Yardım Mi6 da 4g sıkıntısı

ramizaah

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ramazan
Cihazım
redmi note 2
Konular
1
Merhabalar

Bir süredir mi6 kullanıyorum telefon ile gelen rom la kullandığım sürede 4g bağlantısı oluyordu ama global rom çıktı yükledim o gün bugün dür 4g ye bağlanmadı hiç hep H+ gözüküyor. Turktelekom kullanıyorum yanimda turktelekom kullanan başka hat 4g oluyor ama bunda tık yok. Sizlerde durum nedir 4.5g ibaresini görüyormusunuz. Onerilerize ihtiyaçım var. Şimdiden teşekkürler

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Ben de Türk Telekom kullanıyorum. Ama 4g yi çok zor görüyorum. (Kırsalda görmedim.) Büyük şehirlerde de problem oluyor.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oda colde kutup ayisi bulmak gibi hocam yapacak bisey yok bolgenizde hangi bantlardan ysyin yapildigini bilip ona gore cihaz almaniz daha iyi olur. bende mi6 ile.sorun yasadim direk mix 2 ye gectim sifir almistim 4ay kullandim
takasladim suan mi6 fiyatlarida artti bebce satip yeni bi cihazda alabilirsiniz

Oyla:

generalhd

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
0
oda colde kutup ayisi bulmak gibi hocam yapacak bisey yok bolgenizde hangi bantlardan ysyin yapildigini bilip ona gore cihaz almaniz daha iyi olur. bende mi6 ile.sorun yasadim direk mix 2 ye gectim sifir almistim 4ay kullandim
takasladim suan mi6 fiyatlarida artti bebce satip yeni bi cihazda alabilirsiniz
Mi 8 almayı düşünüyorum :) o da çok pahalı.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
daha uygun bi model bakin bence gercekden cok pahali cunku yada xz1 gibi zenfone 4 gibi nokia 8 gibi uygun fiyatli modellerede bakabilirsiniz

Oyla:

Ghors

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ghors
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
ne alakasi var xiaomi ilcelerde cekmez sehir merkezinde ceker yazmissin benimkide xiaomi ve ilcede gayet net bir sekilde cekiyor
band 20 olmayan modelin cekmemesi baska bisey xiaomi cekmez diye komple genellemek ayri bi konu senin soyledigin sekilde genellemen yanlistir diyorum bunu anlamak zor.olmasa.gerek
Her ilçede çekmez
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

daha uygun bi model bakin bence gercekden cok pahali cunku yada xz1 gibi zenfone 4 gibi nokia 8 gibi uygun fiyatli modellerede bakabilirsiniz
Mesela iPhone da çekiyor bunda çekmiyor ama başka daha büyük bir ilçede ikisinde cekiyor

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
arkadas ben turkce konustugumu saniyorum ama israrla neden anlamiyorsunuz anlamis degilim buyuk bir caba icindesiniz anlamamak icin...
sonkez anlatiyorum birdahada anlatmicam.

band 20 sebekesinde 4g destegi sunulan bir bolgede band20 destegi olmayan bir cihazla 4g cektiremezsin olmaz iphoneda band 20 var ceker sony de htcde band 20 var ceker benim mi mix 2 ( xiaomi modeli farkindaysan ) de band 20 var ceker ama mi6 da band 20 yok cekmez cekemez cunku dinanimsal destegi yok israrla bunu neden anlamiyorsunuz cozebilmis degilim

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
arkadas ben turkce konustugumu saniyorum ama israrla neden anlamiyorsunuz anlamis degilim buyuk bir caba icindesiniz anlamamak icin...
sonkez anlatiyorum birdahada anlatmicam.

band 20 sebekesinde 4g destegi sunulan bir bolgede band20 destegi olmayan bir cihazla 4g cektiremezsin olmaz iphoneda band 20 var ceker sony de htcde band 20 var ceker benim mi mix 2 ( xiaomi modeli farkindaysan ) de band 20 var ceker ama mi6 da band 20 yok cekmez cekemez cunku dinanimsal destegi yok israrla bunu neden anlamiyorsunuz cozebilmis degilim
Yanlış anlamayın ama noktalama işaretleri kullanmadığınız için ve yazım hataları nedeniyle olmasın hocam. Belki benim IQ seviyem kaynaklıdır ama konuyu bilmeme rağmen ben de ne yazdığınızı anlayamadım drunk~~

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
noktalama ile ne alakasi var yazim.hatasida yok sadece turkce karakterler klavyede direkt olmadigi icin kullaniyorum okadar. iq seviyesiylede bi alakasi yok konunun.

hani bunu nasil anlamazsiniz bende onu anlamiyorum

adam diyorki kirsalda ilcede xiaomi cekmez bende diyorum ki bu ifade yanlistir.

sadece band 20 uzerinden 4g yayini yapilan bir bolgede siz band20 destegi olmayan bir cihaz kullanirsaniz dogaldir ki cekmez ama band20 kullanan bi telefon kullanirsaniz ceker diyorum bunu anlamamak nekadar zor olabilir ki :)
benim telefonumda xiaomi mi mix 2 ve band 20 destegi var catir catir cekiyor sony z2 de band 20 yok mesela kirsalda.cekmez hayati boyunca tek ik bilgi eksikligi olup ustune birde kirsalda sony z2 kullanan adam sony 4g cekm3z.diye bir genelleme yapamaz bu yanlistir mi6 kullanip yine kirsalda xiaomi cekmez diyemez kimse bende mix 2 kullaniyorum ve gayet bariz bir sekilde cekiyor ayni yerde hattimi mi5s e takinca dogaldir ki 4g cekmiyor.

Oyla:

Ghors

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ghors
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
ne alakasi var xiaomi ilcelerde cekmez sehir merkezinde ceker yazmissin benimkide xiaomi ve ilcede gayet net bir sekilde cekiyor
band 20 olmayan modelin cekmemesi baska bisey xiaomi cekmez diye komple genellemek ayri bi konu senin soyledigin sekilde genellemen yanlistir diyorum bunu anlamak zor.olmasa.gerek
Anlamıyorsun herhalde

Oyla:

Sinan1506

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
0
Merhabalar

Bir süredir mi6 kullanıyorum telefon ile gelen rom la kullandığım sürede 4g bağlantısı oluyordu ama global rom çıktı yükledim o gün bugün dür 4g ye bağlanmadı hiç hep H+ gözüküyor. Turktelekom kullanıyorum yanimda turktelekom kullanan başka hat 4g oluyor ama bunda tık yok. Sizlerde durum nedir 4.5g ibaresini görüyormusunuz.
Onerilerize ihtiyaçım var. Şimdiden teşekkürler
Aynı sıkıntı bendede var mı 9 se telefonum çözümünü buldunuzmu

Oyla:
Üst Alt