Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

sezergv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Xiaomi MI5
Konular
0
arkadaslar lutfen yardim..unlock icin 72 saat dedi ve 72 saat gectikten sonra,kirmizi harflerle error 9000 diye birseyler yaziyor anlamadim.bu arada telefonum mi5 ve en son miui 10 stable rom yuklu..ne yapmaliyim?
arkadaslar,windovs 10 bilgisayardan ayni islemleri yaptim ve kilit acildi,cok enteresan..herkese tesskkurler

Halilkus07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Ben hesabıma giriş yaptığım zaman 720 saat veya 72 saat beklemem gerektiğini söylemiyor. Neden olabilir?

Karakartal39

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sebahattin K
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
9
Öncelikler teşekkürler ben başvuru sayfasına giriyorum. Çince bir sayfa çıkıyor daha sonra alttan ingilizce yapıyorum login ekranı çıkıyor. Mi hesabımı ve şifre mi yazınca tekrar bir çince sayfa çıkıyor. Burada sayfayı ingilizce yapamıyorum ve devam edemiyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-10-30-22-29-45-997_mobi.mgeek.TunnyBrowser.png
    Screenshot_2018-10-30-22-29-45-997_mobi.mgeek.TunnyBrowser.png
    249,4 KB · Görüntüleme: 35

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Öncelikler teşekkürler ben başvuru sayfasına giriyorum. Çince bir sayfa çıkıyor daha sonra alttan ingilizce yapıyorum login ekranı çıkıyor. Mi hesabımı ve şifre mi yazınca tekrar bir çince sayfa çıkıyor. Burada sayfayı ingilizce yapamıyorum ve devam edemiyorum

en.miui.com forumunda görünecek forum kullanıcı adınızı seçmenizi istiyor.

Karakartal39

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sebahattin K
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
9
Sadece Win 7 ve Win 10 olan bilgisayar mı olması gerek. Win 8.1 olmuyor mu?

yusufdj

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
9
Hocam anlatım için teşekkürler fakat telefonum açılmadığı için cihazdan geliştirici seçeneklerini açamıyorum? ne yapmam gerek?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekteki resimdeki hatayı alıyorum ve telefonum açılmıyor ne yapabilirim acaba? Xiaomi Mi 5

Ekli dosyalar

• ss.png
    ss.png
    16,6 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:

i-smile

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail çiftç
Cihazım
mi 5
Konular
0
72 saat bekleyin uyarısını gördükten sonra bu telefonun kilidini açmak için tekrar mi unlock status ekranından add account and device yapmam gerekir mi? Sim card takılı olmadan bu işlem yapılamıyor çünkü.

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
72 saat bekleyin uyarısını gördükten sonra bu telefonun kilidini açmak için tekrar mi unlock status ekranından add account and device yapmam gerekir mi? Sim card takılı olmadan bu işlem yapılamıyor çünkü.
Add Account/Device yapmış olduğunuz simkart cihazınızda takılı olması gerekiyor. Tekrar Unlock Tool'a bağlayınca varsa kalan sürenizi gösterir yoksa unlock işleminizi yapabilirsiniz.

i-smile

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail çiftç
Cihazım
mi 5
Konular
0
Add Account/Device yapmış olduğunuz simkart cihazınızda takılı olması gerekiyor. Tekrar Unlock Tool'a bağlayınca varsa kalan sürenizi gösterir yoksa unlock işleminizi yapabilirsiniz.
Teşekkürler. Sim kart yanımda değil akşama deneyip sonucu yazacağım inşallah.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir yanlışlık olmasın tekrar 72 saat beklemek istemiyorum da affınıza sığınarak; Sim kartı taktık telefonda mi hesabına login oldum. Add Account and device dedim unlock programına bağladım 72 saat bekle dedi sonrasında sim kartı çıkardım telefonu kenara bıraktım. Şimdi 72 saat doldu tekrar sim kartı takıp add account and device yapıp fastbootla açıp unlock tool dan unlock yapmam lazım doğru mu anladım?

Son düzenleme:
Üst Alt