Yardım Mi6 Custom Rom Hakkında

Seken

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ne ?
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Değerli forum arkadaşlarım. Mi6 ile tanıştığımdan kısa bir sonra global stable dan betaya geçiş yaptım. Şuanda Betadan custom rom' a geçsemmi diye düşünmekteyim.

Sizin engin bilgilerinize danışarak hangi özel romu önerirsiniz ve sebebini açıklayabilirseniz sevinirim.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Değerli forum arkadaşlarım. Mi6 ile tanıştığımdan kısa bir sonra global stable dan betaya geçiş yaptım. Şuanda Betadan custom rom' a geçsemmi diye düşünmekteyim.

Sizin engin bilgilerinize danışarak hangi özel romu önerirsiniz ve sebebini açıklayabilirseniz sevinirim.
Tartışmasız EU-BETA...

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

BL kilidiniz açık ve Twrp yüklü ise hiç beklemeden EU Beta nın 9.3. 7 sürümünü yükleyin... EU Beta Android Pie en son 9.5.9 da mevcut ama henüz çok kimse önermiyor

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Seken

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ne ?
Cihazım
Mi 6
Konular
5
BL kilidiniz açık ve Twrp yüklü ise hiç beklemeden EU Beta nın 9.3. 7 sürümünü yükleyin... EU Beta Android Pie en son 9.5.9 da mevcut ama henüz çok kimse önermiyor

Sağolun hocam. BL kilitli ve twrp yüklü değil. Kısacası daha hiç oynamadım cihazla. Ama artık oynama zamanımın geldiğini düşünüyorum :) BL Kilidini iş yerindeyken açmayı deneyeceğim.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sağolun hocam. BL kilitli ve twrp yüklü değil. Kısacası daha hiç oynamadım cihazla. Ama artık oynama zamanımın geldiğini düşünüyorum :) BL Kilidini iş yerindeyken açmayı deneyeceğim.
O zaman 15-16 gün sonra tekrar görüşmek üzere

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
Miui pro 9.4.25 sürümünü kullanıyorum android 9 şarj süresi ve performansı inanılmaz arttı. Google camerayı da sorunsuz yüklemeyi başardık. Tavsiye ederim. EU-beta da iyidir. Size kalmış. Kolay gelsin.

Seken

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ne ?
Cihazım
Mi 6
Konular
5
O zaman 15-16 gün sonra tekrar görüşmek üzere

Bu akşam muhtemelen kuracağım yardımınız için teşekkürler.

Miui pro 9.4.25 sürümünü kullanıyorum android 9 şarj süresi ve performansı inanılmaz arttı. Google camerayı da sorunsuz yüklemeyi başardık. Tavsiye ederim. EU-beta da iyidir. Size kalmış. Kolay gelsin.

Cevabınız için teşekkür ederim. Şuanlık EU Betayı deneyeceğim muhtemelen. Duruma göre pro sürümünede geçiş yapabilirim.

Üst Alt