Satış Mi6 MIUI Türkiye Markette!

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Hocam xiaomi şu sıralar talep olduğu için Çinde de fiyat fazla

Ama ben şunu sorcam siz mi 6 128 GB modelini 2100 TL sen satiyonuz burada 2500. 64 lük modeli siz 1900 -1950 TL ye satıyonuz burada 2000 *yine 64 GB lar arasında pek fark yok ama 128 GB lık modeller arasında siz 2100, cepport 2500 , arada 400 TL fark var* bu kadar fark neden var sizinkiyle cepportun sattığı telefon arasında bi fark mı var

1830'a 2130tl kayıtsız satışım olmalı şu andaki çin piyasasının üstüne yol ve karlar eklendiğinde artı 50tl kayıt bedeli alıyorum.

1849'a 2049 ancak güncel listemde.

Aradaki fark 300tl yani. Şöyle birşey olabilir, MTV gibi motor hacmine göre vergi dilimlerine girdiğinden 128gb daha çok vergi alınan bir telefon olabilir devlet tarafından.

Türkiye faturalı 128gb fiyatı da fena değil. Düşük değil, yüksek değil. Ancak 64gb çok uygun bir fiyat. Aradaki fark ilginç elbette.

mundo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
redmi pro
Konular
2
Eğer Çin'deki fabrika talebe karşılık verirse 1700 lü seviyelere belki gerileme görebiliriz, yaz sonu fiyat tahminim budur
(tabi dolar kurunuda unutmayalım TL değer kazanıyor) kur düzenlemeside getirmeleri gerekebilir.

pardus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kamil
Cihazım
iphone 4s
Konular
0
1800 tl oldugu gün alıcam mi6 yı :)

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
Hayırlı uğurlu olsun. Bu denli hızlı olması biraz iyi şahsımca biraz kötü diyebilirim. Fiyatların pahalı olduğu konusunda hemfikiriz fakat sebepleri göz önünde bulundurunca olması gerektiği gibi yapıldığı konusunda zerre şüphede değilim. Ayrıca bu markayı daha bir kaç ay öncesinde duymuş olanlar kendini fan veyahut emektar sıfatına koymasın bence (şahsım dahil). Bu hızlılığı sağlayan üstad ve abilerimiz bu yolda yeni değiller ve kimseler bu markayı bilmezlerken onlar bu markanın yetkilileriyle muhatap halinde olan kişilerdi. Ayrıca ne kimse kimseye burada zorla ürün satıyor ne de bu forumda bulunması için mecburiyet dayatıyor. Herkes yerini bilerek, saygı çerçevesinde ve forumun kuralları dahilinde hareket ve üslupta bulunsun lütfen. Haddimi aşan bir kelime sarfettiysem maruz görülmesi dileğimle. Herkese iyi forumlar..

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
bi tanıdık vasıtası ile 1900 e pasaport kayıtlı aldım 64 lük bu tartışmalarda bi şey var arkadaşlarım memleketin hali ekonomisi belli serbest piyasa fiyat bence makul kimse yanlış anlamasın ama samsunga para vereceğime xiaomi den iki adet alırım bende :D

bu nedir yani aynı ayrıca getiren arkadaş nerden getiriyor bi düşünün fiyata pahalı derken sonra bide 2 yıl garantili satana göre kıyas yapın yanıldığınızı anlarsınız manav elmayı 5 tl den alıp 4,5 tl yemi satıyor :D

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
( Kurallara uymak ve saygıyı bozmamak kaydı ile ) Kimsenin yaşını ve bilgi seviyesini bilemeyiz oyüzden kimseye böyle yorum yapıyorsun diye kızamayız.Forumlar tartışmak dogruyu bulmak yanlışları haykırmak bu yanlışları birilerinin duymasını saglamak içindir. (İster al ister alma fiyatlar bu demenin bir anlamı yok kiminin cebinde peşin parası var alacak kimiside taksitle alacak birine bakıyorsun taksit var komısyon alıyor bırıne bakıyorsun taksit var fiyat uçmuş ) konuşurken herkezin faydası için yapıcı olalım

Ha ne diyecegim

Burda Resmi satış yapan var Resmi satış yapmayan var susmak veya kaçamak cevaplar yerine bak arkadaş ben bu cihazı şu fiyattan çinden alıyorum şu fiyattan ülkeye sokuyorum ülkedede üstüne şu fiyatlar geliyor ( Resmi satış yapmayan farklı tabi) bende üstüne şunu koyuyorum ve satıştaki sonuçta bu dese son noktayı koysa bizde kazıklanıp kazıklanmadıgımızı anlasak sussak...Varmı kızmadan (insanımızın huyudur bu) cevap verecek babayigit

Son düzenleme:

Dreamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
şehmuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Bence 2000 az şunu 3000 yapalım samsung ile iphone dan neyi eksik fazlası var eksiği yok ((:

Üst Alt