Recovery Mi5 ve Diğer Xiaomi Cihazlara TWRP Yükleme Anlatımı MIUI9/10 (Nougat/Oreo)

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
hocam burdamısınız cmd ekranında komut ılk komutu yazdıktan sonra cannot load 'c:\recovery.img' yazıyor nedir sorun aceba cihaz mi5s recovery dosya linkinide verebilirmisiniz verdiginiz sitede buldum birşey fakat yanlış birşey indirdigim için vermiş olabilir bu hatayı
buradan indirip adını recovery olarak değiştirin. Uzantısını .img olacak şekilde değiştirmeyin veya silmeyin tekrar deneyin

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Her ihtimale karşın yedekleyiniz yazmışsın anladığım kadarıyla normalde işletim sistemine dosyalara birşey olmuyor. Pekiyi hocam rootsuz telefonu internet olmadan yerel olarak toplu şekilde nasıl yedekleyebiliriz? Sadece uygulamalar olsa yeterli
İnternet veya Root olmadan uygulama yedeğini alamazsınız ancak kendi datalarınızı bilgisayara yedek alabilirsiniz

YunusTR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
2
hocam şimdi ben pcye telefondaki netten baglanıyorum ve yaptıgın komutları yazdıktan sonra pc telefonu tanımıyor ama normaldeyken tanıyor fastboot açıkken okumuyor o yüzden olmuyor mi flash tool dediginizi yaptım fakat gene olmadı

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
hocam şimdi ben pcye telefondaki netten baglanıyorum ve yaptıgın komutları yazdıktan sonra pc telefonu tanımıyor ama normaldeyken tanıyor fastboot açıkken okumuyor o yüzden olmuyor mi flash tool dediginizi yaptım fakat gene olmadı

Alttaki alıntıdaki mesajımı uygulayarak denermisiniz

Hocam adb'ye komutu yazdığınızda fastboot modunda cihazı bağlayınca waiting for any device diyorsa cihazı görmediğindendir ve driverlerde sorun vardır. pcye kurun tekrar minimal adb Komutları girip deneyin yine waiting çıkarsa cihaz bağlıyken pda neti kapatın devam edecektir

YunusTR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
2
Hocam Allah razı olsun çok teşekkür ederim yaptım sonunda hayırlı geceler

erkancelik77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erkan
Cihazım
xiaomi mi a2 lt
Konular
0
Hocam Merhaba
Mi A2 lite kullanıyorum. A2 demişiniz A2 Lite telefonda sorun olurmu? Ayrıca rom olarak hangini kurmamı önerirsiniz?

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16