Recovery Mi5 ve Diğer Xiaomi Cihazlara TWRP Yükleme Anlatımı MIUI9/10 (Nougat/Oreo)

anıl72

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
anıl
Cihazım
mi5
Konular
0
Hocam suan sürümünüz nedir. Benim 8.11.1 global betadan stock kamera uygulamasını paylaşıyorum. Önce yüklü uygulamalardan kamera uygulamasının verilerini temizleyin sonra linkten indirip yüklemeyi deneyin

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Banada güncelleme geldi bugün. 8.11.1-kamera uygulamasının verilerini twrp ile mi silicem hocam

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Tamamdır Ayarlar Yüklü Uygulamalardan Kamera bulup silin sonra verdiğim stock kamerayı yükleyin

anıl72

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
anıl
Cihazım
mi5
Konular
0
Banada güncelleme geldi bugün. 8.11.1-kamera uygulamasının verilerini twrp ile mi silicem hocam

Yüklü uygulamalardan iki tane var hocam hangisini yapmam lazim.hocam birde 8.11.1 i indirdim güncelle dedim twrp ile açtı telefonu sonrasında sistemi başlat dedim yüklemedi.başka birşey mi yapmam lazım güncellemelerde
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam 104 mb olanı kaldır dedim kamera silindi:( verdiğiniz linkteki apk yüklenmedi. tekrardan google camerayı kurdum Allahtan o çalıştı.

yüklü uygulamalarda ki 2 kamerayı da verileri temizle dedim linkteki apk yüklenmedi malesef

hocam 1,5 gb 8.11.1 sürümünü indirince nasıl güncelleştiricez acaba? sizin verdiğiniz apk o sürümde kullanabilirim belki

Son düzenleme:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Yüklü uygulamalardan iki tane var hocam hangisini yapmam lazim.hocam birde 8.11.1 i indirdim güncelle dedim twrp ile açtı telefonu sonrasında sistemi başlat dedim yüklemedi.başka birşey mi yapmam lazım güncellemelerde

hocam 104 mb olanı kaldır dedim kamera silindi:( verdiğiniz linkteki apk yüklenmedi. tekrardan google camerayı kurdum Allahtan o çalıştı.

yüklü uygulamalarda ki 2 kamerayı da verileri temizle dedim linkteki apk yüklenmedi malesef

hocam 1,5 gb 8.11.1 sürümünü indirince nasıl güncelleştiricez acaba? sizin verdiğiniz apk o sürümde kullanabilirim belki
hocam güncelleyiciye gelip 3 noktaya tıklayıp güncellemeyi indir derseniz 1.5GB tam sürüm inecek yeniden başlat dediğinizde twrp üzerinden kurulu ancak twrp gider yeniden twrp yüklemeniz gerekir

anıl72

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
anıl
Cihazım
mi5
Konular
0
Tamamdır Ayarlar Yüklü Uygulamalardan Kamera bulup silin sonra verdiğim stock kamerayı yükleyin

hocam güncelleyiciye gelip 3 noktaya tıklayıp güncellemeyi indir derseniz 1.5GB tam sürüm inecek yeniden başlat dediğinizde twrp üzerinden kurulu ancak twrp gider yeniden twrp yüklemeniz gerekir
twrp üzerinden kurulumu nasıl yapıcaz hocam?kendi kuracak mı
twrp giderse kendi kamerası geri gelip google camera gider mi hocam?

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
twrp üzerinden kurulumu nasıl yapıcaz hocam?kendi kuracak mı
twrp giderse kendi kamerası geri gelip google camera gider mi hocam?
twrpde kendi otomatik yükleyecek google kamera kalır ama çalışmaz tekrar root ve camera2api zip flaşlayınca çalışır stock kamera gelirmi emin değilim eğer gelmez ise temiz kurulum yapın mi flashtan sonrasında tekrar twrp kurarsınız daha iyi olur

anıl72

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
anıl
Cihazım
mi5
Konular
0
..

twrpde kendi otomatik yükleyecek google kamera kalır ama çalışmaz tekrar root ve camera2api zip flaşlayınca çalışır stock kamera gelirmi emin değilim eğer gelmez ise temiz kurulum yapın mi flashtan sonrasında tekrar twrp kurarsınız daha iyi olur

hocam güncellemeden sonra twrp gitti stock kamera geri geldi.sanırsam bütün önce yaptığım işlemleri tekrardan yapmam gerekecek?birde EU rom(xiaomi.eu_multi_MI5_V10.0.1.0.OAACNFH_v10-8.0.zip ) bunu twrp üzerinden kurmamı önerdiler daha iyi bir rom muş.farklarına baktım biraz çokta birşey anlamadım ama deneyeceğim sanırsam.sizin bu konuda ki fikriniz nedir acaba?

Son düzenleme:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
..

hocam güncellemeden sonra twrp gitti stock kamera geri geldi.sanırsam bütün önce yaptığım işlemleri tekrardan yapmam gerekecek?birde EU rom(xiaomi.eu_multi_MI5_V10.0.1.0.OAACNFH_v10-8.0.zip ) bunu twrp üzerinden kurmamı önerdiler daha iyi bir rom muş.farklarına baktım biraz çokta birşey anlamadım ama deneyeceğim sanırsam.sizin bu konuda ki fikriniz nedir acaba?
Eu bir custom rom olduğu için 3.parti tema Vs konularda sorun yaratmayan globale göre daha az gereksiz sistem uygulaması ile ekstra birkaç özellikler sunuyor. Ancak kimine göre iyi kimine göre kötü bir memnuniyet bırakabilir. İsterseniz deneyebilirsiniz.

YunusTR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
2
hocam burdamısınız cmd ekranında komut ılk komutu yazdıktan sonra cannot load 'c:\recovery.img' yazıyor nedir sorun aceba cihaz mi5s recovery dosya linkinide verebilirmisiniz verdiginiz sitede buldum birşey fakat yanlış birşey indirdigim için vermiş olabilir bu hatayı

MuvahhidGenc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Sony Xperia
Konular
21
Her ihtimale karşın yedekleyiniz yazmışsın anladığım kadarıyla normalde işletim sistemine dosyalara birşey olmuyor. Pekiyi hocam rootsuz telefonu internet olmadan yerel olarak toplu şekilde nasıl yedekleyebiliriz? Sadece uygulamalar olsa yeterli

Üst Alt