Yardım Mi6 Custom Rom Hakkında

Seken

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Ne ?
Cihazım
Mi 6
Değerli forum arkadaşlarım. Mi6 ile tanıştığımdan kısa bir sonra global stable dan betaya geçiş yaptım. Şuanda Betadan custom rom' a geçsemmi diye düşünmekteyim.

Sizin engin bilgilerinize danışarak hangi özel romu önerirsiniz ve sebebini açıklayabilirseniz sevinirim.

Koçara

You Never Know...
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Avni Ataver
Cihazım
Xioami Mİ 6
Meslek
Emekli Öğretmen
Değerli forum arkadaşlarım. Mi6 ile tanıştığımdan kısa bir sonra global stable dan betaya geçiş yaptım. Şuanda Betadan custom rom' a geçsemmi diye düşünmekteyim.

Sizin engin bilgilerinize danışarak hangi özel romu önerirsiniz ve sebebini açıklayabilirseniz sevinirim.
Tartışmasız EU-BETA...

Son düzenleme:

Skorpi

Grandfather
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cumhur
Cihazım
Efendi.:)

BL kilidiniz açık ve Twrp yüklü ise hiç beklemeden EU Beta nın 9.3. 7 sürümünü yükleyin... EU Beta Android Pie en son 9.5.9 da mevcut ama henüz çok kimse önermiyor

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Seken

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Ne ?
Cihazım
Mi 6
BL kilidiniz açık ve Twrp yüklü ise hiç beklemeden EU Beta nın 9.3. 7 sürümünü yükleyin... EU Beta Android Pie en son 9.5.9 da mevcut ama henüz çok kimse önermiyor

Sağolun hocam. BL kilitli ve twrp yüklü değil. Kısacası daha hiç oynamadım cihazla. Ama artık oynama zamanımın geldiğini düşünüyorum :) BL Kilidini iş yerindeyken açmayı deneyeceğim.

Skorpi

Grandfather
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cumhur
Cihazım
Efendi.:)
Sağolun hocam. BL kilitli ve twrp yüklü değil. Kısacası daha hiç oynamadım cihazla. Ama artık oynama zamanımın geldiğini düşünüyorum :) BL Kilidini iş yerindeyken açmayı deneyeceğim.
O zaman 15-16 gün sonra tekrar görüşmek üzere

edmin

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Xiaomi
Cihazım
Mi6
Meslek
HVKK
Miui pro 9.4.25 sürümünü kullanıyorum android 9 şarj süresi ve performansı inanılmaz arttı. Google camerayı da sorunsuz yüklemeyi başardık. Tavsiye ederim. EU-beta da iyidir. Size kalmış. Kolay gelsin.

Seken

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Ne ?
Cihazım
Mi 6
O zaman 15-16 gün sonra tekrar görüşmek üzere

Bu akşam muhtemelen kuracağım yardımınız için teşekkürler.

Miui pro 9.4.25 sürümünü kullanıyorum android 9 şarj süresi ve performansı inanılmaz arttı. Google camerayı da sorunsuz yüklemeyi başardık. Tavsiye ederim. EU-beta da iyidir. Size kalmış. Kolay gelsin.
Cevabınız için teşekkür ederim. Şuanlık EU Betayı deneyeceğim muhtemelen. Duruma göre pro sürümünede geçiş yapabilirim.

Üst Alt