Soru Mi5S OTG yardım

racier

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Raci
Cihazım
I9300
Konular
15
Otg kablosu ile usb bağlamama rağmen. Usb yi görmüyor. Herhangi bir ayar mi yapmak gerekiyor. Discovery gm5 plus a aynı kablo ve usb ile test ettim çalıştı. Yardımınızı rica ediyorum

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Hocam Remax,Ugren,Usams gibi markalar iyidir ben şunu kullanmıştım daha önce: .. Kart okuyucu kullanıyorum şu an : Kablolu OTG'ler sorun çıkarabiliyor tavsiyem kablosuz almanız.

Oyla:

racier

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Raci
Cihazım
I9300
Konular
15
kullandığınız otg kablonun ucu usb typ c mi yoksa 2.0 mı dönüştürücü ile takiyorsaniz telefona olmuyor bende kullanamamistim
Aynen 2.0 almıştım olmadı. 3.0 aklı deneyeceğim

Oyla:

racier

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Raci
Cihazım
I9300
Konular
15
Hocam Remax,Ugren,Usams gibi markalar iyidir ben şunu kullanmıştım daha önce: .. Kart okuyucu kullanıyorum şu an : Kablolu OTG'ler sorun çıkarabiliyor tavsiyem kablosuz almanız.
Teşekkürler

Oyla:

Turkoglu001

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Turkoglu
Cihazım
Mi5s
Konular
0
[doublepost=1524085552,1524085315][/doublepost]Mi 5s var bende, kingston type c usb bellek aldim taktim hic tepki vermiyor, markasiz bi kart okuyucu flash bellek hepsi bir arada bi aparat var ona da tepki vermiyor. Mi5 var onda calisiyor ikiside. Neden oldugunu anlamadim. Forumlarda type c dönüştürücu kullanilmasini soylemisler öyle ise yarar demisler, mevcutta kullanan var mi hangi model kullanmaliyim, linkler acilmiyorda su anda.

Oyla:
Üst Alt