cevap istiyorum sizden. Eğer görünüyorsa yukarıda yazdığım işlemleri yapın eğer görünmüyorsa, telefonunuza yüklemek istediğiniz romun "zip" uzantılı dosyasını tın ve aynı şekilde yükle kısmından işlemi gerçekleştirin.

Oyla:

emre33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre mert ya
Cihazım
mi6 128 gb
Konular
2
boatloader kilidini yeni açtım telefonda şu an bir şey yok zaten root için bekliyorum

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Hocam ben sizi anlıyorum ama siz beni anlamıyorsunuz? Size tekrar soruyorum "0 mb" görünüyor mu hala tek bir cevap istiyorum sizden. Eğer görünüyorsa yukarıda yazdığım işlemleri yapın eğer görünmüyorsa, telefonunuza yüklemek istediğiniz romun "zip" uzantılı dosyasını tın ve aynı şekilde yükle kısmından işlemi gerçekleştirin.

Oyla:

emre33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre mert ya
Cihazım
mi6 128 gb
Konular
2
hala 0 mb görünüyor dediğinizi deneyeceğim

Oyla:

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Anladığım kadarıyla siz daha twrp yi kuramadınız telefona.
Twrp komutlarının çalışması için telefonuzun modeline uygun twrp yi indirip "Minimal ADB and Fastboot" klasörünün içine atmanız ve ismini Recovery olarak değiştirmeniz gerekiyor.

Ekli dosyalar

• twrp.jpg
    twrp.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 7
Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt