Rom Mi5s 4-32gb için Rom önerisi...

yucelysk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yucel
Cihazım
m5s
Konular
0
arkadaslar bana biri yardımcı olsun xiaomi m5s yeni kullanmaya basladım ama dun telefon bır anda kapandı gıbı bırsey oldu ve ekranda sadece xiaomi logosu olan Mİ cıkıyor ve aldında sadece mi.com yazıyor telefonum ne acılıyor ne kapalıyor vol- tusuyla acma kapama tusuna basınca fastboot yazısı cıkıyor nasıl cozecegım bu sorunu bana yardımcı olurmusunuz ?

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
arkadaslar bana biri yardımcı olsun xiaomi m5s yeni kullanmaya basladım ama dun telefon bır anda kapandı gıbı bırsey oldu ve ekranda sadece xiaomi logosu olan Mİ cıkıyor ve aldında sadece mi.com yazıyor telefonum ne acılıyor ne kapalıyor vol- tusuyla acma kapama tusuna basınca fastboot yazısı cıkıyor nasıl cozecegım bu sorunu bana yardımcı olurmusunuz ?
Bootloader kilidi açıksa format ile çözülebilir. İçinde önemli bir dosyanız yoksa fastboot dosyasını indirip pc üzerinden sıfır kurulum yapabilirsiniz. Sitede ve youtube 'da anlatımları mevcut. Anlamadığınız bir yer olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Ses açma ve güç tuşuna birlikte basın. Çıkan ekrandan wipe data seçeneğini seçin. Telefondaki herşey silinecektir.

yucelysk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yucel
Cihazım
m5s
Konular
0
Bootloader kilidi açıksa format ile çözülebilir. İçinde önemli bir dosyanız yoksa fastboot dosyasını indirip pc üzerinden sıfır kurulum yapabilirsiniz. Sitede ve youtube 'da anlatımları mevcut. Anlamadığınız bir yer olursa yardımcı olmaya çalışırım.
hocam fastboot dosyasını ındırıyorum ama sıyah bır ekran gelıyor onume oradan sora ılerlıyemıyorum kalıyor bana ındırmem ıcın yardımcı olurmusunuz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

es açma ve güç tuşuna birlikte basın. Çıkan ekrandan wipe data seçeneğini seçin. Telefondaki herşey silinecektir.
dedıgınızı yaptım fakat hıc bırsey cıkmıyor ?

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
hocam fastboot dosyasını ındırıyorum ama sıyah bır ekran gelıyor onume oradan sora ılerlıyemıyorum kalıyor bana ındırmem ıcın yardımcı olurmusunuz

Güç tuşu ve seç açmaya basın. Telefon açıldıktan sonra güç tuşundan elinizi çekin ama seç açma tuşundan çekmeyin.

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9

İndirdiğiniz dosyayı pcye atmanı gerekli. Daha sonra miflashtool adlı programı indirmelisiniz. Ardından telefonu fastboot moduna alıp pcye bağlayın ve program yardımıyla romu yükleyin.

Üst Alt