Rom Mi5 Pixel Experience Rom [AOSP] [8.1]-[9.0] [Gemini]

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Google ekranı takriben 5 dakika falan sürebilir ama daha fazla sürmez . Rom dosyasını sıkıntısız bir şekilde indirdin , twrp ve wipe işlemlerini düzgünce yaptıysan açılması gerekiyor. Sana tavsiyem şudur : Rom dosyasının sıkıntısız oldugunu düşünüyorsan eğer twrp ye gir wipe den gelişmiş seçeneklere tıkla dahili depolama hariç diğer hepsini seç wipe yap ondan sonra Rom dosyasını tekrar kur . kurulum tamamlandıktan sonra çıkan ekrandan sistemi yeniden başlat de çıkan ekrandan da yükleme yazan seçenege tıklayark telefonu başlat. Temiz bir kurulum yapmış ol tekrardan, telefonun düzgün bir şekilde açılması gerekiyor.
hocam denıyorum

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Twrpninde en son surumunu kurun

harunalkan123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
3
hocam sonuç aynı Google yazsında kalıyor twrp sorun olsa hiç yükleme yapmaz zaten bence 8,1 oreo da sıkıntı yok yuklneıyor 9 donup kalıyor
Ben 9.0 kullanıyorum şuan ve sana anlattığım şekilde kurdum. Sorun yaşıyorsanız şimdilik hiç zorlama 8.1 ile devam et . 9.0 sürümü güncellenip hataları giderildiği vakit tekrar denersin yüklemeyi.

Violonist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Feyyaz
Cihazım
Mi NOTE 10 5G
Konular
4
hocam sonuç aynı Google yazsında kalıyor twrp sorun olsa hiç yükleme yapmaz zaten bence 8,1 oreo da sıkıntı yok yuklneıyor 9 donup kalıyor
Kardeşim wipe ları yaptıktan sonra hafızayı da silmen gerekiyor. Hani silmek için yes yazıyoruz ya onu da yapman lazım ama ozel dosyalarını yedek mutlaka al.

harunalkan123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
3
Kardeşim wipe ları yaptıktan sonra hafızayı da silmen gerekiyor. Hani silmek için yes yazıyoruz ya onu da yapman lazım ama ozel dosyalarını yedek mutlaka al.
Arkadaş buraya yazmayı unutmuş ama bana özelden ulaştı . Wipe ve twrp işlemlerinde hata yapıyormuş. Sorunu hallettik yükleme işlemi başarılı bir şekilde yapıldı.

Violonist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Feyyaz
Cihazım
Mi NOTE 10 5G
Konular
4

vegatablo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
umuy burak
Cihazım
honir 7
Konular
2
Kamera uygulamasi MIUI kamera mı yoksa pixel 3 kamera uygulaması mı acaba miui10 kararlı sürümden geçiş yapamıyor muyuz bide

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Kamera uygulamasi MIUI kamera mı yoksa pixel 3 kamera uygulaması mı acaba miui10 kararlı sürümden geçiş yapamıyor muyuz bide

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
pixel3

Üst Alt